reklama

Pogaduchy do poduchy

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez minozka, 17 Wrzesień 2005.

1. minozka

minozka Fanka BB :)

Pierwszy raz od baaaardzo dawna siedzę o tej godzinie przed kompem, czy jest ktoś jeszcze? Myślę że axxa... :)
    A może jeszcze ktoś?

2. axxa

axxa Fanka BB :)

tak... tak... jestem... i się nie boję...hihi duszków
    ja często siedze o tej porze bo jakoś spac nie mogę...

3. reklama
  4. minozka

A u mnie cała trójka śpi, a ja wypiłam wcześniej pobudzacza... i klapa! ciekawe do której będę siedziała

5. axxa

znając mnie tak tak gdzieś do trzeciej... a późnie rano problem z otworzeniem oczu... ale mogę sobie pozwolić...
    gorzej z Tobą ...maluchy pewnie rano wstają...

6. minozka

No tak... za 3 godz. 1 karmienie, potem koło 5.30, i przed 8.00 pobudka. I to obie na raz. A ja koło łóżka trzymam zapałki, jak wstaję to je wkładam do oczu ;D
    Nie pijam kawy, więc mam lekki problem z rozbudzeniem

7. axxa

ja to wypijam morze kawy... ale nie ona jest powodem mojej bezsenności...
    ale juz niedługo... :) a Tobie to tylko współczuć.... ale ja to bym też tak juz chciała... ale niestety muszę jeszcze stać w kolejce po dzidzię... ale pewnie niedługo zawita...

8. minozka

Bardzo Ci tego zyczę, nocke miałam zerwaną, i tak na prawdę zasnęłam doło 4.30 :(

9. minozka

No tak... godz. 22.00 - cała trójka śpi.. a ja przed kompem, postawiłam sobie lampke wina, upiłam połowę i czuję że dostałam rumieńców. Ciekawe czy skończy sie to na jednej lampce ::)
    tylko kto w nocy wstanie do dziecka????

10. reklama
  11. axxa

sama już wiesz że ja późno kłade się spac... więc nie ma problemu... ja się moge zając Twoim maluszkiem w nocy... tak gdzieś do 3-4...:)

12. minozka

ok, zaklepane!
    czy jest jeszcze ktoś chętny?

Poleć forum