reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Aaaaass wy....łam korki w pracy i ciemno jak w dupie a elektrycy nie mają dostępu do korków ale jaja :D chyba szybciej do domu mnie puszczą jupiiii..

Ale fajnie Was zobaczyć
 
MalaZosia. Nie uważam żeby jakiekolwiek badanie było wyrzucaniem pieniędzy . Nie jestem w grupie ryzyka , a to badanie polecił mi ginekolog. Powiedział ze to bzdury ze takie badanie powinno sie robic tylko po 35 roku. Jeśli cie stać to dlaczego nie?!
 
reklama
No i wróciłam do domku. Mam brać tabletki, jak przez miesiąc się nie poprawi to zszycie.
Dziewczyny, ja łapie jakąś depresję. Od kad M pojechał ciągle bym płakała , tak za nim tęsknię i taka czuję pustkę. Jeszcze jakiś czas temu, przed jego wyjazdem chciałam się rozstać, on przekonywał mnie aby nie. Teraz pojechał i mam takiego dola. Niby za 3 tyg będzie, ale ja nie daje rady. Nie wiem co robić.
 
Do góry