reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

o, ja mojej też czasem soku nalewam /syrop/ malinowego i zalewam wodą przegotowaną, ale niezbyt lubi;/ Z kartoniku też czasem wypije.
 
reklama
Hmmm produkujecie:) juz 12 stronek mamy:)
Moja szogunica jeszcze sie bawi. korzysta z ostatnich chwil bo zaraz kapiel i nyny.
jest dzis doslownie czarna! tak sie na balkonie wybrudzila nie wiem o co ze woda po niej to dzis bedzie ne za fajna.
M jeszze z pracy nie wrocil. czasem mam dosc juz tych calodniowych samotnych chwil.
 
hej nie nadrobie Was za chiny ludowe:D Od wczoraj bez neta bylam maskra!

Przedtsawie sie tylko.

Marzena 22 lata,studentka ,mezatka,matka synka Jasia.

W weekend tez mnie nie bedzie bo mam studia ale od poniedzialku bede tutaj szalec buziaki
 
Witam wieczorową porą.

Co do jedzenia i picia, to Maciuś nigdy specjalnie słodyczy nie lubił, kinderka pierwszy raz zjadł chyba po 2 urodzinach. Do picia uwielbia wodę. Zawsze upije jakiejś moje herbaty (zielonej, czerwonej itp.), ze 2 razy w tyg. soczek z kartonika.
 
ROX - może kiedyś jak lepiej się poznamy na tym dziale nam zdradzisz czemu nie chcesz kolejnego bobasa bo mnie teraz zaciekawiłaś :-p :-D

małżeństwo na włosku mi wisi - w tej sytuacji posiadanie kolejnego bobo jest automatycznym skazaniem go na niespecjalnie rodzinną atmosferę w domu

amen ;-)


Rox a moze Boo wcale nie bedzie jedynakiem?

oj oj ! ;-) będzie - zapewniam , w dodatku szczęśliwym :-)


Zwykle słyszę pytania "A kiedy następne, bo Angela już taka duża?" A jak już komuś powiem, że nie planujemy to zaraz komentarze, że krzywdę dziecku robimy, bo samo na świecie będzie.

uwielbiam takie pytania ... uwielbiam ;-) ja z reguły odpowiadam że kolejne będzie jak w kapuście znajdę ;-)


czekolada i słodycze mój nie je ... nie daje mu - haha jestem zbyt surowa ? ;-)

picie - woda woda i tylko woda ;-) do tego herbatki jakieś ziołowe - jak pije melise to Boo też pije, jak pije rumianek, żurawinę to Boo tęż pija :-) a z soków - zrobiłam pełno soku z aronii i jak już to ten mu czasem rozrabiam ... ale głównie WODA

chyba jestem sztywna .... ale słodyczy nie dam mu póki sam się nie upomni hahahha
 
Ostatnia edycja:
ojoj to tylko ja taka niedobra matka i rozuszczam dziecko soczkami i slodkosciami;p heheh

Marzenko witaj;p nie mogfe sie doczekac az bedzie do nadrabiania po kilka stron;p hehehe

Rox ja i tak wiesz ze zycze ci dobrze i ze mam nadzieje ze wsyztsko Ci sie pouklada:)
 
Ostatnia edycja:
rox -'wsi' ? 'wsi'?! Ja Ci dam wsi... wiochy jak już :-D
a ja na Ciebie czekam już chyba 1,5 miesiąca ... zapomniałaś gdzie mieszkam? :-D Chyba ja będę musiała do Ciebie przyjść :-p
i nie jesteś surowa, tylko rozsądna :tak:
co nie znaczy tez, że mamy które dają swoim dzieciom słodycze są złe [żeby było jasne].

Ja sama daję Damianowi słodycze ale nie codziennie. Jeżeli czekoladę to kostkę czy dwie a jak mam do wyboru to wolę mu kupić wafelka bez czekolady albo najlepiej zastąpić mu to owocami :tak:
 
Ashe - ja Ciebie wczoraj mojałam samochdem na spacerze na Żeromskiego ;-) szłaś z Damiankiem i ... babcią ? ;-)

na śmierć oczywiście zapomniałam, że miałam wpaść ... a ja teraz nie mieszkam tam gdzie mieszkałam..tzn nadal zielona dolina ale w innej częsci

L.a.N.a wiem wiem że mi dobrze życzysz zatem życz mi nie posiadania większej ilości dzieci ... chociaż przyznaje bez bicia ze marzę o córce za kazdym razem jak widzę te sukienki, kokardki, buciczki ... ahhh
no ale na wzdychaniu kończę :-)
 
rox -pewnie tak, jakoś w południe i byliśmy z wózkiem? Zdaje się, że wracaliśmy z zakupów a ta babka obok to była owszem Damianka babcia...
swoją drogą ja też niedawno widziałam Boo chyba z babcią pod intermarche :-D
Wieeeeelki chłop już z niego :tak:

Co do tamtego spotkania etc to spokojnie, nie mam żalu :tak: sama wiecznie o wszystkim zapominam czy zwalam z braku czasu...

znów się przenieśliście??? why? :shocked2:
 
reklama
No ja zeby nie bylo nie pzrekarmiam jej slodyczami ale albo batonika nesqick czy kinder mleczna kanapke julka odstaje. czekolad ogolnie u nas sie nie je nie lubimy. ale np jak sa jakies cukierki polane czekolada to Julka odstajke. za to w soczkach nie gardzi. jak nie chce pic i ma napad ze tydzien by nic nie pila tak pozniej pije co popadnie ale niestety woda zwykla jest dla nij fe.. etraz daje jej kompot z czarnej porzeczki....

ja jeszcze jedno malenstwo musze miec. To moje chyba najwieksze marzenie i pragnienie.
 
Do góry