reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Czesc dziewczeta!
nie popisze, jak mialam dokonczyc chyba ze 3 dni temu, tak sie nie moge doczlapac tutaj :-(
jestem po swojej pierwszej w zyciu nocce (masakra) i zaraz sie musze szkowac znowu, a wymyslilam sobie, ze jeszcze postoje z godzinke przy desce do prasowania, w koncu w pracy tylko siedze na tylku, ale nie wiem czy sie wyrobie, tak wiec znikam.
pozdrawiam mamuski i dzidziuski :-)

aina- moze jednak 3 dniowka?? ta teperatura to mnie stresuje, odkad moj maly zagoraczkowal na 40 stopni, masakra jak sie zlekłam, tak wiec trzymam za Antka, oby mu szybko przeszlo!
 
reklama
Cześć kochane.
Mimo najszczerszych chęci nie dam rady teraz nic nadrobić :-(

Jutro muszę być na chodzie tak najpóźniej od 6, bo mamy na rano wyjazd do nefrologa (kontrola, mam nadzieję, że ostatnia)
Do tego walczę dalej z ogłoszeniami. Na all się ruszyło - maile, telefony, pakowanie - urwanie głowy na maksa. No ale o to w sumie chodzi - niech się wszytsko sprzedaje w czort. A do opisu też jeszcze zostało to i owo...
Tak więc deficyt czasowy - nie mam nawet kiedy poczytać na szybciora, ale jak znajdę spokojną chwilę, to na pewno wszystko ładnie doczytam (choć tym razem może nie będę odpisywac na KAŻDEGO posta, co byście mnie nie zabiły :-p).

buziaczki dla Was i dla smyków :-)

A jakby ktoś miał wolną chwilkę i trochę chęci, to zapraszamy do klikania -mozna głosować 3x na dzień

BebiKlub, Bebiko - Galeria
 
hej dziewczyny,

no to możecie byc ze mnie dumne. umówiłam sie do endokrynologa (jupi) tylko kurka termin mam na luty, ale co tam koleś jest bardzo dobry, warto czekać (to oczywiscie prywatna wizyta). mam do Was pytanie czy któras z Was brała może castagnus ???? bo się zastanawiam czy nie poeksperymentować z tym lekiem ziołowym na wyrównanie cyklu?????? aaaa wracając do wizyt to mam zamiar w międzyczasie porobić wszystkie hormonalne, tylko jeszcze nie wiem jak to zrobic żeby były za darmo bo z torbami pójdę. jak w zeszłym roku zrobiłam pełne hormonalne na własny rachunek to prawie 500 zeta zostawiłam w laborce. :szok: chyba kurcze jak mam problemy to mi lekarz nie bedzie robił problemów, chociaż sama nie wiem. :baffled:

Mini gratulacje dla Dusi!!!!!!! Oj jeszcze troche na ploty przy kawie pójdziecie. :-D

Kasiulka czapke chyba ściagnę bo jest cudna. No i dzieki poszukiwaniom czapki na allegro znalazłam fajne geterki dla dziewczynek, będę miała prezent dla gwiazd z rodziny M pod choinkę.

aina kurcze no to mało ciekawie. tylko tym sposobem to w tym wieku co teraz sa nasze bomble to wszystko mozna pod zęby podciągnąć. zresztą moi znajomi mieli taki przypadek z córcią, że co zęby szły intensywniej to Mała miała zapalenie oskrzeli. Także może warto zaprosic pana doktora do domu. zastanów się. Zdrówka dla Twojego smyka i trzymajcie się.

ewstra
najważniejsze, że już w Polsce. Delektuj się towarzystwem rodziny i korzystaj tez troszkę w wolności. :tak:

ajako kurcze z nockami współczuję. Trzymaj się.

vill
no tak mi się wydawało, że to dobry czas na aukcje i wystawienie klamótów. Niedługo święta i ludzie szukaja okazji. Także owocnych sprzedazy zyczę. :tak:

Dobrze, a ja znikam bo Mała juz ma dość kojca i marudek sie włącza powoli.
 
Aina jak Antonio ??? Ja bym stawiała na trzydniówkę skoro innych objawów brak , często przy ząbkowaniu lubi się pojawić bo wtedy organizm jest osłabiony :tak:

Ewstra koszmarnie się z małym dzieckiem czeka na lotnisku .... dobrze że już w domku :tak:

Duśka ma katar , więc nocka była okropna .... budziła się co chwilkę i zasnąć nie mogła w związku z tym padam na twarz :dry:
 
hejo :)))

aina jak pisałam na fb, mam wrażenie że to 3dniówka, skoro Antonio miewa się dobrze
ewstra dobrze, że Tośka była wyrozumiała, a Ty ubezpieczona. Bo mogłoby by być źle. Dzielne dziewczyny dałyście rade!
vill gratuluje sukcesów handlarskich
ajako no cóż Tobie to tylko dużo sił mogę życzyć. Zadam wścibskie pytanie, dlaczego wolisz mieć pracę na 3 zmiany, zamiast wrócić do swojej normalnej pracy?
nefi pewnie, że kupuj fajne czapy, niech będą nasze dzieciaki wesoło poubierane. Ja brałam castagnus. Przepisał mi to lekarz, ale nic nie dały. Ale ja mam duże problemy z hormonami, ale nie od tarczycy, tylko jajników

A u nas dziwnie się porobiło, W dzień wszystko jak najlepiej, ale już 2 wieczory z rzędu ciężko Grzesia położyć spać. Płacze, szarpie się. Zupełnie nie wiemy o co chodzi i dlaczego tak się dzieje. Od urodzenia nie było z tym problemu. Po kąpieli dziecko zasypiało od razu pięknie. A teraz kąpiel go jakby rozbudza, później nie chce spać tylko bryka, a jak już ziewa i trze oczka to zamiast iść spać to się denerwuje.:baffled::no:. Zobaczymy dzisiaj. No, ale kurcze moje dziecko chodziło jak w zegarku. Mam nadzieję, że mechanizm się nie popsuł .
Dziękuje, wyżaliłam się :-):-D
 
Kasiulka z Natulką dokładnie to samo się dzieje. :baffled: Już się martwiłam czy cos jej nie jest. Trochę mnie pocieszył Twój post, że Grzes ma tak samo. Chociaz to mordęga, ale może taki czas jakis dziwny. :baffled: Normalnie nie wiem co robić bo Nati ma podkrążone oczka, trze je jak szalona, a i tak usnąc nie może. Dziś rano to lezała na mnie i dopiero tak zasnęła, a płaczu było przy tym mnóstwo.
Co do castagnusa to ja chciałam spróbowac bo ja tez mam porabane z jajnikami. Tarczyce to kontrolnie idę zbadac bo jednak lepiej zeby te moje wyniki oblookał ktos kto się w tym specjalizuje.

Mini kurcze współczuje kataru.
 
Dziewczyny jak to jest z FB ?? Własnie założyłam konto i nie wiem co dalej robić :-D
Tzn jak będziemy znajomymi to wszyscy będą widzieć to o czym piszemy ???
 
Mini na FB mamy grupę zamkniętą i nikt nie widzi o czym piszemy tylko my marcówki :)) a jak będziemy ogólnie na FB pisać jak będziemy się mieć w znajomych to każdy będzie widział co piszemy, wrzuć linka ze swoim profilem to któraś Cię doda do grupy :)
 
reklama
Do góry