reklama

pogaduszki iławianek

Zapraszam wszystkie mamy z Iławy.

1. Kinga85

Kinga85 Gość

Witam się
    mam nadzieje że jeszcze ktoś dołączy i popisze tu ze mną;)
    bo jak nie to ta grupa nie przetrwa niestety..
    pozdrawiam!

2. BeataZ

BeataZ Szczesliwa mamusia:)))

hej ja mieszkalam cale zycie w Ilawie, a od 4 lat w Anglii ale juz za pare miesiecy wracam do Ilawy na stale i milo by mi bylo poznac inne mamusie.

3. reklama
  4. kwiatek85

kwiatek85 Zaciekawiona BB

cześć mam na imię Magda jestem pierwsza raz na takiej stronie mam nadzieje ze skisi tu pogadamy sobie

5. BeataZ

ja tez myslalam ze sobie pogadamy...a tu taka cisza:szok: gdzie sie podziewaja inne dziewczyny z Ilawy?:confused:
    Kinia i Kwiatek napiszcie cos o swoich dzieciaczkach...

6. KasiaiAlex

KasiaiAlex Mama Alexa 01.04.2010

Hej dziewczyny, jestem Kasia. Ja załozyłam ta grupe i zupełnie o niej zapomnialam:-(. Mało tu nas, ale moze uda nam soboe troche pogadac. Mieszkam w Iławie prawie od urodzenia, od 3 m-cy jestem mamą. Napiszcie cos o sobie, ile maja wasze pociechy, jak wam sie mieszka w Iławie, co sadzicie o pediatrach, ginekologach itd. A moze wspomnienia z Iławskiej porodówki :blink:
    Pozdrawiam serdecznie :-)

7. BeataZ

witaj Kasia
    juz za dwa tygodnie bede znow mieszkac w Ilawie, ja bardzo lubie te miasto tylko ze musze zaczynac wszystko od nowa, nie bylo mnie prawie 5 lat i nie mam tam juz przyjaciol:( co do lekarzy to kazdy lepszy niz w uk:)) moja coreczka konczy roczek niedlugo, ach ten czas leci. Kasia a w jakiej okolicy dokladnie mieszkasz?
    pozdrawiam

8. KasiaiAlex

Ja mieszkam na ul. Ostródzkiej. Strasznie ciezko z wozem sie tachac do miasta taki kawal, ale jakos daje rade.
    mieszkam tu juz 19 lat to i sie zdazylam przyzwyczaic.

a co do lekarzy, to z tego co slyszalam, w uk jest dosc podobna sytuacja jak w Polsce niestety. Także dużej zmiany pewnie nie odczujesz:)
    A ty gdzie bedziesz mieszkac dokladnie?

9. BeataZ

ja bede mieszkac z rodzicami na 1 maja wiec wszedzie blisko, z okna mam widok na wiezienie:)
    z ostrodzkiej to faktycznie kawalek jest, jak piszesz do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic. na ostrodzkiej mieszkaja moje dwie siostry.
    ogladalam zdjecia, sliczna masz kruszynke. a ktory rocznik jestes? napisalas ze mieszkasz w Ilawie 19 lat wiec nie wiem czy od urodzenia...moze chodzilysmy do tej samej szkoly?:)

10. reklama
  11. KasiaiAlex

Ja mam 23 lata, rocznik '87. Do Iławy przeprowadziłam sie jak miałam 4 latka. Do podstawówki chodziłam do SP1,potem do sredniej do mechanika. A Ty do jakiej szkoły chodziłas?
    Niedługo bedziemy sasiadkami:)od przyszłego roku bede mieszkać na jasielskiej wiec blisko ciebie:)

12. marta0307

marta0307 Najszczęśliwsza J&M

Podbijam!!
    Również jestem z Iławy!

Poleć forum