reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Gosiek, no chyba że tak. Sugerowałam się Jastrzębiem w twoim opisie.
Robaczek to czekamy na wieści po wizycie :) A ty kiedy wstawisz sobie suwaczek?
 
nuluska
chyba wcale nie będę mieć suwaczka tak zresztą jak dzidziusia:-( wróciłam własnie od lekarza, owszem macica jest powiększona ale na usg nie było zadnego pecherzyka ciążowego, jest poza tym grube endometrium czyli prawdopodobnie dostanę okres niedługo, nie wiem tylko skąd pozytywny test ciążowy a nawet 2, lekarz stwierdził że musiał być źle odczytany bądź wadliwy ale 2 testy 2 róznych firm?? poza tym mam cystę na jajniku a ja się zastanawiam czy to nie ciążą pozamaciczna....
dostałam luteinę ale raczej na wywołanie okresu niż podtrzymanie ciąży której chyba nie ma
jestem załamana:-:)-(
 
Kochana nie martw się może jeszcze nie wszystko stracone.Poczekaj jeszcze kilka dni i jeśli dalej nie dostaniesz @ to może idź jeszcze raz do lekarza.Może to jest wcześniejsza ciąża niż Ci się wydawało tylko skąd brak pęcherzyka na usg :confused: albo rzeczywiście może te testy wyszły pozytywnie przez tą torbiel na jajniku.Albo może być to też ciąża pozamaciczna stąd pogrubione endometrium.A jak się czujesz? Pobolewa Cię coś?
 
Ostatnia edycja:
nic mnie nie boli i czuję się ok, lekarz niby mówił że czasem się zdarza że pęcherzyka może jeszcze nie być widać, ale mówił to bez przekonania.... teraz muszę czekać na działanie luteiny, albo wóz albo przewóz ale wiem że dostanę okres... i ta myśl strasznie boli, bo jak zobaczyłam te dwie kreseczki na teście to byłam mega szczęśliwa a teraz czuję się do d..y:-(
 
Robaczek tylko spokojnie! Czasami naprawdę widać ciąże później. Wiesz ty lub gin kiedy dokładnie była owulacja? Mogła się przesunąć stąd ciąża młodsza i dlatego jeszcze nic nie widać.
Który to tydzień wg OM?
Kiedy gin kazał ci się zgłosić znów na usg?
Tez bym ci radziła zrobienie beta hcg z krwi. Najlepiej dwóch w odstępie 48 godzin żeby ocenić przyrost.
 
Witajcie :) dziś test pokazał mi 2 piekne kreski;-) termin mam na około 27 kwietnia wiec na sam koniec. Udalo sie nam zajść za 2 podjesciem:-D Do gina pewnie pojde za 2 tyg zeby było cos na USG widac

edit,
inne kalkulatory pokzaują 13 kwietnia wiec poczekam az gina poda "wyrok"
za pozostałe mamy i ich fasolki trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robaczek i jak tam?

Martolinka gratuluję! 27 a 13 kwietnia to duża rozbieżność. Kiedy miałaś ostatnią @ i jak długie masz cykle?

Ja byłam wczoraj u ginka :) Ciąża potwierdzona, w macicy jest pęcherzyk :) Następne usg za 2 tygodnie.
Odetchnęłam bardzo bo jakoś strasznie się bałam ciąży pozamacicznej.
 
Do góry