reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

uu ale tu się działo widzę od wczoraj. wczoraj miałam ciężki dzień cały czas mnie bolała głowa ale dziś już ok. Byłam dziś w odwiedzinach w pracy bo od samego początku jestem na zwolnieniu i posiedziałam tam przeszło 3 godziny heh bo każdy do " przyjdziesz do mnie pogadać " i jak było nie pójść, no to odwiedziłam 7 pokoi pośmiałam się, pożartowałam :)
małgos ciesze się że jesteś już w domu i z wami wszystko ok
natahaline na dniach napewno wypuszcza cie do domu najważniejsze że z dzidzią wszystko ok
ktoś pisał o luteinie pod językowej z tego co wiem to różnica jest tylko taka że ta dopochwowa lepiej i szybciej się wchłania
 
reklama
Mamuska wiesz co w poprzedniej ciąży powiedzieli mi ze na NFZ robią tylko kobiety po 30 a mi bardzo dużo do tego brakuje. Nie wiem czy to prawda ale z prywatnych zawsze byłam zadowolona dlatego teraz też planuje tak zrobić.

Jaka ja dziś zmęczona jestem zaraz spać ide.
 
manamm no to słabo, że nie mają wyczucia...
Lipa tylko taka, że pewnie głupio Ci coś powiedzieć, bo zawsze mogą powiedzieć, że oni do rodziców...
justyna przeczytałam Twojego posta i się zdołowałam :p Bo muszę zacząć pisać pracę dyplomowa, bo w kwietniu podyplomówkę kończę :)


Ja dziś też wzięłam się za sprzątanko, mieliśmy dziś też kolędę. Mój Młody piał do księdza jak oszalały :) A wieczorem nawet obiad na jutro zrobiłam :) Powinnam jeszcze zajęcia sobie przygotować, bo będąc na macierzyńskim znalazłam dodatkową pracę i po południami jak eMek wraca dwa razyw tyg prowadzę zajęcia logopedyczne;-)
 
Boże dziewczyny czuje się okropnie
.. Z dnia na dzień mam gorszy problem z pamięcią wszystko zapominam dosłownie :/ i ja człowiek żyjący czasem, zgubiło mi się gdzieś te poczucie czasu nie ogarniam nic w pierwszej ciąży pogorszyła mi się pamięć ale trochę a teraz to ja nie pamiętam co się mówiło do mnie 4 mib temu a i zapominam co właśnie miałam powiedzieć terminy czy jak się umawiamy musze zapisywać bo nie pamiętam
 
Mamuśka sorki,że Cię zdołowałam. Nie miałam takiego zamiaru. Ja muszę się ostro brać się za pisanie mojej pracy bo do tej pory to sobie olewała a teraz już prawie nóż na gardle. A miałam tyle wolnego czasu, nie pracuję prawie od czerwca a biorę się dopiero za to. Mogłam to sobie jakoś podzielić a tera zmuszę pisać na szybko bo czas nagli. Dziś oddałam część pracy do statystyka, ma mi wszystko powyliczać i nawet opisać bo ja to z matmy głab jestem. A termin obrony też pewnie wyjdzie mi na kwiecień. Tylko ten mój promotor to taki jest nawiedzony troszke. On chciał już wszystko gotowe na grudzień. Jeszcze mi nie zaliczy seminarium i dopiero będzie lipa. A w ten weekend mam przedostatni zjazd. Będę siedziała w szkole całą sobotę i do 15 w niedziele. Ale już prawie jestem na finiszu i tylko ta myśl trzyma mnie jeszcze w tej szkole.Trzymam kciuki za Twoją pracę.
 
MamaAnia masz rację wszystko ma swoje wady i zalety. Ja muszę planować urlop już w maju i nigdy nie wiem czy akurat trafie w ładną pogodę. A poza tym to ja nawet w święta muszę pracować. Już kilkukrotnie Wigilię, Boże Narodzenie czy Wielkanoc spędzałam w pracy. Pod tym względem Ty masz dużo lepiej :-)
 
reklama
No i witam wieczorowo z miseczką lodów waniliowych:) Coś mnie ochota złapała:))

Młody spi, na szczescie juz gorączki nie ma, mam nadzieję ze noc będzie juz spokojniejsza niz wczorajsza.
Ale do przedszkola w tym tyg raczej juz nie pójdzie.

Maleducada jak jestem w pracy to przychodzi do Alanka opiekunka, chyba ze mąż ma na inną zmianę niz ja to wtedy siedzą razem:)
Haha. mnie tez sie marzy grzeczne dziecko tym razem :-)
Ja mam fitness klub na swojej ulicy :) Jak w pracy siedzę do 18, to zamykam 10 min wczesniej i na 18 właśnie zdążałam na zajęcia (tzn przed ciążą tak było)

Nathalinne, a tak z ciekawości, bo młodziutka jesteś, twój chłopak ile ma lat?
A tak na dobrą sprawę, to bedziesz miała 36 lat jak twoje dziecko bedzie juz pełnoletnie, więc w sumie fajnie. Ty młoda, córka czy syn dorosły:) Mam ciocię która tak młodo urodziła córkę, jej córka tez młodo urodziła i moja ciocia w wieku 35 lat była babcią juz:)

Lolcia ja tez myślałam, ze zle nacisłaś klawisz i urodziłaś w 34 tc... A tu 24.. jeju taki maluszek...

Eh, miałam w planach farbować włosy na brąz, bo kolor który mam wymaga wiele pracy i pielęgnacji zeby ładnie wyglądał, a jak urodzę to przypuszczam ze nie bede miała czasu i ochoty na takie zabawy. Ale jakoś tak mi szkoda, bo do czerwieni już pewnie nigdy nie wrócę... Odrost mam niemal na pół metra, w tym tyg muszę kolorek położyć i nie wiem jaki ;(
 
Do góry