reklama

Pogaduszki o wszystkim i o niczym

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez mamcia2014, 18 Grudzień 2015.

1. mamcia2014

mamcia2014 Fanka BB :)

Witam wszystkich postanowiłam założyć ten temat dla wszystkich osób, które chciałaby porozmawiać o wszystkim i o niczym taki luźny wątek.
    Mam nadzieję, że znajdą się osoby chętne do rozmowy, zapraszam serdecznie.

2. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

hej chetnie dolacze :biggrin2:

3. reklama
  4. mamcia2014

Hej bardzo mi miło,że chcesz dołączyć do tematu. Może napisz coś o sobie: )
    Ja jestem mamą 16 miesięcznego babelka. Siedzę z nim w domu i tak postanowiłam, że założę nowy temat do rozmów: )teraz mamy okres przedświąteczny więc jest co robić,ale postaram się tu zaglądać: )

5. Luxuorius

ja jestem staraczka na przerwie oecnie,m w marcu wracam do staran :biggrin2: mam 31 latek a Ty?

6. mamcia2014

Ja mam 28 lat: )
    Czas szybko Ci zleci do marca i zaczniesz staranka: )
    Jeśli wątek się rozwinie i się utrzyma to będę ci kibicować: )
    Sama wspominam starania bardzo miło.

7. Luxuorius

ja jestem po stracie, w marcu mina dwa lata jak stracilam maluszka, w maju zawieislismy starania ze wzgledow finansowych, bo szukalam innej pracy, bo tamta mnie wykancala i znalazlam, odczekamy jeszcze troche i starania ruszaja pelna para :biggrin2:

8. mamcia2014

Współczuję: (.Ja też straciłam maleństwo także rozumiem cię. U mnie to było poronienie na samym początku ciąży. Jak widać mam dziecko i tobie na pewno też się uda .Ja długo nie mogłam zdecydować się na kolejną próbę, ale udało się.
    Najważniejsze jest pozytywne nastawienie:)

9. Luxuorius

u mnie mimo czasu, ktory uplynal to siedzi mi ta strata w glowie i czesto becze jak jestem sama by jakos to odreagowac :no: jest ciezko gdy patrze na moja chrzesniaczke, ktora urodzila sie tak jak ja mialam rodzic, oj jak to boli i to wyobrazanie jakby teraz wygladalo moje dziecko

10. reklama
  11. Luxuorius

uciekam, bede w poniedzialek jak bede w pracy, bo moj lapek nadal w serwisie i nie mam w domu jak pisac, paaaa

12. mamcia2014

Rozumiem. Też mi było trudno, człowiek sobie wyobraża jak by wyglądało potem wspomina ile by miało lat i tak dalej.
    Mimo to głowa do góry będziesz jeszcze mamą: )Nie powiem ci, że zapomnisz, ale z czasem oswoisz się z tym bólem i żalem.
    Ok to do poniedziałku:)

Poleć forum