reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

A ja jestem matka kwoka i nocki bez dzieci z własnego wyboru sobie nie wyobrażam :-D Bardziej bym sie umęczyła niż wypoczeła. A telefon by się chyba zagrzał. :-D Obojętnie jakby dały mi w kośc. Od zawsze tak mam i drugie dziecko tego nie zmieniło.
 
reklama
adasza, Paulettta jakie to sklepy. W najbliższym czasie planuję zakupić sprzęty do kuchni i nie chce się naciąć.

mama_mia ja też nie potrafię jakoś zostawić małego na noc. Już wystarczy, że codziennie jak jestem w pracy to jest z babcią, a nocki są dla nas.

Muszę się pochwalić, że mój synek dziś przespał całą noc...padł wczoraj o 20:30 i obudził się dopiero o 6:30 - kochany chłopak. Mama przyszła do pracy bardzo wypoczęta.

Dziewczyny jak sobie poradziłyście z piersiami po odstawieniu dziecka? Mnie bolą strasznie no i mam takie zgrubienia. Dziś ide do lekarza, może coś poradzi.
 
basiek to niemożliwe jak ten czas gna jak szalony :szok: Za chwile już półmetek ciaży! Kurcze za chwile będziesz córcie w ramionach tulic. :-)
 
basiek - gratulacje drugiej coreczki? Wybraliscie juz imie :-)

Gochson
- calkowicie odstawilas juz od piersi? Chyba zastoje Ci sie robia, ja mialam taki niedawno w jednej piersi jak mi sie za duzo pokarmu zrobilo. Rozmasowalam pod prysznicem ugniatajac piescia w kierunku sutka i laktatorem sciagnelam mleko.

Dziewczyny, czy zakladacie dzieciom buciki w domu? W jednym sklepie udalo mi sie kupic skarpetki z gumkami na stopach, ale widze, ze juz mu sie zsuwaja, a mam problem z butami zeby kupic :baffled: Henry ma dluga stope i wysoka w podbiciu.

Szczotkujecie zeby? Ja notorycznie zapominam :zawstydzona/y:
 
Gochson uważaj, bo sobie zastoje porobisz...można łykac szałwię na zahamowanie laktacji...stopniowo wygaszać.

Agacina na buty uważam że jest jeszcze za wcześnie, stopa musi pracować, najlepiej boso albo w skarpetkach, my mamy takie skarpety ze skórą od podeszwy.

Basiek gratuluję!!! Jak będzie miała na imię?

Dziewczyny może skoro niewiele osób już tu zagląda przeniesiemy wszystkie rozmowy na FB? Bo ciężko tak pisać na 2 fronty ;)
 
Aga_cina butyzaczniemy używać jak Tymek zacznie chodzić po podwórku w domu nie (prawie wszędzie mam wykładziny), zęby szczotkujemy podczas kąpieli :-)
Julianna ja nie mam żadnej z Was na fb.
Basiek gratulacje drugiej córeczki!
 
Byłam u lekarza i zapisał mi Bromergon, do tego zalecił obwiązanie piersi bandażem. Faktycznie mam jakieś zastoje, ale nie jest najgorzej. Mówił, że powinno przejść.

agacina całkowicie już odstawiłam. Nie ściągałam mleka już od tygodnia stąd pewnie te zastoje.
 
basiek założysz jakieś fikcyjne konto aby tylko z nami pisać ;-)

Ja jestem uzależniona od FB jak i od innego forum "kwietniówek" gdzie jak na razie cały czas sporo piszemy.
 
A ja tam z fb nie nadążam! Tyle wiadomości dziennie, a do tego pełno komentarzy pod każdą, a jeszcze trzeba spamiętać kto jest kto ;-)

Agacina, ja też jak Julianna kupiłam takie skarpetki ze skórzaną podeszwą, żeby nic stopy nie krępowało.
Co do zębów to myję - raz dziennie na wieczór szczoteczką jordan 0-2 lat i pastą elmex (od pierwszego zęba do 6 lat), ale taką odrobiną, dosłownie łepek od szpiliki. Ty lko mi się syn zaczyna powoli buntować i wyrywać szczoteczkę, więc mamy już dwie, każde z nas po jednej do ręki ;-)

Basiek, gratulacje córeczki :-)

Olka, też niby planuję około roku kończyć z karmieniem, ale jak to będzie to zobaczymy, bo chciałabym odstawić jak najmniej boleśnie, a obecne noce w czasie których tylko cyc i mama są do zaakceptowania na to nie wskazują...

Wiecie co mój gałgan robi? Podchodzi do amplitunera, wstaje i kręci gałką, bo mu za cicho i podgłaśnia :p
 
reklama
Z cyckami to się dogaduje nie ja, tylko Adam. Oni są w zmowie! Jak chcę mniej dawać za dnia, to mi tyle mleka przybywa, że muszę syna przystawić, żeby ciśnienie zmniejszyć, a on się z tego bardzo cieszy ;-) A na poważnie, to ja od początku miałam raczej problemy z nadmiarem, a nie niedostatkiem, więc to karmienie nie stwarzało większych problemów.
 
Do góry