reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Mississ - dobrze, że walczysz o swoje. Ale masakra jakaś. To się nadaje do gazety jak nic i powinnaś przestrzec inne kobiety. A który to szpital? na Borowskiej?
 
reklama
Smile to nawet nie wiedzialam, ze w pl nie mozna decydowac ile godz dziecko ma siedziec w przedszkolu. Myslalam, ze to rodzic decyduje :)
Mamuska ja uzywam aplikacji w tablecie i zazwyczaj wszystko jest oki a dzis cos nie poszlo :D
Missis nie dziw sie lekarze w polsce maja o sobie wielkie mniemanie, ich zdanie to swietosc a juz w ogole wytkniecie im bledow to cios nie do przezycia. Ale co tam wazne, ze szew jest, szyjka ladna, ujscia sie nie otwieraja i coreczka rosnie :)
 
Malazosia
To klinika na chalubinskiego :-D najsmieszniejsze jest to ze moje wyniki sa tu od 31 grudinia z prob wattrobowych i co jak oni przed obchodem nawet nie zagladaja w karte szpitalna bo i po co ??? Rozpier...la mnie to jak nie wiem ;-)

Dziewczyny to jaja jakies poprostu jaja mnie to smieszy juz poprostu smieszy ;-)
 
Lolcia można decydować ale u mnie mają pierwszeństwo ci którzy dają dziecko na cały dzień.

Zaczęłam robić porządek i przypomniały mi się skarpetki dla dzidzi które w uk kupiłam.

Hihi :))
 

Załączniki

  • 1420456174621.jpg
    1420456174621.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 25
Jeszvze dali mi tablety gdzie pisze bo ulotke tez dali co by za duzo mowic nie musieli, ze nie nalezy stosowac w ciazy i przy karmieniu. A ja to mam brac 3x1.... i badz tu madry czlowieku...
Proursan sie nazywa
 
Kurde ja się melduje ze jestem i czytam Was cały czas. Ale u mnie narazie tylko praca dom, praca dom nie bardzo mam sie czym chwalic heh ;-P
Od połowy stycznia planuje iść na zwolnienie, nie ma za dużo pracy wiec po co mam tu być odpoczne sobie, wyspie się i nadrobić musze zaległości książkowe towarzyskie heh
Zaczynają mi się robić rozstępy na brzuchu; -( w okolicach pępka a swędzi mnie ze o matko kochana. A co najlepsze ze robią się w miejscu starych, a smarować am się od samego początku palmersem; -( buuuu
Waga stoi w miejscu, a dziś mam usg polowkowe, boję się strasznie czy wszystko dobrze aż się w nocy budziłam kilka razy.
Dostałam od siostry wór ciuchów taki 120 litrów od 56 do 86 tak naprawdę nie musze kupić nic z ubranek ale musze cos kupić bo oszaleje ;-P takie to wszystko śliczne
A no i mam nowa koleżankę nazywa się zgaga :-D masakracja jakaś
 
reklama
Do góry