reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Kasiurek, powiedz normalnie - tak po prostu
u mnie sytuacja była inna, bo część się zorientowała bez mówienia, więc potrzebowali tylko potwierdzenia, a część dowiedziała się bo wylądowałam w szpitalu

Moi teściowie zapowiedzieli się na niedzielę, a ja głupia dopiero jak przeczytałam o Waszych urodzinach uświadomiłam sobie, że oni nie przychodzą ot tak sobie ale właśnie dlatego, że mój mąż ma w poniedziałek urodziny :rofl2: i teraz pasowałoby zatrudnić mamuśkę żeby jakiś placek skręciła, bo ja mam zakaz stania przy kuchni i w ogóle robienia czegokolwiek

Co do poznawania płci - ja bym nawet nie bardzo chciała wiedzieć czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka ale mąż chce
więc stwierdziliśmy, że jemu lekarz powie,a dla mnie to będzie tajemnica ;-)może na odwrót to by się jeszcze udało ale tak to nie wiem...

Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)
 
reklama
Kasiurek1983 ja, jak mówiłam rodzicom i teściom to powiedział to normalne. Powiedziałam, że niedługo pojawi się nowy członek rodzinym i że zostana dziadkami, następnie pokazaliśmy im zdjęcie usg. Też zastanawiałam się jak to powiedzieć a wyszło tak jakoś normalnie.

Wszystkim solenizantką życze wszystkiego najlepszego:).

A teraz zmykam się chłodzic bo ledwie dziś żyje, naszczescie wprosiłam się do mamy na obiad:). Dziś niestety żle sie czuje, do ego jeszcze wymiot masakra. Na 18 mamy zaproszenie do znajomych na grila ale czy dam rade to nie wiem.
Pozdrawiam
 
Kasiurek niestety tak późno ale szczerze najlepszego i spełnienia marzeń

Ja powiedziałam prosto z mostu, jak się dowiedziałam tylko i wiedziałam,że rodzice mają do mnie przyjechac, to cały dzień się cieszyłam,że im powiem. Jak przyszli to miałam uśmiech od ucha do ucha i na dzień dobry wypaliłam mamo jestem w ciąży i banan na twarzy :):)

Ja odkąd odstawiłam duphaston to codziennie boli mnie brzuchol, wczoraj przed snem to nawet bardzo pobolewał, jak tak dalej pójdzie we wtorek to lekarza się przejdę

A dziś jadę na misje, ratowania bezdomnych szczeniaków
Musimy przekopac i przeszukac ogromny teren, nie wiemy ile jest maluchów ani w jakim wieku
Wieku tylko,że jak ludzie się zbliżają to matka ich ostrzega i siedzą cichutko, nawet nie piszcząc co sprawy nie ułatwia
Trzymajcie kciuki za powodzenia akcji
 
Kasiurek niestety tak późno ale szczerze najlepszego i spełnienia marzeń

Ja powiedziałam prosto z mostu, jak się dowiedziałam tylko i wiedziałam,że rodzice mają do mnie przyjechac, to cały dzień się cieszyłam,że im powiem. Jak przyszli to miałam uśmiech od ucha do ucha i na dzień dobry wypaliłam mamo jestem w ciąży i banan na twarzy :):)

Ja odkąd odstawiłam duphaston to codziennie boli mnie brzuchol, wczoraj przed snem to nawet bardzo pobolewał, jak tak dalej pójdzie we wtorek to lekarza się przejdę

A dziś jadę na misje, ratowania bezdomnych szczeniaków
Musimy przekopac i przeszukac ogromny teren, nie wiemy ile jest maluchów ani w jakim wieku
Wieku tylko,że jak ludzie się zbliżają to matka ich ostrzega i siedzą cichutko, nawet nie piszcząc co sprawy nie ułatwia
Trzymajcie kciuki za powodzenia akcji

O atomówko nie wiedziałam, że uczestniczysz w takich akcjach :-) Nie siedzisz przypadkiem na dogomanii? :-)
 
tricia jak te huragany u was?

Wszyscy panikują... Nie wiem, czy słusznie:no:. Ja jestem dość daleko od wybrzeża, ale i tak kazali się zaopatrzyć w wodę, jedzenie i latarki. W nocy ma przyjść, zobaczymy co się będzie działo. Ale komunikacja w całym stanie ma dzisiaj w południe stanąć, lotniska też stoją:szok:. Jak ich znam, to pewnie prąd padnie.


Czy moje mdłości kiedyś się wreszcie skończą? Już mam dość tego ciągłego ucisku na żołądku.
 
Tricia to trzymaj się ;-)

Mata czemu córcia Ci się tak budzi w nocy ?? Z powodu upałów czy tak już ma ???

SOLENIZANTKI
943145435d1219489058-happy-birthday-stormtraxx-happy-birthday.jpg

My dziś zaliczyliśmy mini zoo . Na zewnątrz duuużo przyjemniej niż w bloku . :tak:

Mam dziś smaka na sałatkę jarzynową , idę przeglądnąć lodówkę :tak::-D
 
Ajako jest nasza grupa zamknięta i masz do niej dostęp. Jak otwierasz forum to masz taki różowy pasek na górze. Tak z 5 cm od początku strony. A nad tym paskiem masz zakładki FORUM, GRUPY BLOGI GALERIE. Forum jest zaznaczone za różowo bo na forum sie znajdujesz ale kliknij na GRUPY to wejdziesz do grupy. Dalej już trafic powinnas :D

buu a ja nie mam dostępu ;( ale cierpliwie poczekam , może kiedyś i mi zaufacie,a na razie popiszę tu ;)
 
Ostatnia edycja:
Kasiurku spoźnione ale szczere STOOO LAAAT :-D

ja od wczoraj bez humoru, nie wiem czy to sprawa hormonów, ale mój TŻ działa na mnie wkurzająco. w ogóle u nas troche skomplikowana sytuacja. jak dowiedzialam się że jestem zafasolkowana to był 10 miesiąc znajomości. to była świadoma decyzja, ale boje się że tego nie podołamy razem. tzn ja. wszystko mnie irytuje, zlości, coraz czesciej mam ochote być po prostu sama.... a jak u Was z humorkami?
 
abi humorków brak póki co,za to ciąża rzuca mi się na mózg bo zapominam na potęgę ;).I nie martw się,ja z moim P jeszcze krócej się znałam,a dziś jesteśmy małżeństwem i czekamy na 2 dzidzię. Co komu pisane jak to mówią mądrzejsi ;)Ważne żeby wam było dobrze a humorki to efekt buzujących hormonów,głowa do góry to mija ;)
 
reklama
No umorek zmienny.. niestety.. Jak nie wstane i sobie tancze bo mi jakos fajnie bez powodu, to siedze i gapie sie w tv bez ochoty do niczego.. Wczoraj miałam zły dzien.. nie bylam w stanie ruszyc jednej rzeczy, syf w pokoju.. ehh.. zla siedzialam i czekalam na męż aktory wrocil po 1 w nocy z roboty ( nie bylo go od 6 rano) i biedny mimo zemczenia taki wesoly a ja nie mialam ochoty sie odzywac wogole :( Dzis chyba lepiej, posprzatalm, zerobilam obiadek.. ale chyba mam pierwszy okres takich nerwow zwiazanych z ciaza..jak to bedzie, czy sobie napewno poradze, czy razem sobie poradzimy, czy to byla dobra decyzja, czy wszystko sie ulozy.. ehh wiecie.. Napewno niedlugo minie i pare razy do marca jeszcze najdzie- a tym bardziej potem;) ale chyba nie ma kobiety ktora by tego nie przezywala przy pierwszym dziecku..
 
Do góry