reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

anusia, moi tescie mieszkaja w miescie a tez gadaja dziwnie, wiec to raczej nie jest spowodowane miejscem zamieszkania a moze bardziej regionem? Wiem, ze Ci ciezko, tymbardziej ze smyk łapie słowka szybko a po co ma uczyc sie niepoprawnie ale moze jest jakies rozwiazanie? Czy musicie mieszkac na wsi? Czy maz nie moglby przekwalifikowac sie na miastowego?
 
reklama
Lelek-już pisałam wcześniej że nie mamy pieniążków na wynajem :-( no i jego matka stawia nam przybudówkę,będziemy mieć oddzielną kuchnię,łazienkę i kotłownię.I ja wtedy najchętniej wcale bym nie chodziła tam do nich.I chyba tak zrobię :-)
 
hej dziewczyny, dawno mnie nie było bo miałam złe samopoczucie. I wcale nie zaglądałam do neta.
W poniedziałek ide na wizyte i mam nadzieje ze wszytsko będzie ok.
Narazie wszystkie wyniki badań są w porządku.
Pozdrawiam
 
Dzien dobry kochane mamusie!!!
Margot tak mi strasznie smutno, trzymaj się ciepło......

Codziennie budzę się o 4:10 robie sobie herbatkę(budzą mnie mdłości), :zawstydzona/y: czytam was regularnie, ale nie mam siły pisać:-:)-:)-( we wtorek pojechałam do szpitala na kroplówkę(tak zaleciła mi moja pani dr),ale na dyżurze był miły starszy lekarz,zbadał mnie,zrobił usg i zalecił:siedem kubków herbaty lub innego napoju dziennie, jeden kubek pić przez dwie godz:tak::tak::tak: dużo odpoczynku i spacerów:tak: Przez dwa dni tyko piłam,miałam straszne nudności lecz bez wymiotów:-):-)a dzisiaj po śniadaniu nawet mnie nie muli:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)może to juz koniec katorgi????w końcu kończy się 12 tydz!!!!!

syneczki studiowałaś medycynę w Poznaniu??? chyba najbliżej do Wrześni,mam tam znajomą z drugiego kierunku. Może jest tak, że spotykałyśmy się na uczelni;byłaś na stomatologi czy lekarskim? Gratuluje tobie kochana siły jaką masz w sobie, bo oba kierunki są wyzwaniem:tak::tak:

Martolinka jak tam pisanie pracy???

anusia a ile już czasu mieszkacie z teściami????? większość problemów odejdzie jak będziecie mieli osobno kuchnie,łazienkę i wejście do domu:tak::tak:nie przejmuję się dziewczyną brata Twojego E , bo to jeszcze nie żona!!!!!!!! najważniejsza jest relacja miedzy Tobą a mężem, wiem wiem że jest trudno, ale tego trzeba się trzymać:tak::tak::tak:

lelek ale duży maluszek:-):-)super!!! justynaj, Twój troszeczkę mniejszy,ale piękny!!!!!!!

życzę wszystkim miłego dnia
 
Witajcie:-)

anussia kurcze, ale masz sytuację:-( Szkoda żeby dzieci miały taką atmosferę w domu, poza tym widzę jak to wszystko Cię denerwuje...W ciąży -taki stres....
Może dałoby się jakoś im odpuśić i zluzować, przecież nie muszisz ich kochać, ale dla wspólnego dobra lepiej chociaż spróbować żyć w zgodzie.A Twój luby przecież też może z nimi porozmawiać, żeby jego rodzina Cie nie denerwowała bo jesteś w ciąży:tak:
Argument masz solidny. Powiem Ci jeszcze, że ja z moją teściową na początku w ogóle nie mogłam się dogadać:no: Chciała rządzić mną, mężem i dzieckiem, w końcu pojęła, że nie wygra , bo M zawsze jest po mojej stronie i kzawsze robimy po swojemu i odpuściła- teraz wcale się nie wtrąca, co więcej udało nam się polubić i jest teraz nieocenioną pomocą przy dzieciach.Tobie też tego życzę:-)


Spadam do pracy,a potem na jakieś konkretniejsze zakupy. Jakieś spodnie ciążowe by się przydały;-)
Miłego dnia
 
Aniaw23-mieszkam tu dokładnie rok i 8 miesięcy
g_agnes-na pewno wszystko będzie dobrze :-)

Teściowa swojej pierwszej synowej najstarszego syna też nie lubiła,trwało kilka lat zanim ja zaakceptowała a teraz są najlepszymi przyjaciółkami.A nie lubiła ją bo była z miasta i nic nie potrafiła i nie chciała robić.Dlatego mnie też nie lubi,za to przepada za swoją przyszłą synową najmłodszego syna,bo ona mieszka w sąsiedniej wsi i we wszystkim jej pomaga.Czy to nie jest jakieś chore? A była już taka sytuacja że ta dziewczyna już stąd się wyprowadziła na jakiś czas,bo po prostu miała dość wykorzystywania
 
mamido nam nie tak prosto jest rzucić wieś- mamy tu zobowiązania finansowe-masę kasy już tu włożyliśmy a poza tym z gospodary tylko żyjemy więc to nie takie proste:-( rzucić wszystko i zaczynać wszystko od nowa z prawie już trójką dzieci...stokrotta ja też jestem bez prawa jazdy a więc wszędzie mam daleko, nie ma żadnej knajpki w której można by usiąść,ale za to dzieci mają świeże powietrze i biegają na polu cały dzień-co prawda brudni są codziennie że hej ale mają swoją piaskownicę i huśtawkę z drabinką,wspinają się po drzewach, budują domki itd. mają tu raj a ty nie planujesz przejęcia gospodarki więc będzie ok:-) anusia załużcie sobie bojler gazowy i ciepłą wodę będziesz mieć 24h na dobę -my zamontowaliśmy go 2 lata temu i super sprawa:tak: aha i twoje dzieci na pewno "bydom godać" moje już tak mają a co najgorszę ja już też się przestawiłam:-D ale z tym akurat da się zyć:tak:
 
Ostatnia edycja:
zeberka-a jaki koszt użytkowania jest mając taki bojler? A ja właśnie nie chce żeby dzieci tak mówiły,później wszyscy będą wyzywać je od wieśniaków.Kurczę Ty jutro będziesz mieć już 12tydzień.Kurczę też już chce.Tym bardziej że w następnym ciążach szybciej czuć ruchy dziecka,a ja i tak wcześnie czułam pierwsze ruchy jak na pierworódkę bo już w 17tygodniu
 
za bojler razem z montażem daliśmy ok 5 tyś a za gaz teraz płacę 370zł co 2 miesiące ale nas jest 6 osób do korzystania z ciepłej wody i gotujemy na gazie ale wydaje mi się że ciepła woda jest warta tej ceny:tak: no chyba że założycie piec z podajnikiem to nawet kwestia składania w piecu odpadnie ale to znowu większy koszt- nas na razie na to nie stać:-( a w 1 ciąży ruchy czułam w 23 tyg a w 2 ciąży w 19 tyg i myślę że teraz poczuję je jeszcze prędzej:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry