reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Nie wiem czy pisałam. Spotkałam sie w poczekalni u gin z dziewczyna też termin na czerwiec. Tłumaczyła że jest straszna panikara i wymusiła skierowanie na genetyczne. Bardzo żałuję bo wyszło zagrożenie jakąś choroba, musiała zrobić testy z krwi. Tydzień czekała za wynikami. To był tydzień z życia wyjety, stwierdziła,że zrobiła temu dziecku więcej krzywdy niż jakby nie robila żadnych badań. Dzień w dzień na pogotowiu po zastrzyk na nerwy... moja gin bada przepływy serce itd, jeśli jest wskazanie to daje skierowanie jeśli jest wszystko dobrze nie. 2 przypadek na genetycznym u kuzynki wykryli iż jej dziecko będzie miała mnóstwo chorób. Powiedział jej lekarz że ma usunąć, zaparla się. Całą ciąze przeplakala a teraz młody okaz zdrowia...
 
reklama
Marcysia - jak Cię stać to rób, czemu nie :)

Zapomniałam napisać, że odebrałam wyniki z badań i listerioza wyszła ujemna :) Za to cytologia miesiąc temu była prawidłowa a dziś odebrałam - stan zapalny ale odczynowy i gin stwierdził, że to normalne w ciąży ale pobrał materiał z mojej pochwy i zbadał pod mikroskopem czystość i jest git. Żadnej grzybicy, bakterii itd. Namnożyło się po prostu naturalnie występujących w pochwie bakterii.

Nie poszliśmy na judo. Tak mnie zmogło, że zaległam pod kołdrą bo zimno mi jak szlag.
 
No i wróciłam do domku. Mam brać tabletki, jak przez miesiąc się nie poprawi to zszycie.
Dziewczyny, ja łapie jakąś depresję. Od kad M pojechał ciągle bym płakała , tak za nim tęsknię i taka czuję pustkę. Jeszcze jakiś czas temu, przed jego wyjazdem chciałam się rozstać, on przekonywał mnie aby nie. Teraz pojechał i mam takiego dola. Niby za 3 tyg będzie, ale ja nie daje rady. Nie wiem co robić.

Znajdź sobie jakieś zajęcie, hobby. Szybko czas minie :)
 
Witajcie. Ale produkcja postów postępuje pełną parą.
Kasia pomidorowa to od zawsze mój hit. Uwielbiam a zwłaszcza z makaronem. A teraz w ciąży jeszce dołączyłam do menu taką mega kwaśną ogórkową. A dziś na kolacje zachciało mi się klusek z serem . Zaraz idę robić. Szkoda,że korki naprawione. Zawsze to pare godzin wcześniej w domu byś była. Haha ;-)
MałaZosia fajnie ,że wizyta udana. A co do badań to mi zleca gin tak na każdą wizytę. Ciekawe czy tak już zostanie. Właśnie wczoraj byłam na pobieraniu krwi. Ja włąsnie też przytyłam 2 kilo przez święta, chyba to przez to obrzarstwo. Muszę sie zacząć bardziej kontrolować.
Nataliennne super ,że szybko wyszłaś ze szpitala. Teraz tylko odpoczywaj i uważaj na siebie.
Myszka Joasia cieszę się ,że trochę lepiej z Waszymi relacjami. Każdy ma swoje gorsze dni.A jeśli komuś na drugiejosobie bardzo zależy to można dużo wybaczyć. Tylko wszystko z głową. Melduję ,że ja dostałam zaproszenie na BB.
Aza słodycze i czekolade przyłączam się i ja i laski powinny dostać nagane. Heheh przez Was zjadłam prawie sama całą Milkę. A dupka rośnie.
Malutkans znalazłam na Fb. Teraz tylko czekać na akceptacje tak? No i to fajny pomysła ,żeby mieć taką własną grupę na Fb.
Lolcia zazdroszczę chęci do prasowania . To akurat moja zmora. Pokój już mi tonie w ciuchach do prasowania, może w przyszłym tygodniu się za to wezmę bo od poniedziałku chcę oddać młodego do przedszkola.
Zmykam bo tatuś woła na kolację . Resztę nadrobię póżniej.
 
Jakie to cudowne uczucie kiedy patrzę na kosz z praniem do prasowania i jest on pusty ;) dwie godziny z przerwami na BB i jedzenie ;) a zawsze sobie powtarzam ze będę regularnie prasować :)
 
A ja akurat uwielbiam prasowac. Nienawidzę za to wstawiac prania. ;)

Jutro po wypis i do koleżanki, muszę się czymś zająć żeby do reszty się nie zdolowac.

Coraz częściej myślę o porodzie i chyba zdecydowałam ,,jeśli M będzie to chcę zeby był ze mną. Tylko jeszcze z nim muszę pogadać, co on na to. ;)
 
Nathalienne a może znajdź sobie jakieś zajęcie np szydelko druty odpręża a przy okazji cudeńka powstają :) ja w 1 ciąży od 30 tyg musiałam leżeć i myślałam że zwariuje wiec coś szydełkowalam oglądałam filmy czytałam
 
Aaaaaaa a ja nie mam fb! I co zostawicie mnie tu samą?:szok:

Minka - no wlasnie w tym problem ze nie wiemy jaki moze s-maxa jakies kombi moze , disla nie chcemy i w tym jest problem

Nienawidze prasowac ... niania to robi:sorry2: jak jej nie będzie to ..... będzie koszmar i strefa ciuchow, mogę prac sprzatac pielic odsniezac myć kible tylko nie prasowac:tak:
 
reklama
Koga no coś ty ja możesz tak myśleć ;) życie czerwcowek jest tutaj ;)

A może audi a6 kombi ? My też tylko benzynę w sumie robimy dość sporo km ale T stanowczo mówi nie dislowi
 
Do góry