reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

Hej!
Widzę, że ruch na wątku znikomy... ::)

W zeszłym tygodniu Patryk był na dwóch konkursach organizowanych przez szkoły.
Jeden taneczny - jego grupa wygrała.
Drugi o Kubusiu Puchatku - zdobył 19 punktów na 26 możliwych. Wychowawczyni była bardzo zadowolona.

W najbliższą niedzielę idę na komunię do syna kuzynki. Kupiliśmy już odtwarzacz mp3. Mam nadzieję, że będzie zadowolony.

pozdrawiam :)
 
reklama
Brawa dla Patryka

a ja właśnie się zastanawiam czy nie złożyc podania o egzamin sprawdzający z matematyki
bo uważam że ocena dostateczna jest za niska dla Pauliny
ona tą matematyke naprawdę umie
 
BASIA.J pisze:
a ja właśnie się zastanawiam czy nie złożyc podania o egzamin sprawdzający z matematyki
bo uważam że ocena dostateczna jest za niska dla Pauliny
ona tą matematyke naprawdę umie

I co postanowiłaś?
 
WITAM WITAM
ale tu ruch
chyba mamy coraz mniej czasu
z powodu pogody chyba

co u Was słychać ?????

u mnie nie było za ciekawie ostatnio
ale juz wszystko powoli się normuje
bo życie płynie dalej i nie zawsze mamy na to wpływ
co w nim sie wydarza

w ten weekend mam wesele a w następny komunię
a potem koniec roku szkolnego i WAKACJE
HUUUUUURRRRRRAAAAAAAAAAAA

pozdrawiam
 
witam, witam

Długo nie pisałam, bo dołaczylismy do mężusia w Kijowie, same rozumiecie, przeprowadzka i całe zamieszanie i internetu nie miałam, ale teraz już wszystko na dobrej drodze i łaczność jest, mogę pisać.
Pozdrawiam z dalekich stron, piszcie :)
 
Paulina pojechała dziś na obóz nad morzem
troche miała w porach jak do pociągu trzeba było wsiaść
bo ona panikara i jeszcze nigdy pociągiem nie jechała
ale kaszany nie było
wsiadła
i opanowała swój strach
dzielna dziewczyna
ciekawe jak się tam odnajdzie

pozdrawiam
 
Brawo dla Paulinki, pierwszy raz jest najgorszy, tzn. pozegnanie, rozstanie, ale na pewno będzie zachwycona. A Ty pewnie tez przeżywasz, na długo wyjechała? A sama czy z jakas kolezanka?
Alex jeszcze na obozie nie był, za to 2 razy po 7 dni na zielonej szkole i było ok.
Ja trochę sie boję, zeby dobrze trafic z takim obozem, chodzi o opiekę i towarzystwo... ;)
 
pojechała pierwszy raz i sama bez koleżanki
no i niestety pierwsza noc przepłakała
teraz jest już ok
dzwoniła że jest fajnie
ale pierwszej nocy non stop dzwoniła i płakała w słuchawkę
mamo ja chce do domu przyjedz po mnie
 
reklama
Witam :)

Dawno tu nie zagladałam. Widzę, ze frekwencja symboliczna. no, cóż - lato mamy i to jakie ::).
Mój trzecioklasista zaliczyl już wczasy w Turcji. Teraz dalszy ciąg labowania nad Bałtykiem. Na samodzielny wyjazd Kajetana jakoś nie mogliśmy się zdecydowac. Może za rok?
Edzia: jak Ci na Ukrainie? Jacy tam ludzie? Znam jedną Ukrainkę. Mila, ciepła, serdeczna. Ciekawe czy wszyscy tam tacy? Jak się znalazłaś w tym kraju. Niby kulturalnie nam bliski, ale jednak... inny.

Pozdrawiam :)

I jeszcze dowód na istnienie braterskiej miłości ;) :laugh:



 
Do góry