reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

justynaj
user-online.png
-Gratki kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
anussia co do ciepła w domu- to pierwszą rzeczą jaką mamy zamiar zmienić to montaż CO , chcemy taki piec z podajnikiem, żeby nie trzeba było wstawać w nocy;-) Na razie dom jest ogrzewany tylko piecami kaflowymi.Trawki też na szczęści8e jest sporo, za ogrodzeniem spore pole, a kawałek niżej rzeczka. Ale powiem Ci szczerze ,że myszy boję się i nie cierpię strasznie... O tym i o robactwie wcale nie pomyślałam...:baffled: Brrrr... aż mi ciarki przeszły na myśl o takich lokatorach.

justynaj fajnie, że badanko udane i że z Kluseczką;-) wszystko w porządku:tak:
Może podzielisz się zdjątkami?chętnie bym obejrzała.
Ja też muszę podpiąć skaner i pochwalić się moim namniejszym dziecięciem;-)


AAAA!!! Kiedy to paskudne przeziębienie minie???Mam już dość, choć plus jest taki, że leżę sobie, odpoczywam i spokojnie mogę popisać na forum:-)
 
Sorki za jeden po drugim:sorry:, ale może którąś z Was to zainteresuje.
To zwlaszcza dla mam, które nie pracują, albo wykonują wolny zawód i miały w planach założenie kiedyś wlasnej firmy
Jesteś w ciąży? Załóż firmę - Ciąża, Dziecko, Kobiet, Pieniądze, Praca, Prawo, Urlop, Urlop Maciezyński, Urlop Wychowawczy, Zasiłki -Poradnik SE - Finanse, konta bankowe, karty kredytowe, karty debetowe, banki, ubezpieczenia, fundusze eme

i drugi link, w którym prawniczka tłumaczy dokładnie o co chodzi i ile trzeba opłacać składki,żeby dostać macierzynski
Działalność gospodarcza, ciąża i wysokość zasiłku macierzyńskiego | Temida Jest Kobietą

Od siebie mogę jeszcze dodać, że przez pierwsze 2 lata prowadzenia działalności płaci się tylko 50% składek
Absolutnie nie namawiam nikogo do jakichś szacher- macher;-) z ZUS-em, ale może właśnie ciąża to odpowiedni moment na pomyśleniem o małym własnym biznesiku, a wysokość macierzyńskiego jest baaardzo zachęcająca:-D
 
Normalnie walne sobie w łeb...
092bang.gif
092bang.gif
092bang.gif
zwloklam sie z łozka bo maz zapowiedzial ze jutro w obiad przyjedzie i poszlam upiec murzynka z nowego przepisu z masa krowkowa i herbatnikami. I taka zakrecona jestem, ze jak skonczylam, to patrze a mi zostala margaryna! Mysle sobie, ciekawe co sknocilam, otoz ta mase krowkowa mialam zmieszac z margaryna a ja polozylam na ciasto prosto z puchy i szczesliwa ze ladnie mi wyszlo! Ale mam nadzieje ze maz doceni moje wysilki
11.gif
11.gif



stokrota ciekawe... ale ja nie mam co otworzyc:-( tzn mieszkam na wsi blisko malej miesciny ktora jest wszystkim zabita

_________________
 
8_uger.jpg

Dziekuje dziewczyny!!!
Niewiele widac na tak malym zdjeciu niestety nie moge wkleic wiekszego.ale ta kreska to pomiar zaznaczony na usg. malenstwo mialo wczoraj 1,34 cm:-)
 
reklama
justynaj-widać,widać piękną fasoleczkę :-)
lelek-a tu już prawdziwy mały człowiek.Śliczne :-)

No taka jestem zła :wściekła/y: Tak mnie denerwują tutaj Ci ludzie.Mieszkam z prawdziwymi wieśniakami.(rodzina mojego E.)Strasznie mówią,aż mi coś się robi jak tego słucham.Podam przykład: przed chwilą jeden dziewczyna brata mojego E.powiedziała "tyż" tłum."też"-a chodzi do szkoły,jest po maturze.Mam nadzieję że Nati nie będzie tak mówić,jeśli się nasłucha.A już na prawdę wkurwia mnie dziewczyna brata mojego E.mieszka tu z nami i nie wiem za kogo się uważa,tylko wymądrza się a tak na prawdę to mało o życiu wie,ciągle się czepia mojego E.Gówniara.Dopiero co skończyła 19lat.No ja też nie jestem stara :-D ale jest młodsza od mojego E.o 9 lat więc mógłby coś jej w końcu powiedzieć. Och,musiałam się wygadać
 
Do góry