reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witam :-)
Fajnie, że ktoś tu zagląda.
Felidae jeszcze do końca nie wiem gdzie, za dużego wyboru nie mam, bo albo szpital w moim rodzinnym Bolesławcu, albo Zgorzelec. Odległość taka sama, bo nico ponad 20 km, opinie raczej podobne, referencje też. Na pewno nie pojadę 100 km, żeby urodzić w lepszym (?) szpitalu.
Zdrówka dla Was.
 
reklama
Felidae - zatoki to jeszcze pół biedy bo jakoś sobie z nimi radzę, Ibuprom zatoki używam tylko i wyłącznie przy bólu zatok który zdarzył mi się tylko raz, wtedy zwykłe tabletki przeciwbólowe nie działają tylko te na zatoki ale ogólnie nie używam ich do leczenie tylko na ból zatokowy który jest nie do zniesienia :-( na zatoki naklejam plastry rozgrzewające na noc i to bardzo pomaga, poza tym teraz biorę sinulan ponoć bardzo pomaga i uodparnia także, gorzej z tym gardłem bo już zjadłam chyba wszystko co jest dostępne (cholinex, strepsil pomagały ale tylko na chwilę) plus domowe sposoby, rumianek, woda z solą, płukanki i nic :-( bólu już prawie nie ma ale gardło suche podrażnione piekące, wiadomo jak katar to i gardło siada i boję się teraz żeby mi znów ucha nie zaatakowało :-(
 
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.:tak:
Dziękuję !
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
reklama
Do góry