reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

To jeszcze kilka fotek ze świąt

Kajcio wcina śniadanko świąteczne. U nas zawsze najpierw jest żurek. Oczywiście, jestesmy u teściów.

sw2zh.jpg


Jeruś śniadanka nie jadł, ale za to ogladał prezenty

sw18vx.jpg

sw28is.jpg
 
reklama
Świąteczny spacerek po Wyspie Bolko.

Uśpiona przyroda

sw90qx.jpg

sw85ot.jpg


Takie sarenki biegały po parku. Całe stadko, ale nam udało się uchwycić tylko jedną

sw31yu.jpg


Para prezydencka?

sw55if.jpg


 
Bardzo lubie forsycję. U nas się na nią mówi "złoty deszcz" :)

Ewcik- świetne zdjęcia.
Jak widzę błękitne oczy Jerusia, to sie dosłownie rozpływam.. ::)
No i ta para prezydencka ;D

Całe szczęście, że Daria juz po komunii.
Choć nie przypominam sobie, żeby coś zaliczała.
Raczej wszystko odbyło sie bezproblemowo.

Pozdrawiam!!

usmiech8kg.jpg

 
Hej!

Wczoraj pojechałam po Patryka nieco wcześniej i trafiłam akurat na wychowawcę. Co prawda na rozmowę miałyśmy tylko 15 minut bo tyle zostało do końca lekcji, ale to wystarczyło, abym dowiedziała się paru ciekawych rzeczy.  ;D

Otóż Patryk ma obszerną wiedzę i potrafi ją wykorzystać w odpowiednim momencie. Jest aktywny, a poza tym jest liderem w klasie, jak to Pani ładnie określiła - "niekoronowanym królem klasy".

Ale.... ma ostry języczek (to pewnie po mężu... :p)

Pewnego dnia Pani powiedziała:
- Ja mam Was już dzisiaj dosyć.
Na co mój syn pod nosem:
- Ja Pani też. 

Niegdy bym się tego po nim nie spodziewała. Chociaż ostatnio coraz częściej zdarza mu się powiedzieć w domu coś niestosownego... ::)
 
reklama
Edzia- a gdzie zdjęcia małego "komunisty" ;)

My się własnie pakujemy na Zielona szkołę (3 tygodznie :()
Daria w poniedziałek wyjeżdża nad morze. Mam nadzieję, że będzie miała pogodę.
 
Do góry