reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy o maluchach. Rady i Porady

Witam. Sto lat mnie tu nie było. Ale tak jak Malami brak czasu:)Widze że temat kolki ciągle aktualny. U nas espumisan nie działał zupełnie. Najlepszy sab simplex i anti flat (z Austrii). Na szczęście u nas kolki to już przeszłość. Natomiast zęby to jest dopiero masakra. Michas całymi dnami marudzi nie chce jeść, a że jest głodny to drze sie w niebogłosy. W nocy za to ma dobry humor i mu sie gadać chce. Od paru dni motamy sie w chuste i tak mi usypia w ciagu dnia, więc jakoś tam funkcjonuje. Pozdrawiam LIpcóweczki i dzieciaczki.
 
reklama
Maqnio, psotka - dzięki dziewczyny. Szkoda, że tak dlugo trzeba czekac na efekt no ale coz.. A w nocy też podawalyscie kropelki? Na ile starczyla jedna buteleczka?

Marmolada - co Ty piszesz o zabkach już? W ramach przestrogi chyba bo jeszcze za wczesnie na zabki u naszych pociech.. Chyba ;)
 
A skad wiedziec ze to zabki? Bo nie chce mi sie wierzyc ze to juz, ale moja mala od jakiegos czasu mocno sie slini, a od paru dni gorzej je (chwyta piers i puszcza non stop) i nawet jak ma smoka w buzi to jeszcze raczke probuje tam wladowac;) Co to moze byc?
 
Malamii, tak, w nocy też, do każdej butelki. Mi starcza na 10 dni.

Z tymi ząbkami to racja, mojemu Dawidkowi zaczynają wyłazić dwie dolne jedynki:szok:
 
A skad wiedziec ze to zabki? Bo nie chce mi sie wierzyc ze to juz, ale moja mala od jakiegos czasu mocno sie slini, a od paru dni gorzej je (chwyta piers i puszcza non stop) i nawet jak ma smoka w buzi to jeszcze raczke probuje tam wladowac;) Co to moze byc?

palcem sprawdz dziasla, jesli cos wyczujesz to bedzie wlasnie to.
 
reklama
Do góry