• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Ja nie podjadam, choc zdarzyło mi sie, ze obudzilam się głodna, ale wypilam szklanke wody i usnelam:-)

Wiem ze na poczatku ciąży czasami budzilam sie o 5 rano i szlam zrobić kanapkę.
 
a ja pozno jem bo kolo 23 a wstaje kolo12 wiec w sumie niejest zle z jedzeniem ale powiem wam ze teraz waga idzie w nieziemskim stopniu do gory przez tydzien kg szok a ja wcale duzo nie jadlam...

bozienka a ty mialas skurcze czy nie ? bo niewiem czego sie spodziewac ;-)
 
Ostatnia edycja:
ja nie podjadam jem 3 posilki dziennie i dwa razy owoce ;p


mam pytanie czy jak dluzej chodzicie czy np lezycie caly dzien i pozniej chodzicie przez godzine dwie boli was kregolup?ja lezalam przez 2 tydnie dzis na krew potem siedzialam i na zakupy lekki i do domu i myslalam ze kregoslup mi wystrzeli lezalam 3 godziny wzielam no spe w razie co magnezu i sie uspokoilo ale chodze o nie wiem czy nie rozchodzilam czy no spa pomogla hmm
 
ja nie umiem stwierdzić od czego mnie boli kręgosłup, czasem nic nie robię i boli, a czasem mogę góry przenosić i nic, jednym słowem w moim przypadku nie widzę zależności
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry