reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

aga_cina najbezpieczniejsze jest podobno miejsce za kierowcą.
Moim zdaniem najbardziej niebezpieczne jest miejsce z przodu. Nie w każdym samochodzie da się wyłączyć poduszki powietrzne. W moim się nie da :-(
 
reklama
Julianna w moim tez sie nie da i jestemw głebokim szoku. Ja jednak woziłam malego. Wiem ,ze to strasznie głupie i nieodpowiedzialne, mąz ciagle mnie upominał. Ale ja jestem matka kwoka i gdybym go miała z tylu ogladałabym sie ciagle, czy sie nie zakrztusił czy co i stwarzałabym jeszcze wieksze zagrożenie. I masz racje za kierowca najbezpieczniej, bo oduch kierowcy by chronic swoja strone.

Czytam jak zwykle co u Was ale na tym sie konczy. Nie potrafie sie skupic i zebrac zeby poodpisywac. Tym bardziej ,ze u mnie jak zwykle armagedon. Młody ma 8 zębów :-). Wczoraj spadł mi z łóżka :no::zawstydzona/y: Boże co ja przeszłam... Nic kompletnie mu nie było ale wyrzuty sumienia mnie przygniotły. Zasnełam nad ranem przy karmieniu bo jestem wykonczona nockami. Pojechałam na IP obejrzeli go i wszystko ok ale chcieli mnie zostawic na oddziale ze wzgledu na infekcje gardła :szok: Mielismy wszyscy w domu jakigos wirusa , ale widział młodego lekarz dzien predzej i dostał tantum verde, doraźnie nurofen a oni mi tu z oddziałem wyjechali na którym szaleje rota. Wyszłam na własne żadanie. Dostalam recepte na antybiotyk, który kupiłam ale nie podałam. Wieczorem juz nie było nawet stanu podgoraczkowego a dzis u pediatry gardło tylko juz rózowe i przechodzi samo. Ehh ciagle cos sie dzieje. Ja juz chce troche nudy !!!!
 
Ostatnia edycja:
Mama_mia - ja mam takie lusterko [klik] i widze malego podczas jazdy.

Kurcze, najlepiej to by bylo jakbym dziecko miala obok siebie w samochodzie, bo ja duzo sama jezdze, zawsze to lepiej zabawic. Pomysle jak juz kupimy fotelik. (gdzies w ktorejs telewizji sniadaniowej chyba slyszalam o tym przednim siedzeniu, ale teraz jak przegladam neta, to faktycznie pisza, ze z tylu za kierowca, ale tam raczej nie zamontuje, bo nie bede miala dostepu do dziecka)
 
ja na szczęście nie jestem kierowcą wiec jeżdze z synkiem z tylu i bardzo sobie to chwale:) chyba ze siedze miedzy swoma fotelikami bo i tak się zdarza:)

Dziewczyny mój dennis jest poniżej trzeciego centyka wagowego, powinnam iść do lekarza???
 
Ostatnia edycja:
agata ktore Ci podpasowaly??- pisz!! moze sie jakos dogadamy ! :)
wczoraj wygotowalam tetre chyba z 40 sztuk , gotowalam w olbrzymim garnku kilka godzin dolewajac co chwile wode. wklady zalalam wrzatkiem i kwasnym roztworem od rana wklady zaliczyly pranie bez detergentow w 90 stopniach i 5 razy plukanie - mam nadzieje ze bedzie jakis efekt! a kieszonki standard w plynie do mycia naczyn i plukanie razem z wkladami .....

wczoraj Maks skonczyl 8 miesiecy. pojechalismy z tej okazji na jarmark bozonarodzeniowy, ktory co roku jest rozkladany w rynku wroclawskim. nie za wiele zdzialaslismy, bo tylko posiedzielismy i kolezanki w klubokawiarni , przemaszerowalismy przez jarmark, a juz bylo dosc pozno i powrot do domu nas pprzytloczyl.... no ale co by nie bylo to zaliczymy jeszcze nie raz :)
no i tez wczoraj Maksio jechal w nowym fotelu a la TRON na przednim siedzeniu przodem ! szok - byl tak zachwycony , gugal, babal ,mamal prawie cala droge w strone do jechal usmiechniety od ucha do ucha obserwujac co sie dzieje w kolo :) no i chyba wygodnie mu bylo , bo nic nie narzekal :) a dla mnie dziwne uczucie jak siedzial z boku - wyzej ode mnie, w ogromniastym fotelu :-D ale dalam rade :)
wklejam wam fotke choinki , niewiele sie zmienila dodali tylko jakis lancuch :) :

598365_555040677844102_1310046863_n.jpg
 
Witajcie:)

U nas katarzysko szaleje na maksa. Ja zasmarkana, a Zosia poszła w moje ślady, więc gile do kolan...a mieliśmy iść dziś na imprezkę andrzejkową...No ale o ile ja jakoś bym się wybrała, o tyle nie mam serca zostawiać Małej zasmarkanej z babcią...odbijemy chyba innym razem sobie...

Co do fotelików, to my dalej w maxi cosi cabrio fix, ale pewnie już niedługo, bo jak wkładam Zośkę w kombinezonie zimowym, to leży jak sardynka w puszce...ale jeszcze nie siedzi sama, więc póki co nie mogę inwestować w fotelik siedzący, także trochę jeszcze przeczekamy...zresztą w taką pogodę to rzadko jeździmy gdzieś dalej autem...

_agata andzik u nas też ostatnio problem z zasypianiem, ale to pewnie przez ten katar...rano i w południe drzemki po max 40 minut, ale za to popołudniowa drzemka to już drugi dzień z rzędu 2h...szok...a później rojbruje do 21...dziś już jej na to nie pozwolę...

adasza super, że praca poprawia Ci humor...zmęczenie zmęczeniem, ale za to jaka pozytywnie nastawiona do życia jesteś...super, że zębole wyszły...

mama_mia gratki zęboli...8 naraz szło? To niezły armagedon miałaś... Zdrówka dla całej rodzinki:*

renia
wrzuć zdjęcie Maksia na tronie please:)
Choinka z łańcuchami czy bez to i tak ubóstwiam...już się nei mogę doczekać aż ją ujrzę osobiście:)

Miłej soboty:*
 
kasia zdrowiejcie !!! u nas tez katar tzn u mnie .... zaraza trzyma sie mnie caly czas... wszystkie badania zafalszwane, bo ciagle mam podwyzszone crp ... i to do kolosalnych wartosci :-:)-( ale za 2 tygodnie powinno byc juz po sprawie .

Kasiu jak bedziesz we Wroclawiu to moze bedziesz miala ochote sie spotkac na przyslowiowa kawe ?? :) forumki z trojmiasta szaleja to dlaczego my mamy byc gorsze skoro bywamy w tych samych miejscach ? :-D

jedziemy dzisiaj z maksiem do lasu- podotleniac sie wiec zrobie mu zdjecie wtronie :)


edit:

poleccie mi jakis dobry fluid - czytalam same dobre opinie o max factorze 3 in 1 , ma go ktoras z Was ?? albo clarene matujacy ??
 
Ostatnia edycja:
happymum - a gdzie chodzisz wazyc malego? Do health visitorki? Co ona mowi? Przejdz sie do lekarza jesli sie nie pokoisz. Ma mam isc do GP ze wzgledu na to, ze Henry duzy jest :confused2: ale stwierdzila, ze rozwija sie zdrowo

kasia - zdrowia!

reniuszek - ja mocno polecam revlon colorstay. Mam na twarzy mnostwo blizn i on swietnie maskuje :tak: ja nie moge doczekac sie swiat w tym roku
 
reklama
Do góry