reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Fajnie że już kolejne kwietnówki są ;-) życzę spokojnej ciąży i zdrowych pociech!
kwietniówka 2011 ;-)
 
reklama
Ja również dołączam sie do życzeń kwietniówek 2011. Kochane, skoro rodzicie w ksiwetniu macie jak w banku, że będziecie miały najwspanialsze dzidziki na świecie :-D. No i jak najmniej tych złych dolegliwości ciążowych.

Powodzonka. Kwietniówka 2011 :tak:
 
I ja się dołączam do życzeń : bezproblemowej ciąży, szybkiego porodu i dużo sił na te cudowne 9 miesięcy :)

Kwietniówko- majówka 2011 :)

P.s I porodu w terminie:-);-)
 
ale ten czas szybko leci...wspaniale,kolejne pokolenie kwietniowych dzieciatek:happy: dolaczam sie i ja do gratulacji: bezproblemowych 9 miesiecy ,samych dobrych mysli,zera mdlosci,szybkiego porodu i zdrowych bobasow:tak:

kwiecista lutowka:-)
 
witam
póki co nie dziękuję;-) mam nadzieję że po wizycie u lekarza będę mogła się już tak naprawdę cieszyć ciążą:-) mam już jednego szkraba, skończył niedawno 2 latka i przyszedł czas na drugą dzidzię

anussia201

w takim razie czekam na Ciebie i życzę powodzenia w staraniach:-)
Pandora
ja się udzielam jeszcze na lipcówkach2009 i zgadzam się że dobre towarzystwo to podstawa:tak:
Gosiek2020
masz już ciążę potwierdzoną przez lekarza??
 
Witam się!
A też miałam taki wątek zakładać :) Wszystko wskazuje na to że taż będę kwietniową mamusia :) W środę idę do gina.

Robaczek_25 wizytka u ginka już umówiona?
Gosiek2020 strasznie długo będziesz czekać na to usg, wytrzymasz?
 
reklama
nuluska
ja się chyba jutro wybiorę, miałam poczekać jeszcze ale mam wrażenie że łapie mnie jakaś infekcja więc nie ma co czekać, tylko się upewnię że gin przyjmuje i jutro pojadę, wprawdzie raczej trochę za wcześnie na usg i serduszko ale trudno
 
Do góry