reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Jestem i ja.

Lolcia Ojj to zdrówka dla was.
Co racja to racja poważne choroby lepiej tam leczyć.
A z wózkiem się nie dziwię bo jak patrzyłam w czym tam wozi się dzieci to to nie dla mnie.

Co do ćwiczeń to u mnie pewnie wszystko ładnie zejdzie po porodzie ale chce tyleczek ćwiczyć hihi :D

Ja się znowu obijam dziś. To juz nie dzień lenia a tydzień chyba będzie.

Zastanawiam się czy dzwonić umawiać się na usg czy zaczekać tydzień i na wizycie u doktorka się z nim umówić tylko ciekawe czy terminy wolę beda...
 
reklama
Dzien dobry!
przesylam pozdrowionka z bialej i zasniezonej Krynicy:)
wczoraj sporo spacerowalam a dzisiaj poki co odpoczywam na kanapie:) moj m.juz od rana smiga na stoku. Narazie planuje leniuchowanie i wyjde z pokoju pewnie dopiero na obiad:)
co do cwiczen to ja przed ciaza regularnie cwiczylam- biegalam i cwiczylam w domu na dywanie:) mam nadzieje ze szybko wroce do formy po ciazy i bede miala chec i sile na cwiczenia.
Malgos bardzo sie ciesze ze sie odezwalas. Dbaj o siebie i duzo odpoczywaj!
Miss a jak dlugo bedziesz w szpitalu? Mam nadzieje ze dzisiaj juz humor lepszy:)
dla wszystkich przesylam duzo zdrowka i dla tych duzych i dla tych malych!
oby humory juz byly lepsze:)
 
Archea szwagierka mieszkala kilka lat na parterze. Oni maja 4 dzieci wiec bylo im poprostu wygodniej "na poziomie" i tez wiecznie domifon im bzyczal. Nie zazdroszcze zwlaszcza przy malym dziecku
Koga doszlas juz do siebie po snieznych szalenstwach? :) dzieki w imieniu mikiego :) a co do auta to nie jest to to co ja chcialam ale odkad kupilismy to spie spokojnie, mam mniej zmartwien i nie klocimy sie z moim k. Same plusy :D trzymam kciuki zeby sie wam cos udalo fajnego trafic :)
Smile czyli nie tylko ja mam takie zdanie na tmat ich podejscia do dzieci :D sa fajne wozy ale nie dam £500 za bryke na kilka mcy :) ja bym zadzwonila najwyzej pozniej odwolasz :)
Gosiula mmm krynica :) wypoczywaj i korzystaj z urokow tej pieknej okolicy :)
Wlasnie pije herbatke. Ide poczytac ksiazke poki mlodszy spokojny :)
 
Lolcia no dla mnie to też przesada już taniej kupisz porządny w Polsce.
A lekarz ten sam i idę na wizytę i do niego chce też prywatnie na usg i właśnie myślę żeby na wizycie z nim zagadać.
A ty jakoś za tydzień scan masz prawda? Bo pamiętam ze ja mam wizytę a ty scan jakoś w tym czasie też:)
 
maleducada- moj gin jest wogole chyba inny.. kazal uwazac i tyle..ale to dobry fachowiec nie szaleje od razu . jeszcze tej starszej daty.. z reszta jego rodzina z pokolenia na pokolenie cala ginekologow- chyba jakies zboczenie maja genetyczne...z jednej strony to dobrze bo od razu nie stresuje na maxa ale przygotowuje pomalu chyba psychicznie na kazda ewentualnosc..
masakra z cwiczeniami to od porodu teoska jakos sie zmobilizowac nigdy nie moglam kiedys wieczorami biegalam a teaz jak mlody juz zasnie to tylko mojnwygodny fotel sie liczy bo padam z nog.. z reszta ja to calymi dniamimsprzatam i piore ciuchy i gotuje i tak w kolo nie cierpie rozrzuconych zabawek okruszkow i wogole i tak caly dzien chodze za tym moim mlodym jak ten osiol i sprzatam ze wieczorem mam dosc..
 
Przeliczylam się. Jutro zrobią mi jakieś badanie i jak będzie oki, to wyjdę. Mam nadzieję, przez to że M pojechał mam takiego dola. Brak mi go. Niby po tak długim czasie powinnam się przyzwyczaić że on znów wyjedzie, ale to nie tak łatwo. Znowu że 2 tygodnie plakania zanim mi przejdzie:(
 
kurcze wy tu juz sie odchudzacie.. mi na razie przybylo od poczatku ciazy 1 kg przez swieta.. tez mam nadzieje ze za duzo nie przytyje.. a wiecie dzis w tvn rano byla babka po 2 ciazach w metamorfozach bo jej maz nie chcial dotykac jej rozstepow na brzuchu.. masakra pajac jakis..
nathalienne- glowa do gory.. przeleci nawet nie wiesz kiedy...
 
Witam się i ja :-)
Asiorek
widziała i ja ten program w Tvn. Babeczka ładnie nawet wyglądał i wcale nie złą figurę ma. Tylko troche te rozstępy na brzuchu. Ale to chyba większość kobiet po ciąży ma. Ja mam i rozstępy i fałdek po ciąży , raczej jeśli mi coś bardziej przeszkadza to właśnie ten fałdek. Nawet się zastanawiałam nad plastyką ale to chyba jeszcze odległe czasy.
Co do ćwiczeń to ja kupiłam po ostatniej ciąży orbitreka. Polecam serdecznie chociaż zajmuje mi dość dużo miejsca. Ćwiczenia są przyjemne i nie obciążąją stawów. Przez pól roku dietyi ćwiczeć na moim orbim schudłam 15 kilo.Mam nadzieję,że teraz raz dwa zmobilizuję się do ćwiczenia na orbitreku.
To sobie z wami popisałam. Młody już skrzeczy ,że chce Angry Birdsy. Nadrobię wieczorem.
 
A co to jest 1 kg? Ja przypuszczam, że już ze 4 mam na plusie. Niby prawidłowo bo w I trymestrze do 3 kg, w drugim 4-6 a w trzecim około 4. A przecież jestem w drugiej połowie 4 miesiąca. No może zważę się w aptece jak będę po młodego szła do szkoły.

Nathaline - szybko zleci, grunt by było ok.

Lolcia - ja wierzę w pochwałę dla młodego. Choć już dziś z rana miałam niemiłą rozmowę z pania od religii, która tylko mnie ujrzała to już Ci swoje żale wylewać. Mówię więc, że z synem rozmawiam i ma kary za to ale w szkole ona musi sobie radzić. To ona Ci do mnie, że ona wcale nie musi sobie radzić bo religia nie jest obowiązkowa. Co za babon. Powiedziałam, że od II klasy syn nie będzie chodził na religię więc ona musi się jeszcze pomęczyć pół roku jak sobie nie daje rady :)
I jak tu wierzyć w poprawę jak syn tylko kolegów spotkał przed lekcjami i dawaj wygłupy. Oczywiście się wcześniej chłopcy wygłupiali a młody dołączył. Juz się boję jak sobie Pani z nimi radzi po takiej przerwie. I się zastanawiam nad wypisaniem młodego z religii wcześniej. Było to błędem. My nie praktykujący ale chciałam by młody łyknął trochę wiedzy. Potraktowałam religię jak każdy inny przedmiot ale chyba nie było to dobrym rozwiązaniem. On sam chodzić nie chce. Choć akurat decyzja należy do nas. Eks mnie popiera, P też.

No i dziś zebranie w szkole. Semestralne. To się nasłucham jak to młody biega na przerwach, gada na lekcji i nie słucha pani :/

Tak się dzisiaj lenię, że aż strach. A tu pranie zalega w pralce i cały stos naczyń w zlewie. Tak mi się nie chce...........
 
reklama
Smile jakbym nie miala bryki w pl to moze bym tak nie wybrzydzala tutaj :D a takto moj sprzet wywozil dwojeczke i jest jak nowy i poprostu nie umiem tutaj nic podobnego po cenie wylapac. A takto spakujemy i moze jakos dojedzie do ukeja :D
Tak zgadza sie mam skan w przyszlym tyg, dokladniej mowiac 13 :) sie doczekac nie moge :D
Asiorreek to nie pociesze cie :D z dwojka jest znacznie gorzej bo co sprzatniesz za jednym to drugi juz nabrudzi :D ja w pewnym momencie siadlam na pupie i powiedzialam dosc. Dom to nie muzeum :)
Nathalienne podziwiam was za radzenie sobie z takim trybem zycia. My jestesmy razem od prawie 10 lat. "Rozstalismy" sie dwa razy po miesiacu jak on zalatwial robote tutaj i nowy dom dla nas i raz na 6 tyg jak pojechal do belgii bo sie na szybko trafilo. Powiedzialam wtedy, ze to nie dla mnie i albo razem tu albo tam. Wiem jednak, ze nie kazdy ma taka mozliwosc. Mam nadzieje, ze szybko zleci wam ta rozlaka i znowu zaczniesz sie cieszyc z jego powrotu :)
U nas leje :/ dobrze, ze znajoma obiecala mikiego odebrac to nie musimy na deszcz isc :)
Nie mam pomyslu na obiad :(
 
Do góry