reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

reklama
Co do cukierni moge polecic dwie ale dosc drogie ;) na chrzest zamawialam w "Krakowskie Wypieki", na 30osob dwupietrowy tort, koszt 350zl. Na roczek zamawialam u "michalskich", poltora kilowy tort w ksztalcie rybki nemo, koszt 140zl, nadzienie jagodowo-truskawkowe. Obydwa zamawialam w centrum handlowum czyzyny na medweckiego.
Niepolecam natomiast cukierni Krolewska w Wegrzcach Wielkich, oni maja tez jakis punkt w Krakowie. Tort czarny las, ktory obok czarnego lasu nawet nie lezal, prosilam o tort w ksztalcie piersi, owszem nawet ladny tyle ze kazda ozdoba dodatkowo liczona, tak ze nie wiedzialam ile do konca bedzie on kosztowal. Teraz na slub zamowilam tort "Dom Chleba, Cukiernia", koszt tortu na 170osob to 700zl, czyli znacznie mniej niz krakowskich wypiekach, slyszalam od wielu ludzi ze maja bardzo dobre wypieki, pani w siedzibie nas czestowala smakami tortow, ciast. ;)
 
To ja coś powiem o naszej przygodzie z zajęciami dla maluchów. Ja szczerze zachęcam do wybrania się z dzieckiem na zajęcia organizowane przez firmy. Nie kosztuje to wiele a dzieciątko super się rozwija. Jestem z okolic Krakowa i od 4 miesiąca życia mojej pociechy chodziłam z nim na zajęcia pewnej firmy (nazwa to połączenie słów Kreaty,wność i pozyty.wka ). Od początku razem świetnie się bawiłyśmy. Bo zajęcia są dla mam/niań/babć/tatusiów i dziecka. Ponadto odczas spotkania instruktorka proponuje rodzicom różnorodne formy zabaw z muzyką, instrumentami i rekwizytami, które następnie rodzice mogą powtarzać w domu. Szczerze polecam!
 
Witam. W Krakowie mieszkamy połowicznie :huh:
Chętnie spotkamy się z kimś w podobnym wieku 4,5, ahh w sumie wiek nie ważny. Jesteśmy z okolic kleparza, wrocławskiej.

I pytanie do mam, potrzebujw bardzo dobrego stomatologa na nfz.
Jestem w ciąży i chciałabym skorzystać z refundowanego skalingu i może leczenia.
Pomoże ktoś?
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Z tego co kojarzę to na Kozłówku była swego czasu dobra dentystka, która przyjmowała na NFZ, ja leczę się prywatnie także trudno mi polecić jakieś nazwisko :)
 
reklama
Do góry