reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Ewula, Julianna - a gdzie takie skarpetki kupilyscie? Mi chyba gdzies sie w oczy rzucily, ale nie moge sobie przypomniec gdzie. Chyba w Tesco :confused: Ja chcialam jakiekolwiek buciki, bo wydaje mi sie, ze w samych skarpetkach moze byc Malem chlodnona przyklad w zimnym samochodzie. Ale dzis takie miekkie trampki znalazlam i wcisnelam jego mala girke ;-)

Do tego zgubilam czapke i musialam nowa kupic, wiec wzielam bardziej wiosenna i ma byc juz wiosna, koniec kropka :-p

Renatal - swietny pomysl z tym szczotkowaniem w wannie :-) szczoteczki ma nawet dwie, ale ja musze pamietac :zawstydzona/y:


Dzis hv wazyla Myszona i mam nadzieje, ze jak wroce do pracy, to przystopuje z rosnieciem :sorry2:
 
reklama
Gochson uważaj z tym bandażowaniem...to troche babciny sposób, dziwne że ci go lekarz zalecił...żeby ci się tylko zapalenie nie zrobiło...

Agacina ja mam jedna z H&M i jedne ze zwykłego sklepu z ubrankami... ja bym ubrała 2 pary skarpet ale nie buty, chyba że takie z futerka albo materiałowe.

Basiek zakładaj konto!! :tak:
 
Agacina, np w H&M są, albo w reserved, smyku, nawet w realu, ale na jakąś mini stopę jedynie ;-)
W H&M dzis patrzylam i nie bylo, a w/w u mnie nie ma ;-) sa tylko sklepy firmowe jak GAP, Next itp. a takich jak w PL nie ma :no: Ale kupilam mu jakies inne skarpetki z gumkami.

Smiac mi sie chce z Henia jak stanie przy scianie i nie wie co dalej zrobic, bo nie ma czego sie przytrzymac ;-)

A Wy ta grupe na fb to zalozylyscie juz? Ja tez chce :-p
 
Teraz tak na szybko:
aga_cina - zęby szczotkuję, staram się co najmniej 2 raz dziennie: rano i przed spaniem. Butów w domu nie nosi - śmiga w skarpetkach/rajtkach lub czasem na bosaka. Tak podobno najzdrowiej. A do samochodu ma takie miękkie łapcie lub zakładam drugą parę skarpetek plus kocyk. Byłam zresztą dzisiaj w Realu i sporo było różnych rozmiarówek, nawet na takie małe stopki jest co znaleźć. Kupiliśmy nawet jedne - rozmiar 20 okazała się dobra (tzn. jeszcze trochę z zapasem). I ile waży Twój szkrab?
julianna, ewula - ja tez nie wyrabiam na dwa fronty - zwłaszcza że dziewczyny tle produkują na fb ;)
basiek - fajnie, ze druga córa. I fajnie że się dobrze czujesz :) Oby tak dalej.
 
aga_cina u nas buty nie wchodzą w grę, bo Zosia ściąga ... podobnie skarpetki...tak więc śmiga na boso lub w półśpiochach...

julianna no w sumie fajnie by było pisać albo tu albo na fb, tylko nie każda z nas ma konto...:(

Basiek gratki drugiej córy...:)
 
Julianna* powiem Ci, że nie bandażowałam, bo czytałam negatywne opinie. Śpię w staniku, to chyba wystarczy. A zapalenie po czym poznam ?

Basiek gratuluje córki :)

Ja mojemu synkowi zakładam tylko skarpetki, za to babcie mu zakładają takie papucie, bo twierdzą, że mu zimno.

Dziewczyny, które deklarowały starania w 2013 roku - kiedy zaczynacie ? Julianna chyba Ty też :-p
 
cześć dziewczyny,
Widzę dyskusje na temat grupy na fb ja mogę taką założyć będzie to grupa zamknięta którą będziemy widziały tylko my tzn. członków grupy i posty :) potrzebuję do założenia osób w znajomych a nikogo z kwietniówek niestety nie mam więc poproszę o jakieś dane na priv a później będziemy się wzajemnie zapraszać do grupy co wy na to???
Emilia S wystrzałowe buciki :) Ja już nie pamiętam kiedy chodziłam w obcasach ehh w sumie to i tak jestem wysoka 174 ale czasem lubiłam założyć takie buciki :-D
Ewula_m jak remont zakończony?? pochwal się efektami :tak:
olka supr że Adaś zaakceptował mm :)
lazzy - zazdroszczę ci takiego wypadu, moja sis mieszka w niemczech więc za daleko na weekendowy wypad :( a z wielką chęcią bym trochę odsapnęła od codzienności
adasza, pauletta - współczuje!! ja zawsze mam obawy przy zakupach przez internet i staram się wybierać sklepy z dużą ilością pozytywnych komentarzy ale wiadomo że czasem to nie wystarczy ;(
basiek - gratulację drugiej córci :) opowiadaj jak znosisz tą ciążę jak samopoczucie ???
aga_cina- ja zakładam skarpetki z abs na rajstopki bo u nas jest śliska podłoga, a ostatnio kupiłam rajstopki z abs

Zmykam na spacerek później się odezwę i nadrobię zaległości :)

Miłego dnia!!!
 
Maniaa grupa na FB już jest :tak:

Gochson zapalenie to gorączka, bardzo bolesna pierś...zaczyan się od takiego bólu jakby siniaka...nie polecam, miałam 2 razy :baffled: Starania planuję po 1 urodzinach. Ale najpierw musze zrobić test za tydzień :confused::szok:
 
reklama
lazy_butterfly- akurat tak wyszło, że jak Mąż wyjechał, to szef zwerbował mnie do pracy, co prawda nie na cały dzień, tylko parę godzin, więc rano wstawaliśmy ogarniałam siebie i małego i szybko zawoziłam go do babci, a ja do pracy. W międzyczasie pojechaliśmy na basen, spacerowaliśmy,dziadek miał urodziny, ja sobie wymyśliłam dodatkowe zajęcia fitness, więc ciągle coś się działo. A weekendu zazdroszczę:tak:


aga_cina- u nas od samego początku z butelką był problem i nie chciał nic pić. Wcześniejsze próby podania mm kończyły się wrzaskiem, więc odpuszczałam i próbowałam za jakiś czas, ale codziennie podawałam mu butelkę z wodą, żeby zachęcać go do picia. Na początku było więcej zabawy niż picia, ale przynajmniej się z nią oswajał. Jak zaczął jeść więcej obiadków, to zaczął więcej pić. Wcześniej z obiadkami też miałam problem, bo zjadał pół małego słoika,później cały i nareszcie zje porcję odpowiadającą dużemu słoikowi i w końcu zaakceptował moje obiadki, więc mogę się wykazać. A wracając do mm zrobiłam mu jakiś czas temu po południu i ku mojemu zaskoczeniu wypił, za jakiś czas zrobiłam znowu i znowu, itd. Za każdym razem było coraz lepiej, a teraz jak mu zrobię, to się cieszy na widok butelki i mleko znika w moment.Staram się mu parę razy w tygodniu to mleko podać, żeby czasem nie zapomniał:-)No i raz na próbę zrobiłam w nocy i też wypił bez problemu, obrócił się na boczek i zasnął. Teraz stwierdzam,że po prostu do tego dorósł i nie była to wina ani butelki ani rodzaju mleka. Z mojego doświadczenia, to mogę Ci tylko powiedzieć,że trzeba próbować i próbować i tak do skutku. Próbuję zmniejszać ilość karmień cyckiem, na razie udało mi się do 5-6 na dobę no i chciałabym, przestać karmić już go w nocy i prawie mi się to udało, ale niestety przez ząbki cycuś w nocy był jedynym ratunkiem i znowu zaczął się budzić na nocne karmienie.Ale się rozpisałam:-)


Gochson- gratuluję przespanej nocki,ja też na takie czekam. Starania o drugie dziecko zaczniemy w okolicach wakacji, takie przynajmniej mamy plany.


Basiek- super, że ciąża przebiega bezproblemowo, i że będziecie mieli drugą małą księżniczkę.


Julianna- na mam konto na fb, ale jak tam mam Was znaleźć???


A z nowości, to mój mały urwis od około dwóch tygodni wchodzi u dziadków po schodach na piętro i to w mgnieniu oka i ma przy tym niezłą frajdę. Nie mogę go ani na chwilę z oka spuścić, bo zraz gdzieś się wspina. Przy mebelkach też chodzi sobie już ładnie, puszcza się jedną rączką, jak drugą puści, to raczej ląduje na pupie. No i jak go trzymam pod paszkami, to ładnie kawałek przejdzie.


Miłego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry