reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kasia - i co ładnie spała w nocy pod kołderką?
olka - super się Adaś rozwija :tak: Ciągniecie za włosy na rękach i nogach też doskwiera mojemu eMkowi. Ja się cieszę, że nie zdecydowałam się na firanki i zasłonki w salonie (tam przesiadujemy z Julencją) bo na pewno już by wszystko było pościągane, więc na razie kwiatki na parapecie jeszcze bezpieczne, choć coś czuję, ze niedługo. Zabawy w wanience są najlepsze. Nasza w sumie niedawno załapała, ze można robić jezioro wokół siebie ciapiąc wodę , a ile przy tym frajdy...

A ja właśnie sprzątałam kupę ze ściany:baffled::szok:
 
reklama
Ale puchy u nas na forum... obawiam się, że umrze nam śmiercią naturalną, tak jak nasze kwietnikowe 2008:-(
skrobnijcie coś czasem laski :)
My się zaszczep[iliśmy w końcu pemntaximem i wzw.. i mały jak nigdy gorączka, zielona kupa.. dziewczyny czy ta zielona kupa ze śluzem to bardzie po szczepieniu czy ząbki? Mikuś był dzielny i nawet nie zapłakał, waży 11 kilo i mierzy 78 cm, kawał chłopa!
Olka, ja już od dwana kąpię młodego w naszej wannie, bo w łazience potop był, aq poza tym nie mieścił si jakoś już ;)
 
cześć dziewczyny !

juz tyle razy zaczynałam pisać tego posta ze szok.. :szok:

moj mały szkodnik nauczył sie wspinać po rożnych przedmiotach i mam z nim pełne ręce roboty :))
najlepiej lubi stawac na nozki i podgryzac zabezpieczenia rogów od stołu :D

nocki znowu gorsze, tzn bru budzi sie dwa razy na jedzenie, ale płacze często i szuka smoka..
achh a było juz tak pieknie!

w temacie do wszystkich mam cyckowych -
ostatnio słyszałam, ze w mleku matki znajdują sie substancje podobne do tych w marihuanie, wiec maluchy podczas karmienia mogą byc niczym na lekkim haju :laugh2: :D:D:D
moze dlatego budzą sie co chwila na cyckanie ?!
wątpię czy to prawda, ale wlasnie mi sie to przypomniało :tak:

u nas nic ciekawego, dni mijaja nie wiem kiedy ..
bru rośnie jak na drożdżach, musieliśmy mu kupic nowy fotelik ! :O
wybraliśmy romer'a i jesteśmy baaaardzo zadowoleni :tak:
ale wiecej o tym na wątku zakupowym :)

kasiu my tez mamy zimno w sypialni i na noc bru ma podkoszulke, na to pizamke bawelniana, spiworek i nakrywamy go kolderka, a czasem zdarza sie ze rączki zimne :O
moze to byc przez niedobór witaminy D, ale nie jest to jedyny objaw :tak:

julianna co to MT?

lazy u nas tez spacerowka w domku, ale w południe klade małego na tarasie, a jak jesteśmy w domu to popołudniowa drzemka jeszcze w pokoju, wiec nie narzekam na obecność spacerowki w domu :D

ze szczurem w kaszce Nestle niestety prawda.. kinga o tym pisała na fb :( jest nawet zdjecie... echhhh

olka czytając twoj post czułam jakbym mówiła o bru .. tylko moj mały nauczył sie odpychac moja lub eMka buzie, a czasem nawet zadrapie :p
do tego dodać trzeba warczenie (doslownie!!!) gdy cos chce (np jak skończą mu sie chrupki i chce jeszcze) i sapanie jak cos chce, a nie moze (np nie da sięgnąć do świeczki na stole) .. achh nie da sie nudzić :D:D:D

ja mam najwiecej spokoju gdy pozwolę bru majstrowac pod moim okiem przy rzeczach codziennego użytku, np przy odkurzaczu (jak sprzątam), albo zwykłych plastikowych miskach (gdy gotuje w kuchni) .. do tego kojec w którym jest duze plastikowe pudełko, z którego mały wyciąga sobie zabawki :)

martolinka jak miło cie widzieć !!!

lene moj Maly tez złe zniósł ostatnie szczepienie.. :(
ja proponowalam przenieść wątek na facebooka, nie wiem jak wam, ale dla mnie to o wiele szybsza opcja :tak::tak:


a ja byłam dzisiaj w pracy, po powrocie zabralam sie za gotowanie deserkow dla młodego i jestem padnieta ! robię odlot w stronę lozka..

pozdrawiamy z brunkiem ! :)
 
Sonisia, ale jak na facebooka? No wiesz, skoro mało piszemy tutaj, to czemu na fb miałybyśmy więcej? No i pewnie nie każda ma konto.
My też kupiliśmy romer king plus, bo z romera do 13 kg wyrasta, ale mam wrażenie, ze to nowe krzesełko jakby za duże było (Adam pewnie około 9,5 kg waży), bo pasy zaciągnięte maksymalnie mają trochę luzów i zastanawiam się, czy jednak nie pociągnąć na wcześniejszym jeszcze jakiś czas. Bo pytanie co gorsze? Czy dziecko siedzące jak sardynka, czy niedociągnięte pasy? i wydaje mi się, ze jednak ta druga opcja. (Ale się rozpisałam ;-))

A u nas od wczoraj Mąż zaczął remont kuchni robić. W piątek wszystko powynosiliśmy, wczoraj skuł płytki ze ścian, a dziś ze znajomym kładą regipsy. Dziś pewnie jeszcze położy się gładź na suficie, a jutro szlifowanie, więc z Adamem ewakuujemy się z domu do znajomej z maluchem, więc będzie wesoło ;-)

Nas też jeszcze czeka ostatnia dawka 5 w 1, ale ciągle jakiś katarek, czy choróbsko dopada Adama, albo kogoś z nas i się odwleka. Właśnie, ile należy odczekać po chorobie ze szczepieniem??
 
Ostatnia edycja:
Ewula_m - a adasiowi glowka wystaje znad fotelika do 13 kg? Bo jak nozki to okej, a jak glowka, to znaczy ze fotelik trzeba juz wymienic. Jesli nie, to ja bym powozila jeszcze w tym pierwszym :tak: Powodzenia z remontem. Jaka kuchnie wybraliscie? WIkea?

Sonisia - w sumie fajny pomysl z ta grupa na fb :) ja jestem za

Kasia -gratuluje kredytu :-) a projekt juz wybraliscie? Moj brat w tym roku startuje z budowa, tydzien temu dostal pozwolenie. Oni wybrali Saga III lustrzane odbicie. Strasznie wielka chata :szok:

Dziewczyny, do kiedy ciemiaczko powinno zarosnac?
Ale u mnie pogoda, najpierw grad, za chwile slonce i tak na zmiane.
 
Agacina, tak z Ikea. Serię faktum, a kolor ramsjo biały :-)
Głowa nie wystaje, ale taki zgnieciony jest w tym krześle, zwłaszcza że teraz ma kombinezon na sobie i ciasno mu.
A ciemiączko nie przypadkiem około roku?? Adam jeszcze ma spore, ale nikt nigdy się go nie czepiał.
 
U nas tez spore ciemiączko jeszcze. Córa na rok już praktycznie nie miała.
ewula chyba lepiej pociągnąc w tym pierwszym foteliku, skoro pasy luźne jeszcze.

My tez idziemy w środe na ostatnie szczepienie (powinno byc we wrzesniu :szok:) ale co chwile cos. Mój lekarz twierdzi,ze 2 tyg po chorobie najlepiej poczekac.
 
[h=2][/h]
Sonia Mei Tei to takie azjatyckie nosidło - coś ja tula, moje tak wygląda
wink2.gif


No a z tym FB to nie wiem, bo nie wszyscy mają, a w sumie i tak już z większością mamy się w "znajomych"...
 
reklama
Hej Laski :)

Mojej najlepszej przyjaciolce urodzil sie w Piatek synek i nie mialam czasu zajrzec :)) miedzy chlopakami jest 9 m-cy roznicy Malec jest boski, wazyl 4200 mana imie Jas, ma pelno czrnych wloskow i udalo sie SN. Ale jak go trzymam na rekach to wydaje mi sie, ze Szymek taki maly nie byl, chociaz sie urodzil niecaly kilogram mniejszy:-D:-D Jak to czlowiek szybko zapomina! Szymek za wszelka cene probowal mu palca do oka wsadzic, swoja droga co te dzieci maja, ze tak ich do oczek cignie? My tez juz zakupilismy nowy fotelik Maxi Cosi w kolorze niebieskim :)) A ja jutro wracam do pracy:szok: i tak mi po trochu smutno, po trochu sie ciesze, alenic zobaczymy. Zdam relacje jutro.

Sonisia welcome, welcome :))) jak dawno Cie nie bylo i jak milo miec Cie z powrotem!! Dzieki za info odnosnie karmienia piersia:-) teraz juz wiem czemu Szymka za nic nie mozna dobutli przekonac:-D

Ewula jak tam dzionek mina z dzieciaczkami? Powodzenia w remoncie.

Agacina do roku powinno sie zrosnac.Unas z pogoda fokladnie tak samo dzisiaj, rano wiosennie, popoludnie ulewa, a teraz wieje ze malo glowy nie urwie:szok: Dajesz jeszcze Malemu wit D? A jak tak to gdzie kupujesz?

Milej nocki wszystkim.
 
Do góry