reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Reniuszek super. Mój tez zachwycony laptopem. Musze wyprobowac ten sposób.

Emilia S gratki ząbka

mama_mia jejku ale lecicie z tymi zębami, liderzy jak nic :)

olka505 zdrówka życzę.

U nas chyba też idą zęby bo Adaś maruduje...no i popisałam bo się obudził...ale chociaz poczytałam :)
 
reklama
Agata89, to które ząbki już idą?

Reniuszek, to kiepsko, jak jednak wina pieluch. U nas po woli sytuacja opanowana chyba dzięki myciu pupy krochmalem podczas przewijania.
A co do wycieczki, to w sobotę pospacerowaliśmy sobie wzdłuż morza i powdychaliśmy jod, a w niedzielę niestety pogoda się popsuła i dużo padało, więc spacer był krótki i większość czasu spędzona w domu.

Mamamia, to synek zaraz będzie mógł gryźć kiełbasę :D

Karina, zdrowia dla Ciebie i rodziny.

Ola, jak Adaś, lepiej z nim dzisiaj?

U nas dziś beznadziejna pogoda - pada od rana, niby lekko ale i tak... Chyba w ramach spaceru pójdziemy odwiedzić moją babcię, bo już dawno nie widziała prawnuka.

Dziewczyny, przymierzamy się już nie tak powoli do remontu kuchni i zastanawiamy się nad meblami z Ikea. Ma któraś z Was w domu i jest zadowolona, jak z ich trwałością?? U nas niestety nie ma Ikea i nie mamy jak pojechać pooglądać, najbliższa jest w Poznaniu, ale wtedy jak byśmy jechali to na konkretne zakupy.
 
Witajcie

Ostatnio brak mi na wszystko czasu.

Reniuszek świetny filmik. Mój Nikoś to ciągnie tak do pilota, jak tylko go zobaczy to daje susa w jego kierunku. Oczywiście na siedząco - przemieszcza się na tyłku:biggrin2: Nie ma szans, żeby tak przyciągnął się na rączkach - za ciężki jest. Chyba to jeszcze potrwa zanim będzie tak super pełzał.

Emilia_S gratuluje ząbka. U nas idą górne -jedynkę już prawie widać - ciągle jest przez to zakatarzony.
Olka505 ja na katar daje mucofluid, który ułatwia odchodzenie wydzieliny- a może to też przez zęby.

Pierwszy raz zostawiłam mojego bączka z rodzicami w sobotę na dłużej. Poszliśmy na Andrzejki. Jestem zadowolona bo wróciliśmy o 2 a z małym nie było żadnego problemu. W sumie mogliśmy zostać dłużej bo się nie obudził ale już mi się za nim tęskniło.


Pozdrawiam
 
Dziewczyny, przymierzamy się już nie tak powoli do remontu kuchni i zastanawiamy się nad meblami z Ikea. Ma któraś z Was w domu i jest zadowolona, jak z ich trwałością?? U nas niestety nie ma Ikea i nie mamy jak pojechać pooglądać, najbliższa jest w Poznaniu, ale wtedy jak byśmy jechali to na konkretne zakupy.

Ja mam kuchnie z Ikea i jestem mega zadowolona. Nie byl to moj wybor, bo dom kupilismy juz kuchnia, ale to wlasnie ona sprawila, ze zdecydowalismy sie na to wlasnie mieszkanie :-) mam piekarnik, grill, kuchenke i lodowke zabudowana.

Olagala - ile Twoje szczescie wazy? Moje z 11 :sorry2:

happymum - jeszcze przyjdzie pora na rodzenstwo dla synka ;-)

wczoraj kots mi dziecko podmienil na malego trolla :eek: zafundowal mi dlugi dzien wstajac przed 6, a pozniej wredolil ile sie da. Zabawki go w ogole nie iteresuja, lepsza jest paczka chusteczek, ale na podlodze w kuchni. Zapakowalam w miska i wywiozlam na spacer. Mrozne powietrze go uspokoilo :cool2:

Czym bawia sie Wasze dzieci najchetniej? Musze jakas zabawke nowa kupic,bo wszystko mu sie znudzilo. Macie cos z pileczkami moze?
 
Ewula - ja jeszcze nie mam, ale zamierzam mieć z Ikei; wydają się solidne i bardzo funkcjonalne:)
basiek - my też używamy tych z lidla, tylko tych trochę droższych - toujours i też nie narzekam:)
aga_cina - u nas najchętniej jest pilot albo komórka i mamy jeszcze takie pluszowe klocki, to też są OK:)
 
ewula my wczesniej wynajmowaliśmy mieszkanie, gdzie praktycznie wszystko było z Ikea i powiem Ci,że moim zdaniem można tam solidne meble kupić. Kuchnia była z matowej płyty mdf, czarnego szkła i forniru- nic się nie rysowało,nie odstawało, itp. Tylko klamki były z drewna pomalowanego na czarno- to się okropnie zdrapywało. Do własnego mieszkania tez zastanawialismy się czy tam nie zamówić, ale jednak robilismy na wymiar bo podobna cena. W Ikea używaja np. Mechanizmów do Szuflad Bluma. Reszta mebli była z tych tańszych i też ok.Tam mielismy i sobie kupilismy sofe z tej firmy, bo jest sprawdzona.
Kurcze musze kończyć bo babka przechodząca obok zatrzymała się przy wózku zeby pogadać sobie przez tel i zbudzila mi Małą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!

My dzisiaj opuscilismy basen bo Malec zakatarzony i pokasluje:-( wieczorami tak marudzi, ze w konsekwencji 2 ostatnie noce spal z nami;-) w dzien tez rozdrazniony i jesc nic nie chce:-(

Ewula u nas tez wiekszosc mebli z ikea i nie narzekamy:tak::tak:

agacina u mnie dziecie troluje juz od paru dni:-D ja kupilam Mlodemu pileczki jakis czas temu, a teraz przymierzam sie do zakupu malego basenu pompowanego co by kulki tam mu wsypac i go wsadzic:tak: teraz je wszedzie rozwala i potem sie za nimi czolga po calym domu wiec zabawa przednia.

Lece cos na obiad zrobic poki terrorysta spi:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry