reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pograzeni w smutku...

dziekuje Wam bardzo za wszystko...

wiecej opisalam w watku Marthusia na lipcu 2006...

reklama
Marthusia bardzo mi przykro z powodu Twojej straty...az trudno cos powiedziec :(

serduszko pisze:
straszne  a najgorsze to to ze nie ma bezpiecznego tygodnia ani miesiaca ciąży
Serduszko masz racje...nigdy nie wiemy co sie zlego i kiedy moze stac. Ja wczesniej myslalam ze najgorzej jest do 3 mieciaca, ale widze ze trzeba uwazac caly czas na siebie

Nie wiem czy juz wiecie ale dzis spotkala taka sama tragedia nasza kolejna lipcoweczke!!! Kasia1986 tez w ten sam sposob stracila swojego dzidziusia!!! Bardzo nam smutno z tego powodu!!!
I rada dla was- uwazajcie na siebie!!!

To straszne i jeszcze teraz tragedia Kasi z lipcowek ........ mam nadzieje ,ze teraz los sie usmiechnie do nich i im wynagrodzi

reklama
oby Was nie spotkaly takie tragedie!

trzymam kciuki, zeby wszystko bylo w porzadku...

Do góry