reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduszki Staraczek :)

A powiedz mi jakie wyniki tatczycowe masz? Jakie leki bierzesz?
Ostatnio nie badalam ale mam ok 4,5 mimo leczenia ciagle
Biorę teraz euthyrox 88.
Staram się od dokładnie 13 miesiecy.
Ten cykl spisuje na straty bo mój mąż chory i tylko raz bylo[emoji173] w 10 dc.niewiem czy wogole miałam owulacje bo zawsze mialam ok 14 dc a teraz sluz gesty bialy a plodny niewiem czy nie był ok 11-12 dc i na następny dzień już bialy gesty.nie mialam tak nigdy. Dziwne to wszystko.robiłam test owulacyjny i negatywny więc owulacja pewnie była[emoji53]także ten cykl stracony[emoji17]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się z Wami :) Jestem miesiąc po łyżeczkowaniu 9tydz ciąża obumarła. Mam na imie Ewa mam 32 lata, jestem mamą Bartosz 4 letniego. Teraz czekam na @ i zamierzam działać co ma być to będzie.
 
Kasienka, mam 30 lat:) a Wy Dziewczyny w jakim wieku jesteście?

Aschlee, dzielna i silna z Ciebie kobietka [emoji173]️

Judytka, często te " stratne cykle" okazują się owocne, wiec pomimo to trzymam mocno kciuki.

Ewa, witaj ! przykro mi bardzo z powodu straty :(

U mnie tsh około 1, euthyrox 112. Bierzecie jakieś dodatkowe suplementy z powodu niedoczynnosci?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nic nie biorę więcej.mam wizytę 13 października mam nadzieję ze moją endokrynolog pomoże mi trochę i w koncu zajde w ta upragnioną ciążę[emoji4]
@EWA witaj[emoji4]
@Leylah chciałabym żeby ten dziwaczny cykl był cudem[emoji4]
Ps.ja mam 31 lat skończone[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasienka, mam 30 lat:) a Wy Dziewczyny w jakim wieku jesteście?

Aschlee, dzielna i silna z Ciebie kobietka [emoji173]️

Judytka, często te " stratne cykle" okazują się owocne, wiec pomimo to trzymam mocno kciuki.

Ewa, witaj ! przykro mi bardzo z powodu straty :(

U mnie tsh około 1, euthyrox 112. Bierzecie jakieś dodatkowe suplementy z powodu niedoczynnosci?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nasze starania zaczęły się dawno. 3lata starań bez skutku potem badania. Okazało się że żołnierze mało ruchliwe. Na naturalsa 1% szans
Najpierw zaproponowali inseminację- nie udało się. Więc proponują in vitro- mnóstwo kasy do banku po kredyt zaczynamy w grudniu 2012 odpuściliśmy sobie wszystko. W listopadzie 2012 okresu brak test pozytywny szok niedowierzanie. Wizyta tak wszystko ok jest dzidziuś. Syn urodził się 6.08.2013
Po tym odczekalismy bo CC było potem starania i teraz w lipcu 2 kreseczki szczęście dlugo nie trwało serduszko przestało bić [emoji22][emoji22][emoji22] 9tydz. 21.8 zabieg łyżeczkowania. Teraz czekam na @ i działamy [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Aschlee25 to oby kolejne badania wychodzily dobrze i bys nie musisla sie martwic zdrowiem corci.
@judytka777 to masz ta sama dawke co ja i nawet takie same wyniki. Ale teraz w listopadzie ide do nowej endokrynolog wiec pod koniec pazdziernika zrobie badania i licze ze ta lekarka wkoncu zbije te moje tsh ponizej 4 bo czuje sie przy takim wyniku fatalnie:( No i nie bierz na straty cyklu bo moze a noz ten jeden raz byl trafny:)
@Ewarut witaj! powodzenia w staraniach i przykro mi z powodu straty:(
@Leylah to goraca 30 jestes:) ja mam 27. Co do tarczycy to wlasnie slyszalam ze wynik 1 to jest bardzo dobry. Ja nic po za euthyroxem nie biore.
 
Dzień dobry ![emoji477]️[emoji477]️[emoji477]️[emoji514][emoji507][emoji514][emoji5]

Ja nic nie biorę więcej.mam wizytę 13 października mam nadzieję ze moją endokrynolog pomoże mi trochę i w koncu zajde w ta upragnioną ciążę[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie , ze zajdziesz:) wszystkie będziemy się tutaj chwalić 2 kreseczkami:)

Nasze starania zaczęły się dawno. 3lata starań bez skutku potem badania. Okazało się że żołnierze mało ruchliwe. Na naturalsa 1% szans
Najpierw zaproponowali inseminację- nie udało się. Więc proponują in vitro- mnóstwo kasy do banku po kredyt zaczynamy w grudniu 2012 odpuściliśmy sobie wszystko. W listopadzie 2012 okresu brak test pozytywny szok niedowierzanie. Wizyta tak wszystko ok jest dzidziuś. Syn urodził się 6.08.2013
Po tym odczekalismy bo CC było potem starania i teraz w lipcu 2 kreseczki szczęście dlugo nie trwało serduszko przestało bić [emoji22][emoji22][emoji22] 9tydz. 21.8 zabieg łyżeczkowania. Teraz czekam na @ i działamy [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez już swoje przeszłaś Kochana:( Teraz musi być tylko lepiej!:) Uwielbiam takie historie - 1% szans a tu bach ciąża:) Współczuje straty:(

@Aschlee25 to oby kolejne badania wychodzily dobrze i bys nie musisla sie martwic zdrowiem corci.
@judytka777 to masz ta sama dawke co ja i nawet takie same wyniki. Ale teraz w listopadzie ide do nowej endokrynolog wiec pod koniec pazdziernika zrobie badania i licze ze ta lekarka wkoncu zbije te moje tsh ponizej 4 bo czuje sie przy takim wyniku fatalnie:( No i nie bierz na straty cyklu bo moze a noz ten jeden raz byl trafny:)
@Ewarut witaj! powodzenia w staraniach i przykro mi z powodu straty:(
@Leylah to goraca 30 jestes:) ja mam 27. Co do tarczycy to wlasnie slyszalam ze wynik 1 to jest bardzo dobry. Ja nic po za euthyroxem nie biore.
Oj jestem aktualnie gorąca [emoji23] Bo chora i temperatura wzrosła[emoji3]
A Ty Kasieńka jaka dawkę euthyroxu bierzesz?







Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ![emoji477]️[emoji477]️[emoji477]️[emoji514][emoji507][emoji514][emoji5]


Pewnie , ze zajdziesz:) wszystkie będziemy się tutaj chwalić 2 kreseczkami:)



Tez już swoje przeszłaś Kochana:( Teraz musi być tylko lepiej!:) Uwielbiam takie historie - 1% szans a tu bach ciąża:) Współczuje straty:(


Oj jestem aktualnie gorąca [emoji23] Bo chora i temperatura wzrosła[emoji3]
A Ty Kasieńka jaka dawkę euthyroxu bierzesz?







Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahahahahaha udana jestes:) W takim razie duzo zdrowka Ci zycze. Ja obecnie biore 88 od pon do piatku a w soboty i niedziele 44 ale widze ze ta dawka wcalr dobrze na mnie nie dziala. Szczeze to az sie boje pod koniec miesiaca zrobic tych badan krwi bo pewnie te wyniki beda straszne.
 
Hahahahahahaha udana jestes:) W takim razie duzo zdrowka Ci zycze. Ja obecnie biore 88 od pon do piatku a w soboty i niedziele 44 ale widze ze ta dawka wcalr dobrze na mnie nie dziala. Szczeze to az sie boje pod koniec miesiaca zrobic tych badan krwi bo pewnie te wyniki beda straszne.

Dobrze, ze zaczęlyscie temat niedoczynnosci, spojrzałam dzisiaj w papiery i tez przypada mi kolejna wizyta na październik, także idziemy się badać wszystkie;)
Pytałam o te suplementy, ponieważ słyszałam, ze powinno się brać przy problemach z tarczyca :selen.

Hop hop, jak mija dzień Dziewczyny?[emoji254]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej a my zjedliśmy obiad i teraz kawę będę piła[emoji4]
Ja nie biorę żadnych leków ale witaminy ogólne biorę.jadąc w październiku na wizytę chce konkrety usłyszeć bo już minął rok starań i nic więc oczekuję konkretnej pomocy.moja endokrynolog jest świetna.jeżdżę razem z dziećmi do niej.wszyscy razem [emoji4]
Miłego dnia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry