reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

Ja wierzę bo moje także wszystkie miały bójne czupryny po urodzeniu
nawet się śmiała teściowa że mam szczęście że z włosami
bo jakby się urodził łysy to zastanawiali by się czy to napewno dziecko męża ;D
2510050563is.jpg
 
reklama
Sebastian to kopia Patryka, kiedy był w tym samym wieku. A do kogo są podobni to nie mam pojęcia, bo słyszę różne opinie... ::)

Patryk ma podręczniki "Wesoła Szkoła", to jest kontynuacja z przedszkola. Książki mi się podobają, ale nauczycielką nie jestem... ;)

Zgadzam się, że wszystkie dzieci są śliczne... :)

Urodziny zawsze robiłam w domu, ale od przyszłego roku zamierzam je robić w Bajkolandzie. Synowie już się cieszą... :laugh:
 
EWCIK100, zaopatrz się w sadzonki drzew... ;), żeby naprawić wszelkie ubytki... ;D
Ale pomysł świetny!!! Dzieciaki sie wyszaleją. U mnie niestety nie wchodzi w grę... urodziny mamy w lutym i marcu. :(
 
Ewcik fajne chłopaki! Widzę, że nie tylko ja kursuje do szkoły (ja z gatkami na basen albo z dżudoką), ale odkąd mała się urodziła, to już przestałam być na każde zawołanie, niech i on pomyśli co zabrać rano.
Dzisiaj będziemy szukać stroju, ale szczerze mówiąc nie wiem gdzie i siły nie mam z małą się szwędać, no ale Alexowi baaardzo zależy, więc lecimy po basenie zaszaleć.
 
Ja dzisiaj miałam'' małe ''starcie z jedną z mam
ale opowiem wam póżniej bo na logopedie zaraz idziemy
i do tego wyrwałam dzisiaj rano ząb ósemkę i troche boli
zajrze póżniej
EWCIK chłopaki fajni i co ty mówisz że starszy nie lubi młodego ;D
 
Ha, mnie się udało, bo halloween jest tylko dla klas starszych, bardzo zmartwił się mój synek, aż wstyd, że mi to na rękę.
U nas też rodzice są fajni i raczej jak są jakieś konflikty to z nauczycielami, a właściwie z dyrekcją. Klasa też mała bo 15 osób więc raczej tak kameralnie i sympatycznie.
 
W klasie Patryka jest 24 dzieci, a więc dużo patrząc na Wasze klasy.
EWCIK100, Twój starszy syn jest niesamowity... ;)
EWCIK100 pisze:
...10 minut nakłaniałam Kajcia, żeby zgodził się na zdjęcie z bratem, w końcu uległ, ale pod warunkiem, że mu pająka położy na głowie. ...
Patryk też czasami potrafi robić figle Sebastianowi, ale zdarza się to rzadko. Najczęściej ładnie się bawią, wygłupiają lub bałaganią. Zresztą Sebastian jest zapatrzony w brata, jak w obraz. Kiedy Patryk jest w szkole cały czas o niego pyta. Gdy zabiera dla siebie słodycze, również bierze dla Patryka. Staram się, aby traktowac ich równo, tyle samo wymagać i nagradzać w razie potrzeby.
 
reklama
Ja już wcześniej pisałam na wątku pomocy że Bartek ma problemy w szkole
że nie ma kolegów i zaczepiają go i biją
no i jest jeden taki upierdliwy Kondrad
co go od pierwszej klasy zaczepia
i ostatnio syn wyszedł ze szkoły ze łzami w oczach że go K mało nie udusił
trzymał go pod ścianą z rękami na szyi
więc powiedziałam dosyć
koniec z gadkami omijaj z daleka uciekaj powiedziałam masz sie bronić
jak on cie bije to ty nie bądz frajer i sie broń
no i masz ci los pare dni potem tak go niefortunnie uderzył że pocelował w szyje
i dzieciak ma ślad po ciapie
i dziś matka na mnie naskoczyła i oznajmiła że do kuratorium to zgłosiła
a najgorsze w tym wszystkim jest to że obaj twierdzą że to nie oni zaczynają
a każda z nas wierzy swojemu
Jak ja pytałam sie innych dzieci od pewnego czasu jak to jest z tym moim Bartkiem
bo już sama zaczynałam wątpić w jego niewinność
to zawsze dzieci mówiły że Bartka wszyscy biją
i nawet dowiedziałam się od jednej dziewczynki że K regularnie wrzuca B piórnik do śmieci
a on mi nawet o tym nie powiedział
No i nie wiem co robić z tym problemem
 
Do góry