reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Mamuska88 nie mieszkamy, całe dnie się widujemy, czasem ja śpię u niego. Mamy w planach abym się tam wprowadziła przed porodem ;)
 
reklama
Dziewczynki - mam nadzieję, że samopoczucie macie już o wiele lepsze ;* Tak, jak widzimy siebie tak nas widzą inni, więcej dystansu i wiary w siebie moje kobietki! Może nie zostaniemy teraz miss polonia, ale who cares? Jesteśmy piękne, mądre i mamy pod serduchem najkochańsze istotki świata <3 zróbcie coś dla siebie, spotkajcie się ze znajomymi, pójdzcie do kina - to jest nasz czas :))


Gingerbaby - fajna psinka, pewnie by z moim poszalała - oczywiście w łóżku, bo to jego ulubione miejsce :)
Nathalienne - dobrze, że wszystko ok. Pewnie niedługo Cię wypiszą ;)
Malgos- uff ;* najważniejsze, że na usg wszystko wyszło dobrze no i że dzieciaczek nic sobie z całego sytuacji nie zrobił ;) Czwartek już jutro, więc na pewno dowiesz się więcej od Twojego lekarza. Może to faktycznie z przeciążenia pękło malutkie naczynko?
Smile - owszem może. Moje ucisnęło mi na nerw kulszowy ( w sumie to nie wiem czy dzidzia, czy jakiś narząd mój własny się przemieścił) no i ból gotowy. W szpitalu 4 dni spędziłam.
Sosnowiczanka, Lolcia - zdrówka dla maluchów;*




Ja ostatnio weszłm na wysokie obroty, dzień po dniu basen, kilkugodzinne spacery, wczoraj wypad do Ahlbeck no i jak wróciliśmy to spałam...12h! i mam dzień lenia dziś :) Pisałam z moją dawną instruktorką fitness i z chęcią zmodyfikuje mi ćwiczenia z pilatesu, także śmiało mogę chodzić :) Bo w tym drugim fitnessie to są zapisy i albo się uzbierają 4 babki albo nie, a w tym moim pilates jest 4x w tyg :)
Wypad był świetny, pogoda piękna, także humor nadal dopisuje. Edi też zadowolony, cały dzień sobie spał, a na promie i potem wieczorem jak się położyłam w łóżku to zaczął swoje pląsy. Piesio był z nami, także też jest padnięty, mężu w pracy. Śniegu napadało, że hoho!
 
Małgoś - ale teraz już żadnych plamień nie masz? Na wszelki wypadek leż spokojnie, a jeśli to rzeczywiście ta ranka, to dobrze.

Mama-mila - to Ty nadrabiasz aktywnością za nas wszystkie :)
 
W 10 tyg też miałam krwawienia bo krwiaczek pękł. Lezalam w szpitalu tydzień, miałam tylko raz usg, i gdy mówiłam że coś mnie boli to dostawałam zastrzyk, bez nawet większego zainteresowania co. Teraz Leze w innym szpitalu i muszę przyznać że warunki są o wiele gorsze ale opieka super. Na ból brzucha nie dostałam zastrzyku tylko lekarz zbadał i podał mi przyczynę. :)
 
o mamma-mila Ahlbeck:happy: ładnie tam, jeździliśmy tam jak mój m. grał turnieje tenisowe:tak: fajnie Ci!
a ja w pracy, wrr poruszam się w weekend dopiero, bo jak wracam to już ciemno
 
Coś mi się pokręciło z wizytami ale kojarzę już, że sympatyczna ma jutro Zosia i ja.

Małgoś - ale teraz już żadnych plamień nie masz? Na wszelki wypadek leż spokojnie, a jeśli to rzeczywiście ta ranka, to dobrze.

Mama-mila - to Ty nadrabiasz aktywnością za nas wszystkie :)

tylko raz miałam to krwawienie w niedzielę i od tamtej pory odpukać nic.

W 10 tyg też miałam krwawienia bo krwiaczek pękł. Lezalam w szpitalu tydzień, miałam tylko raz usg, i gdy mówiłam że coś mnie boli to dostawałam zastrzyk, bez nawet większego zainteresowania co. Teraz Leze w innym szpitalu i muszę przyznać że warunki są o wiele gorsze ale opieka super. Na ból brzucha nie dostałam zastrzyku tylko lekarz zbadał i podał mi przyczynę. :)

Mam pododne doświadczenia. W szpitalu w którym leżałam miałam badanie ginekologiczne i usg zaraz po zgłoszeniu się na izbę przyjęć..cały poniedziałek nic tylko nospa, magnez i luteina a we wtorek jak chciałam wyjść to zrobili mi tylko badanie na fotelu..i oczywiście żaden z lekarzy nie wie skąd była ta krew. Opieka beznadziejna, warunki średnie.

Malgoś to nie ja :) ja nie mam jutro wizyty , mam 14 stycznie dokładnie za tydzień


Dzisiaj byłam w szpitalu po wyniki badan prenatalnych, naczekałam się 3 godziny, byłam zmęczona, zła i głodna, no ale wyniki dobre i w normie jak na mój wiek oczywiście, na pewno są zdecydowanie inne niż u 20-latki . 21 stycznia mam w szpitalu połówkowe. więc w tym miesiącu 2 razy zobaczę maluszka :-)

super, że wyniki dobre.

dziewczyny brała któraś z Was luteinę pod język? bo taką mi przepisał lekarz ale nie wiem czy ona coś pomaga..dopochwowo to co innego.
 
MalaZosia jakby co to juz powodzenia na wizycie :)
Koga ja mam zupke z wczoraja na drugie beda ruskie :D
Smile dzieki :) ja za ciebie dnia nastepnego :)
Nathalienne i za to polski nie lubie. Nie daje mlodym zadnych szans na normalne zycie.
Malgos mam nadzieje, ze na wizycie cie uspokoja troszke i wiecej zadnych plamien nie bedzie :)
Mamuska ja nawet suwaczkow nie widze bo w aplikacji nie ma ale sprawdze zaraz bo ten moj robaczek juz 2 skonczyl :) mimo wszystko dziekuje :)
Mam dzien lenia. Nic sie mi nie chce. Ide na herbatke :D
 
reklama
Mammamila mogłyby szaleć moja wysterylizowana wiec przynajmniej dzieciow nie było z tego ;D
My się nadal nie odzywamy, póki nie przeprosi milcze. Nie mogę sobie pozwolić na takie traktowanie.
Wreszcie jest zastepstwo dla mnie mogę spokojnie iść na zwolnienie :D
 
Do góry