reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

i tu cisza jak makiem zasiał
:-(
widzę zielone światełko w tunelu
mój Bartek coraz lepiej sobie radzi
i ma nowego kolegę w klasie
:-)
chyba bedzie dobrze
dziś ma pierwsze w tym roku zajecia wyrównawcze
zobaczymy jak bedzie :nerd:
 
reklama
Witam, witam!!!
Dawno mnie tu nie było ;-) , nawet nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie....:confused:

Daria chodzi do 4 klasy i musze powiedzieć, że bardzo, baaaardzo sie jej podoba. Nie chodziła taka zadowolona do szkoły przez całe 3 lata.
Nie wiem w czym leży przyczyna, czy to kwestia wychowawcy, czy czuje sie już taka dorosła... grunt że wreszczie lubi szkołę.:-)

Edzia - zestaw lektur jest wszędzie taki sam, ale każdy nauczyciel wybiera z niego kilka pozycji do przygotowania. Jeden takie, drugi inne..
Najlepiej zapytac na zebraniu jakie będą obowiązywały.

Ewcik- samych cudownych chwil i spełnienia marzeń dla Kajtka
z okazji 9 urodzin!!!!

Pozdrawiam!
 
Mokate witaj, ja Cię pamiętam :tak:
Dzieki za info w sprawie lektur, pytam dlatego, ze obecnie nie mieszkam w Polsce i moje dziecko nie chodzi do polskiej szkoły, a chcialabym aby czytal polskie lektury, bo kiedyś wrócimy...:-)

To fajnie że wszystkie nasze dzieci chodzą chętnie do szkoły :-) to bardzo wazne :tak:

pozdrawiam :-)
 
ja też pamietam
Bartek nie chce odrabiac lekcji
ja nie wiem co mam z nim zrobic
słabo mi sie robi jak słysze non stop zaraz zaraz
szlak mnie trafia
a gdzie jeszcze nauka
czasem mam dość
a Kacper wcale mi nie pomaga
jest poprostu zazdrosny jak widzi że chce Bartkowi pomóc
robi wszystko aby nam przeszkadzać
 
w koncu się ktos odezwał
ja myslałam że przez te zmiany dziewczyny poprostu pouciekały i nie chcą pisać bo im sie poprostu nie podoba
ale widze juz jakis postęp
może i reszta się odezwie
 
Witajcie
Mi jakos tak czas szybko leci, ze nie ma kiedy usiaść do kompa, ale jestem :tak:

U nas w szkole ok, Alex zadowolony :-) , ma dużo kolegów, już zaczął "bywać" ;-) czyli jakies zapraszanie sie zaczęło...ja przy okazji też poznalam sporo nowych, ciekawych ludzi z całego świata, to ciekawe doświadczenie :tak: z językiem Alex radzi sobie całkiem dobrze :-) .

Tez mam kłopot z nianią, bo nie moge znależć, jak ktoś wie że ma pracowac u expatów to chce 4 $ za godzinę! :wściekła/y: a to drożej niż w Warszawie płaciłam...ale szukam dalej

Wiki rośnie jak szalona i jest bardzo samodzielna, tylko gada ciągle "po swojemu", ale rozumie wszystko!
 
Witajcie babeczki :-)

... Agnexx, a co u Ciebie? Jak w pracy?...
.
Hej!
W pracy ogólnie dobrze... tzn. warunki pracy fajne, ale płacy ...:wściekła/y: lepiej nie pisać... Narazie to musi mi wystarczyć. Ale cały czas szukam czegoś za normalne pieniądze.
Ze szkołą narazie nie ma problemów. Patryk świetnie sobie radzi.
Mamy do zaliczenia 30 modlitw przed I komunią św. i to zajmuje nam troche czasu. Dzisiaj byłam z nim na egzaminie u księdza. Jesteśmi 6 modlitw do przodu.:tak:
Należę do Rady Rodziców i z tego powodu w zeszłym tygodniu byłam na zakupach. Musiałam kupić coś na Dzień Chłopca za 4zł na jedną osobę. Miało być coś do jedzenia i coś do zabawy. Kupiłam w Tesco motory i Knopersy. Podobno chłopcy byli zachwyceni.
Pod koniec października Patryk jedzie ze swoją klasą do Aquaparku. Nie może się już doczekać. :-)
Sebastian świetnie radzi sobie w przedszkolu. Jestem pełna podziwu dla jego zaangażowania. Nie zdarzył nam się żaden kryzys. ;-)

Jeśli chodzi o nową oprawę graficzną naszego forum to jestem totalnie zagubiona...:zawstydzona/y:
 
reklama
Postanowiłam że zacznę nowy temat
nie wiedziałam jak go zacząć
ale chciałabym abyśmy mogły gadać ze sobą tak jak na wątkach dla maluchów
gdzie jesteśmy z dziewczynami juz od czasów ciąży
tu też taki wątek by sie przydał

Moja Paulina ma dziś pierwszą klasówkę z matematyki
bardzo się boimy bo nie wiadomo jak pani będzie oceniała
narazie jest bardzo surowa bo stawia pałki za jeden błąd na kartkówce z tabliczki mnożenia
siedziałyśmy całą sobotę i niedzielę
zobaczymy jaki będzie wynik

czekam na was i na wasze codziennie problemy i radości
może tu będziemy sie ogły pochwalić naszymi starszymi dziećmi
zdjęcia bardzo mile widziane

Pa

a moj mały dostał ostatnio z matematyki ocenę "2-" Tak mnie to rozśmieszyło... kiedyś można było co najwyżej dostać "3=". Pozdrufka dla wszystkich
 
Do góry