reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

LaNA to dobrze ze juz po klopocie :tak:
a nie lepiej probowac jakimis naturalnymi sposobami typu sok z winogronu - u mnie to bardzo skutkowalo :tak:

Femme ale smaka mi narobilas , nigdy nie robilam ..kreta.. ale chyba jutro kupie i bede probowac :tak:

Vegas Ala pierwszy raz jadla jakas czekoladke chyba po roku - to tak dawno bylo :-D


Co do wesela to u Nas bylo prawie 200 osob , wszystko rodzice oplacili a My jedynie orkiestre ale jak teraz tak patrze to zaluje - jasne wspomnienia i pamiatka niezla bo wszystko super sie udalo ale jednak szkoda kasy ze tyle poszlo !! :sorry:
 
reklama
polna niestety robilismy wszytsko. nic nie pomoglo. mala ma wyeliminowana kaszke slodycze glownie w postaci czekolady.. pije duzo czegokolwiek bo wybredna jest w napojach i to bardzo.
czasem nawet debridat i laktuloza nie pomagaly. dziwilam sie tylko dlaczego nikt mi nie chce dziecka zbadac! usg brzuszka by sie przydalo. jak juz prywatnie trafilam na lekarza to nigdy nie moglam go zastac by isc po to durne skierowanie.
na szczescie przeszly zaparcia. Mam nadzieje ze dzisiaj to jednorazowy wyskok.
z badan to jedynie badanie kału bylo robione i morfologia.
oba badania wyszly dobrze.

wow mialas prawdziwie huczne wesele:)
 
Lana to jak robi siku albo jak jej się uda zrobić do nocnika to pokaż jej i powiedz "siusiu". W końcu zrozumie co to te siusiu :-p
 
Lana to faktycznie ciezko , tez mam nadzieje ze dzis byla tylko taki maly wyjatek !! ;-) Julka jest chyba za mala ale ja dawalam Ali orzechy wloskie albo fistaszki , dobry tez jest slonecznik łuskany a wtedy kupa gwarantowana:-)
kiedys jak Ala miala klopoty z kupa a byly upaly to dawalam Jej wode mineralna niegazowana smakowa , znajoma swojej corce dawala to pomyslalam ze nie zaszkodzi jak Ala tez bedzie pila bo akurat miala taki okres ze nie chciala pic zadnych herbatek czy soczkow ! nastepnego dnia byla jakas taka dziwna , schowala sie za fotelem i nagle slysze taki dziwny dzwiek jakby cos rurami szlo a to Ale przeczyscilo :szok::eek:
 
Mój Jurek jest strasznie anty czekoladkom dla Martynki bo się boi jej otyłości. Ja jej czasami dawałam z ukrycia bo sama niby mu przyznaję rację a czasem po prostu jak Mała widzi, że Krzyś je czekoladkę to ona też by chciała i jak mam jej wytłumaczyc, że nie może? Byłby płacz. Martynka dostała stertę słodyczy na Wielkanoc, ale my z Jurkiem je jemy bo strasznie się boję u Małej wczesnej próchnicy. Szorujemy ładnie ząbki, ale mimo to. Dlatego pytałam od kiedy Wy zaczęłyście dawac. Miałam pytac też o Danonki, ale moja ich już nie lubi. Kiedyś były często jej przysmakiem:D
 
Vegas to Ty utyjesz od slodyczy :-p:-D Ala jak byla mala jadla danonki , potem miala z poltora roku przerwy bo nie chciala ich jesc a teraz znowu je ale chyba najbardziej Ja interesuja te magnesy , cala lodkwa obklejona w nich jest , czasem tez zje serek fantazje :-)


a Ala wlasnie zjadla 3 kanapke z ogorkiem kiszonym :szok:
 
Polna moja Martynka bardziej woli teraz Danio, Jurek jak wcina to razem z nim Martynka je:) Albo z moim tatą. Danonki uwielbiała, teraz chce by jej otworzyc, ale ich potem nie je, no zje z łyżeczkę, dwie i zostawia. Aż szkoda kupowac, ale moja mama i tak kupuje;/ Magnesy są fajne, też mamy ich dużo, ale większośc i tak bratankowie gdzieś podziali jak byli u nas na święta;/
 
Vegas eee tam , znajda sie przy sprzataniu :tak: Ala danio nie chce wogole jesc :no: kiedys powiedziala ze boi sie głoda :-D
 
hehe dobre:D Moja ma małą maskotkę Małego Głoda:)

A z napoi co dajecie dzieciom??
Moja od biedy wypije herbatkę z Bobivity owocową lub malina z żurawiną, uwielbia Kubusia choc opinie nt temat są przeróżne. Kakao uwielbia, czasem przepajam ją wodą. I ostatnio piła Kubusia Play'a, Jurek jej kupił i nauczyła się pic z takiej butelki. Nie wiem tylko czy nie za mała jest na taki sok;/
 
reklama
Vegas Ala zazwyczaj pije sok malinowy -znaczy nalewam przegotowana wode i pare lyzek soku ale pare razy w tygodniu wypije jakiegos kubusia albo soczek z kartonika :tak: a jak jakas imprezka a jest coca cola albo jakas orenzada to skrada sie i patrzy sie gdzie ktos zostawil troszke picia w szklance :-D

herbatki z bobovity juz od pol roku nie pije - stwierdzila ze jest za duza :-)
 
Do góry