reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

happymum - czyli masz bardzo kobieca figure i niska wage :tak: fajnie. Ja zawsze narzekam na moja wage :dry: chociaz teraz jestem na diecie ciasteczkowej a chudne ;-) i nawet moja szeroka ... tylek juz mi bardzo nie przeszkadza :-p rob ten test. Mam nadzieje, ze bedzie po Twojej mysli.

reniuszek - ach te dzieci. Kolorowe jest beee, a wszystko co czarne/biale i swieci jest super. Swoja droga juz nie moge sie doczekac, az Henry zalapie pelzanie/raczkowanie. Bosko to wyglada.
 
reklama
Hej Laski :)

Mamy zabek :)))) lewa dolna jedynka juz wyszla i juz widac prawa:happy2::happy2:

Reniuszek Maksiu super pelzak, Szymek tez juz wszedzie dotrze :-D a jak w poblizu jest laptop, telefon lub pilot t wrzuca piaty bieg:-D

Agacina a ta cena w bootsie to juz z baza? Bo na amazonie cena tez fajna tylko baze trzeba kupowac oddzielnie:eek:

Ewela gratki zabka!!

happymum masz jakies children centre w poblizu? Bo u nas wlasnie tam sa co wtorek wazenia i health visitors zawsze sluza rada. U nas sie przejely spadkiem z miedzy 50 a 75 do ponizej 50 wiec moze wybierz sie z Malym bo u Was spadek calkiem spory.

Moje dziecko boi sie ciemnosci juz 3 razy probowalismy wybrac sie gdzies jak sie troche ciemno zrobilo i Maly placze, w aucie to samo:-( wiec wieczorne wypady na basen odpadaja bo jak eM wraca o 17 z pracy to juz ciemno. Jak byl mniejszy to tak nie mial i nie wiem co moze byc powodem...

Lece bo moje dziecie juz wstalo :))
 
emilia-gratulacje zabka!!!!!
w piatek ide po recepte do lekarza to poprosze zeby go zwazyli... miesiaczki nadal brak... spoznia sie juz 8 dni...
 
Ostatnia edycja:
gratuluje zabka !! u nas dalej nic.... hmmm
dxisian maks zawedrowol za mna do lazienki i sie hihal caly czas :))
pisze z kom bo u nas pradu brak !!do 17 ma nie byc.

umoawilam sie z mezczyzna na spacer z maksem,specjalnie do nas jedzie :O
 
Ewela, Emilia, gratki ząbków!

Olka
, u nas z puzzlami było tak samo, teraz leżą w sypialni i rzadko są użytkowane ;-)

Happymum, może zdaj się na swoją intuicję?
Trzymam kciuki za dobry dla Ciebie wynik testu.

MumOli, na rocznicę dostaliśmy bilety do kina (takie do wykorzystania kiedy chcemy), moja mama chce zostać z małym, ale chyba poczekam do czasu aż te górne jedynki wyjdą, bo to przez nie się wybudza...

Reniuszek - jak pupa Maksa? Ja na wyjeździe użyłam chustek i po jednym dniu znów krostki się pojawiły - pod pępkiem, koło jajeczek i w pachwinach. Wczoraj już tylko wodą myłam, ale wielkiej poprawy nie widzę. Przy ostatniej zmianie pieluchy użyłam wodę z krochmalem, mam nadzieję, ze to pomoże...

Myśmy dziś około południa byli z powrotem w domu. Niby tylko dwa dni nas nie było, a pełno klamotów do rozpakowywania :p Adam dziś strasznie płaczliwy, nawet na rękach się chwilami nie uspokaja. Chwila spokoju jest jak śpi (jak uda się go do łóżka odłożyć), mam nadzieję, że jutro czeka nas lepszy dzień!
 
renia- ale fajnie :) to mam nadzieję, że spacer się udał :) i w wolniejszej chwili odpisz mi wtedy na priv czy będzie myśleć nad sprzedażą czy na razie nie ;)
ewula- oj klamotów to zawsze uzbiera się nie wiadomo ile.. i nie ważne czy to dwa dni czy tydzień :-D my mieliśmy iść 3-ciego grudnia na koncert i co.. odwołany :szok: to się nazywa szczęście.. a już wszystko miałam ustalone :dry: i oby jutro było lepsze jeśli chodzi o humorek ;-)
happymum- kciuki by test wyszedł tak jak sobie tego życzysz ;-)

u nas niespokojnie przez kolejne ząbki Tośki.. normalnie szał jakiś z tymi zębami cały czas jakiś się pojawia ...
 
ohh dziewczyny ja chyba sama niewiem jakiego chce wyniku, zjednej strony chxe druga dzidzie ale moj Partner nie chcea po drogie jak znow orze kilka miesiecy mam sluchac głupich kometarzy wszystkich w okolo to nie chce... mam na to za slabe nerwy
 
reklama
Do góry