reklama

Pogaduchy o maluchach. Rady i Porady

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez Wisieńka, 11 Lipiec 2011.

1. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Zakładam wątek dla mam rozpakowanych abyśmy mogły wymieniać się opiniami, radzić i pomagać.

Moja Emilka ma czkawki kilka razy dziennie. Niby jej to nie denerwuje bo jest wtedy spokojna ale chciałabym znalexć jakiś sposób żeby jej szybciej przechodziło. A jak jest u was???

2. Marzena197235

Marzena197235 Fanka BB :)

Wisienko moja klaudusia po kazdym jedzeniu ma czkawke ale ja nic z tym nie robie dzieci małe tak maja je to nie drazni wogóle

3. reklama
  4. MADZIA

MADZIA mama majuni i groszka

u nas też mały czczka . gdzieś wyczytałam że można lekko dmuchać w twarz dziecku .ja po prostu nosze małego pionowo i szybko przechodzi .

5. margerita126

margerita126 Fanka BB :)

Ja małą dostawiam na chwile do piersi i nakrywam głowe pieluszką .

6. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

ja robię jak margerita.. u mnie mały czka gdy go przewijam

7. verkaa

verkaa Zaciekawiona BB

U mnie sprawdza się podanie piersi lub butelki (dokarmiam Małą butelką) i założenie czapeczki. Zauważyłam, że dostaje czkawkę jak troszkę się przechłodzi.

8. MADZIA

a jak u was jest z ilością kup. mały robi prawie w każdą pieluchę ?

9. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

moj mały robi niemal przy każdym karmieniu a czasem nawet więcej.. szczególnie gdy ma nowego czystego pampersa:-D w nocy coś ostatnio nieco mniej, bo tylko raz góra dwa razy go przewijam.. u niego kupy są żółte z grudkami, rzadkawe - czy u Waszych też?

10. reklama
  11. Mimi36

Mimi36 Fanka BB :)

Hej. Mój Natulek też ma czkawkę szzcególnie po jedzeniu,wystarczy go ponosić pionowo troszkę i przechodzi samo.

12. MADZIA

też też jak żółte to dobrze :-D:-D:-Dtematy super.....nie ma co ... dobra kupa to podstawa

Poleć forum