reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej moje kochane
biggrin.gif

zaraz siadamy do stołu
biggrin.gif

a więc życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt w gronie najbliższych i oczywiście bogatego zajączka
biggrin.gif
 
reklama
kochane życze Wam pogodnych Świąt:) :* SONISIA i reszta dziewczyn które podawały swoim dzieciom ten lek simplex.... Czy możecie napisać jak można go dostać???? To bardzo pilne, ponieważ siostra ma problem ze swoim miesięcznym dzieckiem... BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
 
Wszystkim kochanym kwietnioweczkom i przecudownym maluszkom zycze zdrowych, pogodnych i szczesliwych swiat i szczesliwego nowego roku.

melduje ze jestem, pelna nadzieji, szczesliwa, swiateczna, kochana i uwaga uwaga !!! ZAKOCHANA. Zwariowalam do reszty, swiat mi spieknial w kilka sekund. Ale i tak MAksiu jest number one - zawsze i wszedzie:D moj bezzebny kochany czlowieczek, nauczyl sie dzisiaj wdrapywac na moje lozko i rano jak go puscilam na podloge zeby sie pobawil, po chwili lezal kolo mnie na lozku - spryciarz i pieszczoch maly :-D

maksio wigilia 2012.jpg
 
reniu jak sie cieszę !!!!!!!!!! :happy::happy: zawsze trzymalam kciuki za ciebie i Maksia i tak miło jest czytać ze jesteś szczęśliwa :):) to taki cudny stan.. należy ci sie.
a jaki mały-dorosły przy tym wigilijnym stole..! :*:*

Maksiu to przyszly alpinista chyba! :szok: na łóżko..?!?!?! :szok: SAM?
jejku moj nawet nie próbie sie podnosić o ramę kojca ze o meblach nie wspomnę.. :D

nooo kwietniowki.. zyjecie po świątecznym obzarstwie..?!
u nas bardzo miło i bardzo rodzinnie - dwie wigilie u dwóch mam, dzis u siostry z rodzicami i dziećmi.. jutro z druga mama, babcia, kuzynka, szwagr, szwagierka i jeeejku.. cały majdan :):):)

dzielnie robię fotki i nagrywam film dla bru zeby zapamiętać wszystko na maxa.. ale jak dzis przejrzałam albumy z chrzcin pt "moj pierwszy roczek" moje pierwsze piec lat " etc to zdębiałam.. kiedy poerwszy raz trzymał uniesiona główkę, kiedy zaczął mówić i co... :szok: chyba będę musiała przejrzeć swoje wpisy na Bb :laugh2: :D:D

kochane - Wesolych i NIEzapomnianych świat po raz kolejny !
 
G agnes nie wiem jak dostać sab simple ale skoro to pilne to niech dziewczyna poda więcej kropelek espumusanu, to ta sama substancja tylko mniejsza dawka w polsce jest dopuszczona
 
reklama
reniuszek- fajnie że jesteś zakochana i szczęśliwa, życzę powodzenia

u nas mnóstwo zaskakujących wiadomości na święta: siostra P. w ciąży, i zaprzeczyła się że swoimi facetem, no i kilka dni wcześniej nasze zręczny:):) i jakoś w marcu chrzest Dennisa
 
Do góry