reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Kurcze dziewczyny juz nie iwem jak mam jej pomoc. ona caly czas sie meczy i juz placze mi!
 
reklama
Femme Tobie do dobrze , jak nie mama idzie Ci na reke to Olcia dokarmia :-D

Umi oj sama jak palec nie bedziesz bo masz Kacpra i milosc swojego zycia :-p;-)
wrazie czego tesciowa Ci zostanie :-D

Lana Julka ma problem z kupka ?
 
Polna_N dlugi okres walczylam z tymi jej kupkami! jakies 4 miesiace dobre... az w koncu przeszlo. Mamy jakies 2-3 miesiace spokoju choc w ciagu tego czasu moze z 2 razy miala problem i dzis znow. Juz wczoraj nie zrobila wiec wiedzialam ze dzis bedzie nie latwo stad juz wczoraj dostala laktuloze i dzis rano takze. Pila bardzo duzo plynow stad moje zdziwienie.
Ale juz udalo sie. Zrobila Julka swoja pierwsza w zyciu kupke na nocnik:)
caly czas wydawala mi sie mala dziewczynka ze jeszcze na nocnik nie da rady a tymczasem ona juz sygnalizuje kiedy chce kupke i zawsze bede jej podstawiac nocnik. tylko nie wiem jak z siusiu zaczac. tego to w ogole nei wiem kiedy robi.
 
Oo Lana gratulacje dla Juleczki:) Kurcze biedna Mała z tymi kupkami.. Mam nadzieję, że jej się wreszcie raz na zawsze zakończy.
A ja mam brata, mieszka osobno i jest cacy:D:D A mąż ma sześcioro rodzeństwa, w tym większośc dzieciata i w związku małżeńskim, więc jak są wszelkie imprezy to strasznie drogo one wychodzą, samo jedzenie drogo a co dopiero o napojach wspomniec:D Na szczęście torty mąż z teściową zawsze robią. Tyle chociaż zaoszczędzą.
 
Polna tak:-D zapomniałam o Kacprze:-D
Lana współczuje nie po swietach Kacper przez 3 dni kupki nie robił:/ i tez potem była masakra, ale to mi sie tylko raz tak stało
 
Ciacho zrobiłam (kopca kreta :cool2:) chatkę posprzątałam normalnie dumna z siebie jestem :-D jeszcze tylko się ubrać :dry: :-p ja to zgnilec jestem okropny cały dzień w piżamie najchętniej bym chodziła :-D


Kurcze miałam po koleżankę wyjść a tu mi Nina właśnie zasnęła :dry:


VEGAS - :szok: sześcioro rodzeństwa :-D masakra ja mam tylko siostrę a K jest jedynakiem więc my jak byśmy chcieli wesele robić to może 50 osób byśmy uzbierali :-D z tego może 20-30 osób by z rodziny było :-p
 
Ostatnia edycja:
Femcia no a myśmy na ślubie mieli 26 osób, ale to był nasz własny wybór. Odjąc babcię bo dostała zaproszenie, ale w szpitalu leżała prawie miesiąc i nie mogła się zjawic.
 
VEGAS - czyli sami najbliżsi i tak powinno być ja teraz przeliczyłam to ode mnie z rodziny 6-9 osób (pewnie 6 :sorry: ) od K 9 osób i z 10 znajomych więc całe 30 osób by było :-D :-p i dzięki bogu że nie mam większej rodziny bo ja wolę na wesele symbolicznie dać a sobie jakąś fajną podróż poślubną zrobić za te pieniądze :-)
 
reklama
Femme uwielbiam kopiec kreta! wpadam na kawke z Julka i ciasteczko;p

my na slubie mielismy 40osob ale to tez po czesci ze slub postanwoilismy zrobic w roku w ktorym julka sie urodzi bo tak plany byly dopiero na sierpien 2010.. no i wiadomo oznajmilismy rodzicom ze rokszybciej nie kazdy byl w stanie od razu tyle kasy rzucic. wiec poprostu my ze swoich ktore uzbieralismy oplacalismy to na co braklo rodzicom. jakbym mogla zrobilabym na 100 osob ale chcialam by cos zostalo zwlaszcza ze cos dla nas musialo zostac i na wyprawke dla malenstwa przy okazji:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry