reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POGADUCHY O WSZYSTKIM

Ewcik no no pozazdrościc wakacji, to gdzie byliscie, co takie ladne widoki?Grecja jakas?

My swoje fotki dołaczymy we wrzesniu, bo urlop przed nami, na razie biegamy po Kijowie i zwiedzamy okolice, a na wakacje jedziemy do Austrii, pochodzić po górach...
 
reklama
U mnie na razie urlop przed nami, więc o szkolnych zakupach jeszcze nie myślę.
Alex dzis na 14 idzie do nowej szkoły na testy kwalifikujace. Cały zdenerwowany, bo to szkoła międzynarodowa i wszystko po angielsku...
Musi być dobrze! :)
 
Witam :)

Edzia: i jak Alexowi poszło na egzaminie? Kajtek angielski ( i to duuuużo) ma od przedszkola, ale nie wyobrażam go sobie rozwiązującego anglojezyczne testy.

Basia: u nas książki kupuje szkoła. W czerwcu wpłacaliśmy pieniądze i we wrześniu już będzie wszystko gotowe. Tylko zeszyty nam zostaną do kupienia i przybory nowe. Ale to dopiero po wakacjach. Szkoła daje listę tego, co trzeba kupić.

Kupiliśmy dzisiaj dla mnie rowerek i jutro wybieramy sie na wycieczkę. Trzymajcie kciuki za pogodę, aby nam nie pokrzyżowała szykow. I za Jeremka też, plisss. Nigdy nie jeździł jeszcze w foteliku na rower. Mam nadzieje, że mu się spodoba.
Acha, na dobry początek wywaliłam się z tym moim rowerem. Na szczęscie na trawnik w ogrodzie. Nikt nie widział, wiec sza! ;) Mąż i Kajtek mieli za to niezły ubaw. A mnie boli kolanko :laugh:.
 
Dzisiejsza wycieczka rowerowa. Wróciliśmy cali, zadowoleni. I nawet nie zmęczeni.

Młody cyklista




Najmłodszy cyklista




Lunch time




Miłego wieczoru wszystkim życzę :)
 
Ewcik piekne zdjęcia, oj jak zazdroszcze wycieczki rowerowej...
Ja sie własnie pakuje, jutro jedziemy do Polski a za kilka dni do Austrii, połazić po górach... :)
Alex po egzaminie, jest w 3 klasie (czyli tak jak w Polsce) i nawet się dogadał co i jak zrobic, jest ok :laugh:
 
reklama
Gratulacje dla Alexa ! Kajtka nie wyobrażam sobie na takim egzaminie. Dzielny facet z Twojego syna.

Miłego wypoczynku Wam życzę i wróćcie zadowoleni z urlopu.  :)

I jeszcze sobie pozwolę : cyklisty moje wszystkie trzy razem  ;) ;D

 
Do góry