reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witam serdecznie! Przyłączam się do wątku. Jestem mamą jedynaka i na tym poprzestanę ;-) . Syn jest moim oczkiem w głowie i niech tak zostanie :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
FANTA - skąd ta pewność w "Twoim głosie" :-D Kubuś dopiero 1,5 roku ma więc jeszcze może się sporo zmienić :-p

LANA - hehe kto nie lubi :-p ostatnio widziałam nowe smaki wyszły ale jakoś nie mogę się przekonać żeby zrobić
 
Ostatnia edycja:
O widzę o weselach mowa ja czasem lubię na takowe chodzić:-p ale nie za często meczy nie ta muzyka i tłumy:-p Ja wesela nie miałam wiec sie nie wypowiem i po rozmowach z T. robic nie bedziemy chyba ze nam cos sie odmieni do tego czasu ( a nie wiadomo ile go zostało:-D).
 
ja to najbardziej lubię torta czekoladowego z wiórkami kokosowymi, przekładany dżemem i kremem:) Mniam:p

Widzę dużo tych pewnych mamusiek na wątku:)

Dziewczyny od kiedy dawałyście dzieciakom słodycze typu Kinderki?
 
femme jakie? ja to lubie te nowosci;p

vegas Julka bardzo szybko jadla wszelkiego typu slodkosci. bo to babcia albo ciocie wciskaly.
teraz zakaz ma czekolady ale i tak co jakis czas nie wiele dostanie.
 
vegas ja nie wie jakoś od 1,5 roczku? ale nie jestem pewna bo to zalezało od tego czy od kogos Kacper to po prostu dostal, ja mu nie kupuje ewentualnie lizaki i to rzadko bo je jednego czasem i tydzień
 
Lana brawa dla Julki :tak: a co do siusiania to puść ją w samych majteczkach, niech sobie chodzi i co jakiś czas ją pytaj czy chce siku albo po prostu sadzaj na nocnik. Najwyżej kilka razy się posika w majtki ale w końcu na pewno jej się to znudzi ;-)

femme wow :-) jak nie Ty :-p:-p Ciasto dobre wyszło?


A my nie mieliśmy wesela. Braliśmy ślub cywilny i po ślubie zaprosiliśmy do siebie ok 18 osób :tak: i tak wyglądało te nasze "wesele" :tak:

fanta Witam ;-)

Vegas Zuzia czekolade po roczku pierwszy raz jadła. A teraz raz kiedyś.
 
reklama
Anetka sporbuje bede ja sadzac na nocniku bo ona zdaje mi sie ze nie wie o co nam chodzi jak mowimy do niej siusiu.
 
Do góry