reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Renatal - trzymam kciuki żeby wszystko było ok a Krystianek nad wami czuwa z góry.
Madziaka, porannakawa - kciuki zaciśnięte ;-)
Kivinko - Córcia jest cudowna, poród straszny ale najważniejsze, że już za Tobą ;-).

Słonecznego i ciepłego dzionka Życzę kwietnióweczki ;-)
 
reklama
Zeberka - śliczny ten Twój Sławuś. Pierwsze zdjęcie jest po prostu najlepsze na świecie! Powiedz mi czy ilość wody na tej gąbce wystarczy? Bo ja w sumie nie zaopatrzyłam się w takie cudo, ale jak widzę że Twój maluszek leży na niej tak bezpiecznie to chyba zainwestuję w to cudo.

Ja dzisiaj wizytowałam, ale co i jak to napiszę w odpowiednim wątku.
 
witam

wróciłam od lekarza i plany cc podtrzymane więc od jutra nie ma mnie z wami na bb, jedynie duchowo;-)
wczoraj miałam doła ze względu na Mateusza.... tak mi strasznie przykro go zostawiać.... to pierwsze nasze rozstanie i to takie długie(łącznie będzie 7 dni bo u nas po cięciu na 6 dobę wypuszczają) poryczałam się niesamowicie :-(


Zeberka
śliczności!!!
Madziaka
powodzenia!! oby to było to czego oczekujesz, w zależności czy chcesz już rodzić czy jeszcze czekać;-)
Porannakawa
trzymam kciuki!!!


dziś źle spałam i głowa mnie okropnie boli:baffled:
 
dziewczyny bardzo proszę was o odpowiedź.

Czy lekarz na badaniu zauważy, że wypadł nam czop? Czy to jest wogole do określenia przez lekarza?
 
Witajcie,

Witajcie,

skusiłam sie dziś na truskawki z LIDLA i pomimo tego , że są hiszpańskie smakują prawie jak nasze w środku sezonu mmm
wink2.gif


Tylko szampana brakuje
wink2.gif
i chłopa;-)


Sonisia ja używam i proszku i płynu do płukania dla dzieci. Tym razem Biały Jeleń , ale z Loveli też byłam zadowolona.co do wczesnej pory wstawania przy dzieciach chyba inaczej się nie da;-) poza tym ja wolę iść wcześniej spać i wcześniej wstać. Całe studia nie uczyłam się ani razu dłużej niż do 23.. wolałam wstać o 5 rano i dalej uczyć się;-)
Madziaka czekamy na wieści ;-)
 
Rekinasia super ten Twoj szpital :tak: i jaka fajna niespodzianka z tym prasowaniem!

Sonisia wode gazowana mozna jak najbardziej! Mi raczej chodzilo o te slodkie gazowane takie jak cola. Tych to sie raczej nikomu nie zaleca, a szczegolnie ciezarnym;-) Jak super, ze juz niedlugo bedziesz na swoim!

Kiki ja cwiecze 2-3 razy dziennie miesnie Kegla, maz mi przypominia:tak: te cwieczenia mozesz robic zawsze i wszedzie tylko trzeba pamietac, a z tym to moze byc problem:-D

Poranna, madziaka, robaczek trzymam mocno kciuki. Czekamy na wiesci!

Zeberka ​Slawus sliczniutki :) gratki powrotu do domku!

Dzisiaj nawet wczesniej mi sie udalo wstac, wcoraj w nocy znowu buszowalam po bb :) sniadanko wszamane, a ja lece na kawke z kolezanka :)

Miego dzionka :**
 
hej laseczki:)
renatal kciuki zaciśniete:)
robaczku, jak tam? rozumiem, że dzień wcześniej idziesz do szpitala tak? u mnie jakaś biegunka, nie wiem czy stres, czy jakięs oczyszczanie przed porodem. mi tez smutno, że tyle nie będę widziała Damiana, damy jakos rade!
ide szukać zdjęć sławusia:)
 
Dziewczyny czy można przegapić wody płodowe ? Kurcze ostatnio mam zwiększoną wydzielinę i muszę co chwilę zmieniać wkładkę. Posiewy wyszły czyste, więc już zaczynam świrować.
 
Gochson nam położna na SR mówiła że można sądzić że wody się sączą jeśli podpaska (nie wkładka) jest mokra po 2 godzinach.

Madziaka wracaj tu do nas w dwupaku! :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej babeczki;)

murka ja wybrałam szpital Raszei, ale biorę w razie czego pod uwagę też Lutycką

renatal
trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze, zobaczysz!

lene
Twój maluszek pokaźną wagę już posiada;)

Rekinasia no właśnie boję się tego że przyjdzie mi taka kobita i będzie wtrącać swoje 3 grosze...a od tego to ja mam teściową i obca baba na dokładkę mi nie potrzebna, no ale może akurat pojawi się ktoś kto rzeczywiście pomoże.

sonisia biedaku Ty to się masz z tym remontem...ale pocieszające zapewne jest to że już niedługo będziesz "na swoim":) co do prania to ja wszystko wrzucałam na 40st, białe prałam w proszku a kolorowe w mleczku, do tego płukanie w płynie- wszystko z loveli.
A sny ciężarówek są nie do przebicia...i jeszcze ta nasza wiara w ich realizm:-D

poranna, madziaka- trzymam kciuki!!

zeberka Twój mały mężczyzna jest przecudny:)))


Przemknęła mi gdzieś dyskusja o napojach gazowanych...mmmmm uwielbiam, szczególnie pepsi z cytryną:D ale ostatnio wprowadziłam sobie zakaz, bo nie dość że dostawałam zgagi to i jeszcze zaparcia i gazy do tego więc stwierdziłam że nie ma co się aż tak męczyć dla chwili przyjemności, teraz zdrowo- woda niegazowana.
Dziś piękne słoneczko i w miarę ciepło więc wybiorę się chyba na spacerek...Zaraz odprawie T. do pracy, zrobię drożdżowe racuchy i się będę dotleniać;)
 
Do góry