reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

O to ciemiaczko to tak tylko pytam ;-)

Emilia - vit. D przywiozla mi mama taka z pompka, i daje malemu jak sobie przypomne :-p srednio co 2-3 dni. Powodzenia jutro w pracy. Ja wracam za 2 tygodnie i sie boje jak ten moj 'cycus' przezyje :sorry2:

Ewula
- zapomnialam zapytac, jaki masz nocnik? Taki zwykly, czy jakis grajacy itp.? Zamierzam zakupic. Mialam w IKEA, ale widzialam w tesco w ksztalcie zolwia w pokrywka. Fajne meble :-)

Sonisia, z tym stwierdzeniem o byciu dziecka na haju przy karmieniu piersia to ja sie zgodze :-p Moje dziecie jak sobie chwile pociumka to wesole,z jezykiem na brodzieidzie sie bawic ;)
Zamierzam Myszy kupic basenik dmuchany i pileczki :tak:
 
reklama
renatal faktycznie czytałam ze tak twierdzi lubelski sanepid.. ciekawe skąd ciasto wzięło sie w kaszce? co innego zbrylona kaszka, ale ciasto ? :baffled: sama nie wiem.
a co tam u was słychać..? :)

ewula na fb mozna założyć wątek ślą nas, babyboomowych kwietniowek i tam miała by szybciej dodawać na bieżąco posty, fotki.. wszystko razem :)
moja sis (forumowiczka odkąd urodziła pierwszego syna 6 lat temu) z dziewczynami z forum juz dawno przeniosły tam wątek i bardzo sobie chwala :)

nie chce tu robić rewolucji, bo bardzo babyboom lubię, artykuły, konkursy itp, wiec moze narazie tylko spróbować pisać rownolegle?

a ile synek ma cm..? nasz 80 i choc chudy, to przy kurtce pasy sa prawie na maxa, a w poprzednim foteliku wyginal plecki w luk i płakał bardzo, wiec nie mogliśmy dłużej czekać
a skąd kupowaliscie?
nam sie udało w akpolu dostać rabat -10% wiec wyszło duzo taniej niż w necie :happy:

jak remont postępuje..? tempo chłopaki maja niezłe..!!!

ja czekałam miesiącami zeby mały był w 100% w dobrej formie, a sie okazało ze weekend mielismy kontakt z zakatarzona kuzyneczka bru i kilka godzin po szczepieniu malutki tak sie rozchorowal ze hej :sad::sad:

lepiej chuchac na zimne !!!!

agacina pogoda zmienna jest! ale jakakolwiek by nie była, gdy słońce to mam powera na maxa!

hehe, dobrze ze mały szybko i bezboleśnie przeszedł na smoczek i butelkę.. thx za suavinex !!!!!!!

kurcze szybko zaczynacie z tymi nocnikami :O

julianna aaa, nie wiedziałam co to za cudo :))
a z fb do niczego nie zmuszał, zobaczymy jak to wyjdzie :tak:

emilia dzieki za powitanie:))

ja nie mogę sobie przypomnieć jak to było, tak fizycznie czuć to malenstwo na rękach..
jejku taki juz jest duży !!! budrys moj juz staje bez problemu przy wszystkim co sie da, oczywiście schody sa the best! ku mojej rozpaczy.. bo stolarz dopiero na poczatku lutego nam wstawi drzwi na antresole :((

ja tez coraz częściej muszę zostawiać małego .. zapomniałam juz jak szybko i sprawne mozna wszystko załatwić gdy sie ma pare oczu i dwie wolne ręce ! a z drugiej strony jak wracam do niego to bym go zjadla :):):)

dobrze bedzie, powodzenia !

uf, co za meczacy dzien.. sprzatanie sprzatanie, bru z muchami w nosie, dzieki Bogu za wanne i laptop z serialem.... :):):):)

dobrych snów !
 
dziewczyny, Renia mi przypomniała. oto blog mojej siostry i jej przyjaciolki, zobaczcie, moze sie Wam spodoba :))

ja znalazłam tam juz kilka super pomysłów ! reniu, tobie tez powinien sie spodobać :tak::tak:
handmade gora..!!!

http://www.boginieprzymaszynie.blogspot.com
 
Witajcie poweekendowo!

sonisia - ach te Twoje posty :D:D Są super :) zupełnie Cię rozumiem z tym nockami, u nas też długo było dobrze, a teraz budzi się coraz częściej i to nie zawsze na jedzenie tylko po prostu zapłacze. I żałuję tylko, ze nie mam miejsca na kojec, bo teraz widzę, że baardzo by mi się przydał. Oj ja też jedyna rozrywka ostatnio to seriale, co oglądasz? Tylko żal, ze do książek ostatnio nie mam głowy...
ewula - mnie się coś obiło o uszy, ze coś około miesiąca powinniście poczekać, a minimum to dwa tygodnie. Czyli remont pełną parą. Byle do przodu!
aga_cina - chyba do roku ciemiączko ma czas na zarośnięcie. Ale też zależy w jakim stopniu już zaczęło się zrastać, bo wit d itd..
emilia - i jak po powrocie do pracy?

Kurcze, ja nawet nie wiedziałam, że wy wszystkie takie fb, dla mnie wsio ryba fb czy bb, jak będzie czas na pisanie to będzie się pisało gdziekolwiek.

Weekend zdecydowanie za krótki, nawet nie zdążyłam głębiej odetchnąć. Tylko czekać do następnego piątku popołudnia bo to obecnie mój ulubiony czas. Dzisiejszy dzień był bardzo dobitnie uatrakcyjniany wiertarką udarową sąsiada z góry, któremu mogę podziękować za trzykrotne obudzenie dziecka w ciągu dnia - jej płacz miał szansę przekrzyczeć wiertarkę. Ach jak klęłam.... Mam jedynie nadzieję, że może nocka będzie lepsza - choć zaliczyła już dwie pobudki (od 20.00)...
Na razie więc dobranoc!
 
Agacina, mam nocnik z ikei, on w miarę wysoki jest, ale przynajmniej ptaszek zawsze skierowany w dół, bo przy tych niskich to siuśki potrafią wyskoczyć ;-)

Emilia dzieci powiedzmy, że ładnie się bawiły, bo każdy szedł w swoją stronę i nie próbowali sobie paluszków w oczka wkładać ;-)

Sonisia
, Adam nosi ubrania 80/86, ale jakąś chudziną nie jest.
Myśmy kupili używany fotelik.

Sonisia, Lazy
, Co do szczepienia to chcę czekać, tylko właśnie zastanawiałam się czy 2 tygodnie od wyzdrowienia starczą, choć póki co katar nie odpuszcza i już mnie wnerwia, bo Adam o wszystko trze tym nosem i rozciera smarki :| dziś miał we włosach...
 
Ewula - skąd ja to znam? jak przychodzę z pracy, to zaraz mam cały dekolt i rękawi w smarkach:) jak tam remont?
lazy - mam nadzieję, że sąsiad już skończył wiercić...ja mam czas na książki tylko w autobusie z i do pracy:)
Emilia - jak tam powrót do pracy? jak Szymek znosi rozstanie?

U nas za oknem ciapa :/ ble, nie cierpię takiej pogody. Wczoraj ledwo z wózkiem do domu wróciłam tyle jest błota pośniegowego na chodnikach...A tak poza tym, to ostatnio na nic czasu nie ma, bo latamy za różnymi pierdółkami do domu. Za dwa tygodnie wchodzi fliziarz do łazienki, a my jeszcze nawet płytek nie mamy:baffled:
Miłego dnia:)
 
Karina, regipsy położone, to co trzeba wygładzone i wyszlifowane, a ściany pomalowane jedną warstwą farby. Jutro albo w piątek przyjeżdża teściu pomóc przy kładzeniu podłogi. Generalnie bez większej presji czasu, bo mąż wziął 2 tygodnie wolnego, a roboty aż tyle nie ma.
Co do płytek, to na ścianę kupiliśmy dopiero w poniedziałek, a na podłogę tydzień temu :D Okap też podobnie.
 
Ostatnia edycja:
aga_cina naszemu ciemiączko już zarosło jakieś 3 msc temu

Emilia S powodzenia w pracy

Renia wedle życzenia :)

Sonisia ja też sie zastanawiam nad fotelikiem romer, znajomi mają i sobie chwalą.


U nas nocki różnie - raz lepiej, raz gorzej. Najgorzej jest z niedzieli na poniedziałek, bo zazwyczaj wtedy się czesto budzi i rodzice tydzień pracy zaczynają ze zmęczeniem. Od soboty przestałam karmić. Na początku było ciężko, bo bardzo to lubiłam, ale mały nie chciał cyckać, ja nie miałam czasu ściągać i mleka coraz mniej. Pochłanianie butli mu zajmuje ok. 6 minut.
Zrobił się ostatnio bardzo ruchliwy, tylko wspinać się i wspinać. W sobotę nabił sobie pierwszego siniaka na głowie.

My remontujemy nowe mieszkanko, jeszcze podobno 3 tygodnie, a ja już się nie mogę doczekać przeprowadzki. Bardzo nam ciasno się robi w jednym pokoju. Szczególnie szkoda mi psa, bo Adaś zaczyna go męczyć i biedny nie ma gdzie uciec.
 
reklama
Emilia - jak powrot do pracy? Jak cycki sie zachowuja? Sciagasz w pracy mleko? A Szymon jak sie czuje bez mamy? Jeju, ja juz w przyszlym tygodniu wracam :-( Ale mam stresa.

Karina, Gochson, Ewula - powodzenia w remontach :-)

Gochson - Adas tak sam z siebie odstawil cyca? Kurcze, tez bym tak chciala, a to moje samo przylazi i sie dobiera :dry: jedzenie moze dal niego nie istniec, aby cycus byl.

Zapomnialam nocnik kupic :zawstydzona/y: Za to kupilam dmuchany basen i pileczki :-) podoba sie.
Jakis katar mnie dopadl nie wiem skad.
 
Do góry