reklama

pogaduszki iławianek

Temat na forum 'Grupy' rozpoczęty przez Kinga85, 2 Czerwiec 2010.

1. Kinga85

Kinga85 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam się
    mam nadzieje że jeszcze ktoś dołączy i popisze tu ze mną;)
    bo jak nie to ta grupa nie przetrwa niestety..
    pozdrawiam!

2. BeataZ

BeataZ Szczesliwa mamusia:)))

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej ja mieszkalam cale zycie w Ilawie, a od 4 lat w Anglii ale juz za pare miesiecy wracam do Ilawy na stale i milo by mi bylo poznac inne mamusie.

3. reklama
  4. kwiatek85

kwiatek85 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześć mam na imię Magda jestem pierwsza raz na takiej stronie mam nadzieje ze skisi tu pogadamy sobie

5. BeataZ

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez myslalam ze sobie pogadamy...a tu taka cisza:szok: gdzie sie podziewaja inne dziewczyny z Ilawy?:confused:
    Kinia i Kwiatek napiszcie cos o swoich dzieciaczkach...

6. KasiaiAlex

KasiaiAlex Mama Alexa 01.04.2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny, jestem Kasia. Ja załozyłam ta grupe i zupełnie o niej zapomnialam:-(. Mało tu nas, ale moze uda nam soboe troche pogadac. Mieszkam w Iławie prawie od urodzenia, od 3 m-cy jestem mamą. Napiszcie cos o sobie, ile maja wasze pociechy, jak wam sie mieszka w Iławie, co sadzicie o pediatrach, ginekologach itd. A moze wspomnienia z Iławskiej porodówki :blink:
    Pozdrawiam serdecznie :-)

7. BeataZ

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witaj Kasia
    juz za dwa tygodnie bede znow mieszkac w Ilawie, ja bardzo lubie te miasto tylko ze musze zaczynac wszystko od nowa, nie bylo mnie prawie 5 lat i nie mam tam juz przyjaciol:( co do lekarzy to kazdy lepszy niz w uk:)) moja coreczka konczy roczek niedlugo, ach ten czas leci. Kasia a w jakiej okolicy dokladnie mieszkasz?
    pozdrawiam

8. KasiaiAlex

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mieszkam na ul. Ostródzkiej. Strasznie ciezko z wozem sie tachac do miasta taki kawal, ale jakos daje rade.
    mieszkam tu juz 19 lat to i sie zdazylam przyzwyczaic.

a co do lekarzy, to z tego co slyszalam, w uk jest dosc podobna sytuacja jak w Polsce niestety. Także dużej zmiany pewnie nie odczujesz:)
    A ty gdzie bedziesz mieszkac dokladnie?

9. BeataZ

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bede mieszkac z rodzicami na 1 maja wiec wszedzie blisko, z okna mam widok na wiezienie:)
    z ostrodzkiej to faktycznie kawalek jest, jak piszesz do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic. na ostrodzkiej mieszkaja moje dwie siostry.
    ogladalam zdjecia, sliczna masz kruszynke. a ktory rocznik jestes? napisalas ze mieszkasz w Ilawie 19 lat wiec nie wiem czy od urodzenia...moze chodzilysmy do tej samej szkoly?:)

10. reklama
  11. KasiaiAlex

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam 23 lata, rocznik '87. Do Iławy przeprowadziłam sie jak miałam 4 latka. Do podstawówki chodziłam do SP1,potem do sredniej do mechanika. A Ty do jakiej szkoły chodziłas?
    Niedługo bedziemy sasiadkami:)od przyszłego roku bede mieszkać na jasielskiej wiec blisko ciebie:)

12. marta0307

marta0307 Najszczęśliwsza J&M

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Podbijam!!
    Również jestem z Iławy!

Poleć forum