reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduszki Staraczek :)

reklama
Katka witamy w naszych skromnych progach [emoji182] napisz cos o sobie bo wydaje mi sie ze bylysmy na tym samym watku w 2013 roku

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Witam i ja;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

Heeej[emoji5][emoji5][emoji5]
Piszcie coś o sobie dziewczyny![emoji5]

U mnie starania o 3 dziecko, mam już 2 synków (2l. i 3,5l.). Starania zaczynam za miesiąc, lub dwa. Muszę zrzucić ostatnie kg, odwiedzić jeszcze dentystę [emoji3] i dojść do siebie po zabiegu, który miałam tydzień temu [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no tak sama o sobie nic nie napisalam [emoji23]
No wiec mieszkam w Dojczlandii mam dwie wspaniale Corcie (starsza 7 lat mlodsza w lutym bedzie miala 2 latka) od 10 miesiecy staram sie o trzeciego i zarazem ostatniego juz Maluszka

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Aschlee kurde nie pamiętam;(
Jestem Kasia mam 24 lata córkę styczniowa 2011 i syna sierpniowego 2014. Pracuje jako stylistka paznokci;) od tego miesiąca zaczynamy z mężem starania o 3 dziecko;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry