reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

witajcie dziewczynki. wszystko wskazuje na to że będe tym razem kwietniową mamusią, jestem przeszczęścliwa bo staraliśmy się z mężem 3 miesiące. Wyszła druga kreseczka na teście ale bardzo cienka, powtórze jutro i zadzwonie do gina. Baaaaaaaardzo bym chaciała dołączyć do Was :) mam nadzieje żę mnie przyjmiecie, zdrówka życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!
Od 3 dni zastanawiam się czy to prawda. Nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam na teście jasna kreseczkę obok ciemnej testowej!
Staramy się o dzidziusia od ponad roku, byliśmy już na wszystkich badaniach i wyszło, ze mam za wysoki poziom prolaktyny. Od 14 lipca biorę bromocorn i nie mogę uwierzyć, że w pierwszym cyklu leczenia nam się udało. Wczoraj zrobiłam drugi test i znów dwie kreski, poszłam od razu na beta hcg i wynik to 360,20. A pierwszy test zrobiłam tylko dlatego, że miałam iść na rentgen zęba i pani stomatolog zapytała czy nie jestem w ciąży. Zaskoczenie totalne ale i szczęście wielkie. Wizyta u lekarza dopiero w przyszłym tygodniu, bo obecnie jest na urlopie. Tak więc chyba też będę kwietniową mamusią 2012 :)
 
?

Martolinka gratuluję! 27 a 13 kwietnia to duża rozbieżność. Kiedy miałaś ostatnią @ i jak długie masz cykle?

Ja byłam wczoraj u ginka :) Ciąża potwierdzona, w macicy jest pęcherzyk :) Następne usg za 2 tygodnie.
Odetchnęłam bardzo bo jakoś strasznie się bałam ciąży pozamacicznej.

nuluska osttnia @ miałam 12 lipca. A cykle mam 24 dniowe. Nie wiem skąd ta rozbieżność w kalkulatorach internetowych:eek:
A Tobie gratuluje:tak:

witajcie dziewczynki. wszystko wskazuje na to że będe tym razem kwietniową mamusią, jestem przeszczęścliwa bo staraliśmy się z mężem 3 miesiące.

Witamy!!!! gratulacje

Witajcie!
Od 3 dni zastanawiam się czy to prawda. Nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam na teście jasna kreseczkę obok ciemnej testowej!. Tak więc chyba też będę kwietniową mamusią 2012 :)

Witamy!!! bedzie nam razniej "w kupie":-D

A mnie dopadła dziś zgaga... mam ją tylko w ciazy i długo nie musiałam czekac:tak:
 
Witam wszystkie kwietniowe mamusie i gratuluję !!!
Bardzo się cieszę że mogę dołączyc do waszego grona :-)
to moja druga ciąża, mam już 1.5 roczną córeczkę i stwierdziliśmy z mężem że pora na drugie słoneczko i jakie było nasze zdziwienie i radośc gdy po pierwszym miesiącu starań zobaczyliśmy 2 kreski na teście(i na kolejnych dwóch- dla pewności;) termin z kalkulatora internetowego mam na 8 kwiecień, ciekawa jestem jak wyliczy mi lekarz. Ale jestem szczęśliwa!!!
 
Ostatnia edycja:
sweetlwik witaj!!!!
Kiedy wybieracie sie do lekarza? U mnie jutro dopiero 4 tydzien sie zacznie wiec poczekam jescze tydzień, dwa. Dzis odnalazłam pierwsze usg syna , byłam w 5 tc i juz był pecherzyk.
 
Dziękuję za miłe przyjęcie do grona kwietniówek :-)
ja też wybieram sie do lekarza za tydzien- dwa. jestem zagranicą a tu się lekarze tak nie spieszą. najpierw muszę zrobic oficjalny "dowód ciąży" i dopiero z tym badaniem mogę liczyc na wizytę w klinice. w poprzedniej ciąży pierwsze usg miałam dopiero w 12 tyg:-( więc jeszcze trochę poczekam żeby zobaczyć to nasze małe szczęście, ale mam nadzieję że serduszko usłyszę dużo prędzej.
 
Wczoraj zrobiłam drugi test i znów dwie kreski, poszłam od razu na beta hcg i wynik to 360,20.
Super, wielkie gratulacje :)

nuluska osttnia @ miałam 12 lipca. A cykle mam 24 dniowe
To licząc na szybko z reguły Naegelego wychodzi mi u ciebie 15.04.2012 :)


jakie było nasze zdziwienie i radośc gdy po pierwszym miesiącu starań zobaczyliśmy 2 kreski na teście
Cudnie :) Wielkie gratulacje :)

ja również mam starszą córeczkę, ma 1 rok i 5 miesięcy
Dużo nas tu posiadających starszaki :)

Kiedy wybieracie sie do lekarza?
Ja już byłam, to był 5t3d i było widać pęcherzyk w macicy. Tylko tyle i aż tyle bo ja się bałam ciąży pozamacicznej.
 
reklama
witam się i ja. W pierwszej ciąży USG miałam w 7 tyg, widziałam pęcherzyk. Do gina wybieram się za jakieś 2 tygodnie. Taka jestem szczęśliwa!!!!! Ciągle chodzę i zerkam na teścik :-)
 
Do góry