reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
aina te nektary z babydreama nie są dosładzane , jedyny minus to że nie ze świeżych soków a z zagęszczonego soku owocowego ...
Jakie warzywka dajesz na drugie śniadanko ??? Fajny pomysł , może od Ciebie odgapie :-)

Nefi
nie możesz zasnąć bo jesteś przemęczona ... Trochę błędne koło ale oby było coraz lepiej !!!

ajako u nas największą furorę robią maleńkie klocki lego które Duszka jak tylko jest w pokoju Borysa próbuje zdobyć ... Dziś nawet udało jej się poraczkować (poczworakować ) w ich stronę :-D Chyba muszą ją częściej tam zabierać to w dwa dni się nauczy raczkować :-D:-D:-D
A jak teraz Julka z wzrostem i wagą ??

CDN ...
 
ahoj kobitki,
ale naprodukowałyście postów, super, wreszcie coś się tutaj dzieje!
Kasiulka Grześ rewelacyjnie się rozwija, jestem pełna podziwu dla jego umiejętności, zwłaszcza, że w domu mam leniuszka:) a jak podajesz Grzesiowi winogrona? Mania deserki też wpyla, muszę jej zrobić deser z Twojego przepisu:) a Mania wpyla pięknie sama banana obranego zgodnie z wytycznymi BLW:D


aina ja piorę w płynach dla dzieci Mani ciuchy i zabawki pluszowe i pewnie będę prała póki jest mała ( nie wiem jak długo może do 2 roku życia, nie myślałam o tym), ajna moja paispisóła ma bliźniaki, które skończyły już 6 mies, ale nadal karmi je piersią ( oczywiście główny posiłek to mm i słoiki, a cyc tylko tak o dla smaku:)

nefi oj nie zazdroszczę Ci tego usypiania, ale dobrze, że odpuściłaś domowe krzątaniny na rzecz dziecka, ja też ostatnio coraz częściej odpuszczam, nie daję rady pracując w stresującym zawodzie, zajmować się dzieckiem, domem i wszystkim innym, na szczęście mam mądrego męża, który pomaga pomimo, ze sam ma zapier... w pracy taki, ze hej, nie wiem jak to będzie z drugim dzieckiem, ale skoro tylu ludzi sobie daje radę to my też pewnie sobie damy:) a wzrostem małej nie przejmuj się, każde dziecko rośnie w swoim tempie, moja z kolei od 2 miesięcy waży 7,5 kg i ani drgnie:D, aleja myślę, że taka jej uroda:)

ajako u nas numer jeden zabawką są telefony komórkowe, laptop i kable, jakiś mały technik rośnie:D do komórki Mania potrafi przepełzać cały pokój jak na poligonie:D a cała sterta zabawek 6+ leży pod ścianą i czeka na lepsze czasy...

moje dziecko uwielbia żółtko:D dzisiaj wciągnęła prawie całe na sucho:D wypiła po tym chyba butlę wody:D pewnie jej żelaza brakuje, bo wciąga takie rzeczy:)

no i już nie pamiętam co miałam której z Was odpisać:)

a tu Mania z latającym bananem:)
 
Ostatnia edycja:
Amandla, dziękuje za miłe słowa. Winogrona obieramy ze skórki i wyciągam pestki jak są, i tak dajemy po ćwiartce/polówce jednego gronka. A Ty jak dajesz banana, bo ja trochę gniotę widelcem. A widzę, że Mania ma całego. Śliczna jest
 
Kasiulka a do tego miksu owocowego gotujesz jabłka ?? Ja czasami podaje gotowaną śliwkę albo nektarynkę , banana też wcina :tak: Winogrona też lubi ale boję się jej dawać ze względu na skórki ...

Tunia Gratulujemy postępów :-)

Aina ale się wietrzycie ... super ! Kiedyś czytałam wywiad z pediatrą która twierdziła że na godzinkę to z dzieckiem się nie opłaca wychodzić :-D I że minimum trzy godziny dziennie powinno się spacerować a w ciepły dzień to najlepiej nie wracać do domu :-) Widzę że Tobie niewiele brakuje :-D

Kasiulka Normalnie Grześ wymiata a jaki zafascynowany trawą , słodki eklerek z niego :-)

Amandla Mania z bananem superowa . Długaśne już ma włosy , niedługo chyba spineczki zakupisz :-)
U nas też dziś było BLW ...chciałam zająć Duszkę przy ubieraniu i dałam jej krem w kartonowym pudełeczku ... Przy odbiorze okazało się że troszki brakuje :sorry:
 
Mini spineczki zakupione, ale rzadko w użyciu, bo ciągle spadają:D takie kremy teraz robią, że pewnie sama bym zjadła jakbym cały kartonik w łapy dostała;D

Kasiulka
no właśnie tak myślałam, że w ten sposób podajesz winogrona, spróbuję jutro dac Mani jak znajdę jakieś ładne w sklepie i napiszę jak wyszła próba:) Banana podaję w ten sposób, myję go dokładnie i polewam wrzątkiem skórkę , kroję na dwie części i ok 3-4 cm skórki odkrawam zostawiając jej górę do jedzenia o tak jak na fotce poniżej, wtedy wygodnie jej trzymać owoc i wcina górę i tylko odkrawam jej skórkę jak do niej dojdzie
aha banan powinien być bardzo dojrzały i miękki
 
Ostatnia edycja:
mini nie gotuje owoców, daje świeże, ciutke traktuje je blenderem, ale nie robie papki. Jest sporo grudek.
amandla zdjęcia z dzisiaj Mani boskie, na wszystkich roześmiana od ucha do ucha
 
nio Kasiulka nie mogę narzekać, mam bardzo pogodne dziecko, micha jej się cieszy non stop:D ale Twój Grześ też wygląda na pogodnego chłopaka;D
 
reklama
witam ale fajowe te wasze dzieciaczki ;-)sliczne ;-) a jak bananka zajada ;-)

obiecalam ze powroce i jestem ;-)
ogolnie spi ale wczoraj ciezkoz spaniem bylo ciekawe ile pospi..
przy okazji niewiem jakie wasze dzieciaczki rozmiary nosza ale moze cos wam wpadnie w oko Poznań N.K-Brześniowska dla dziewczynki 56-74 | Facebook tanio koszulki po 2 zl bodziaki z krotkim 3 zl z dlugim 3-4 pajace kolo4-8zl sukienki po 5zl ;-)
 
Do góry