reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No fakt smutno, że tutaj tak pusto się zrobiło, a nasze maluchy to juz niedługo trzylatki będą. Ehhh czas leci.
Pozdrawiam jesli w ogóle ktos tutaj jeszcze zagląda.
 
reklama
Hej,
Mnie to juz na pewno nie pamietacie bo udziepalam sie tylko do polowy ciazy .
Szkoda ze watek sie nie utrzymal choc moze dziewczyny na fb gadaja bo pamietam ze sie przeznosily;) A dzieciaki faktycznie juz duze i wiekszosc juz zapewne gada:)
Pozdrawiam
 
Ojej - ale się tu duszyczki znalazły! Manta :-) MaMi :-)
jopal gratuluję brzuszka - będzie trzeci muszkieter czy dziewuszka? :-)
Szkoda, ze tu tak pusto, a jak pusto to i człowiek mało zagląda :zawstydzona/y:Ale też ciężko ogarnąć wszystko - życie forumowe się przeniosło na fb, a tymczasem w domu dwa szkraby, remonty, które nigdy się nie kończą, ogród, w którym dopiero zaczynam rewolucję ;-) Ach, żeby tak doba dała się rozciągnąć.....
 
Cześć Mamuśki :)
Fajnie, że czasem ktoś tu jeszcze zaglądnie :)
Ja tak sobie przypomniałam i wzięło mnie na wspomnienia... to był piękny czas,wtedy nastąpiła rewolucja w moim życiu, cudownie :)
U nas ok, fakt przydałoby się wydłużyć dobę, a przede wszystkim przerwę nocną, żeby się w końcu wyspać.
pozdrawiam
 
reklama
reklama
Do góry