reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

robaczek_25

mama dwóch syneczków:)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2008
Postów
3 000
Miasto
Podkarpacie
witam

czy są juz jakieś przyszłe mamy na kwiecień 2012??
ja w czwartek zrobiłam test i wyszły piękne 2 kreseczki, u lekarza jeszcze nie byłam ale to kwestia dni i mam nadzieję że wszystko będzie ok i będę w kwietniu mamą:-)
 
reklama
hohoho....kwietniówki 2012 sie pojawiły, pieknie, GRATULACJE!!!
pozdrawiam i zycze przyjemniej ciazy, żeby mdłosci i nudności nie dawały za bardzo' popalic'!

ps. nie bedziemy juz ostatnie na liscie przyszlych mam...marcówka 2012....ciekawe ile sie Was pojawi, u nas czerwiec niezwykle obrodził i marcowek sporo:-):-)
 
juz kwietniowki sa :) a tak niedawno marcoweczki sie pojawily :) zycze zdrowia i dobrze rosnacych fasoleczek i oczywiscie spokojnych kolejnych miesiecy :) marcoweczka 2012
 
Witam :-)
Robaczek_25 mam nadzieję że do Ciebie dołączę bo staramy się o rodzeństwo dla naszej córci ale owulację mam dopiero za 2dni.To jeszcze muszę trochę poczekać.Myślałam że w tamtym miesiącu już się udało ale jednak @ przyszła :-(
 
Witam kwietnióweczki 2012, jeszcze niedawno ja oglądałam swoje kreseczki na teście a teraz mam od kwietnia w domu małego szkrabka :)
gratuluję wszystkim przyszłym kwietniowym mamusiom :)
 
I ja również życzę wspaniałych ,niezapomnianych chwil w ciągu tych 9 miesięcy,ciąża potem macierzyństwo, nie ma nic piękniejszego ,cieszcie się każdą jej chwilą mimo że będzie Wam czasem źle ,bo te chwile tak szybko mijają .

i przede wszystkim duużo zdrowia Wam i Waszym maleństwom .

również kwietniówka 2011 .
 
reklama
przyłączam się i do życzeń dorzucam jeszcze jedno-tak samo fajnych "współforumek" jak na kwietniówkach 2011:tak: żeby było się z kim dzielić radościami i smutkami:tak:
 
Do góry