reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witam po długim weekendzie. Udanym:-D
Femme to i ja życzę udanego wypoczynku !
Felidae jak tam Michaś? Lepiej już? A ty odespałaś?
Ja juz sią wyspałam po naszym biwakowaniu, bo pod namiotem jakoś tak nie zawsze się da wyspać;-) No ale przez to wypad był udany, byli znajomi i było wesoło.
EDIT
Pochwalę się jeszcze, że córcia skończyła pierwszą klasę z wyróżnieniem, a ja jestem mega dumna:-)
Teraz muszę zamówić książki do drugiej klasy, nawet znalazłam tanią księgarnię gdzie wyniosą mnie jakieś 300zł, wiadomo że drugie tyle albo więcej trzeba wydać na plecak i przybory. Ale dobrze, że mam ją jedną to jakoś to przeżyję ;-)
 
reklama
Witam się po długim weekendzie :-)

Obolała jestem, bo wczoraj byliśmy całą rodzinka na wycieczce rowerowej i... coś mi strzeliło w kolanie :-( Boli mnie cała noga :-( Na razie smaruję maściami przeciwbólowymi. Jak nie minie będę musiała iść do lekarza :baffled: Jak nie urok to ;-)

Edysiek Super, że wypad pod namiot się udał :tak: No i brawa dla córy!!!!!

katrina Nie zazdroszczę pogody :no: Sama właśnie wróciłam z UK i cieszę się polską letnią pogodą, której tam tak bardzo mi brakowało :-(

femme fatal udanego wyjazdu, oby pogoda dopisała :tak:

Felidae jak tam Michałek??? Mam nadzieję, że już lepiej... Co do ludzi, którzy nie informują o chorobie dziecka tylko rozsiewają zarazy na prawo i lewo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Idę zaraz na zakupy. Miłego dnia Wam życzę!
 
ja też już po wekendzie ibardzo dobrze bo był do...bani :) pogoda paskudna popsuła nam wszystkie plany , siedzieliśmy w domciu z przerwami na małe spacerki wokół bloku bo dalej strach był sie wybrać wiało,lało itd... chłopina marudził , synuś broił a mi łeb pękał od tego wszystkkiego i nawet gożdzikowa niepomogła;-)

a dziś z rana piękne słoneczko świeci :confused:

edysiek to gratulacje dla córy :tak: , no a wyprawka to fakt pożera kupe kasy niestety , przed wami komunia teraz i nastepny wydatek
 
andzia no to wypada tylko powiedzieć ufff dobrze, że weekend się skończył ;-)

Ja dziś byłam w szkole mojego syna. No i dowiedziałam się w końcu jakie podręczniki będą mu potrzebne :tak: za wszystkie razem z książką do religii będę musiała zapłacić 130 zł. A reszta... wyjdzie w praniu ;-)
 
Cześć dziewczyny!
Wpadłam się tylko przywitać i po krótce napisać co tam u mnie. Zalatana jestem, bo kompletujemy dokumenty do wniosku kredytowego. Jeszcze trochę tego zostało, a babka z banku, to ma chyba sklerozę, bo coróż się jej coś przypomina :dry:. Mam nadzieję, że wszystko się uda i szybko dostaniemy kredyt, puki co nie chcę zapeszać.
Weekend zleciał mi szalenie, na wypadach do castoramy i rozglądaniu się za potrzebnymi rzeczami <wiecie przede wszytskim pierdoły do remontu> i trochę tego jest... Wczoraj udało mi się wyrwać do fryzjera i na jakiś czas mam spokój z włosami:tak:. Najbliższe wolne od załatwiania spraw szykuje mi się dopiero na sobotę ale jeszcze nie wiadomo co T wymyśli.
Edysiek, gratuluję zdolnej córci :tak:.
Andzia, w takim razie dobrze, że weekend się skończył ;-). Oby następny był udany.
Sewa, jak byłam dzieckiem, to lubiałam jeździć z dziadkami po sklepach i kompletować wyprawkę, kupować książki do szkoły i nie mogłam się doczekać roku szkolnego, a jak szkoła się zaczeła, to znów chciałam wakacje :-D. Dobrze, że mój mały ma sporo czasu zanim pójdzie do szkoły ;-) i wydatki z tym związane jak narazie przez dłuższy czas mnie będą omijały :-).
Miłego i spokojnego dnia! Postaram się jeszcze później do Was zajrzeć.
 
Fanta to dalej trzymam kciuki, za szybkie zakończenie sprawy.
Andzia u nas w sobote też się pogoda popsuła, ale wtedy to my juz wróciliśmy do domu.
Teraz juz się robi zieplutko. Obiecałam, że jak będzie gorąco to rozkladam angeli basen i chyba lada dzień będę musiała.
Sewa to na szczęście nie dużo. Ja wczoraj zamówiłam podreczniki i zapłacę za nie 358zł, bo wzięłam jeszcze słownik do angielskiego i słowniczek ortograficzny.
 
Edysiek, kciukasy się przydadzą :-). To nie dużo za książki do wyprawki szkolnej <mam nadzieję, że razem z ćwiczeniami> ale do tego trzeba jeszcze dodać zeszysty, plecak, piórnik kredki i całą resztę, więć trochę to wyniesie. Współczuję wydatku kochana. Jeśli o pogodę chodzi, to w końcu w Szczecinie ładnie i cieplutko ale już jutro ma się to popsuć :-(.
 
To prawda, że nie dużo. To już cały zestaw, książki i ćwiczenia. Teraz drugie tyle na plecak, piórnik, zeszyty, kredki, wycinanki, plastelinę i całą resztę, ale to już w nastepnym miesiącu. Ale tak jak pisałam na szczęście kupuję tylko dla jednego dziecka, więc jakoś to będzie.
 
Edysiek, najważniejsza są książki dla Angeli :tak: <masz już z głowy bieganie i szukanie na ostatnią chwilę, ewentualne drapanie się w głowę że dziecko nie ma kilku książek a jutro do szkoły>, resztę do września masz czas skompletować. Nie ma co od razu "zarzynać się finansowo". Nie ma to jak dobra organizacja :-)
 
reklama
DZIEEEEŃ DOBRY WIECZÓR !!!!!

wróciła córka marnotrawna ;-)

przyznać sie kto tęsknił i dlaczego nikt ;-)


nie mam dziś dobrego nastroju niestety ..więc wpadłam Was nadrobić co by głowę zająć czymś innym i wrócić na łono matek jedynaków


aha u mnie nic się nie zmieniło, nadal jedynak z Boo


edit

Edysiek - dziękuje, tak zdałam wszystko za pierwszym podejściem ;-) cieszę się bardzo mam wakacje !

Felidae - ja stwierdzam, że chciałabym, żeby mój syn nie spał już w dzień ...mógłby się budzić o tej 8 jak teraz i zasypiać o 20 i było by świetnie, bo te jego spanie dezorganizuje mi wszystko - śpi w najlepsze słonce do opalania no np ;-)

przetwory - ALE MACIE NOWOCZESNE TEŚCIOWE hehehe ;-) moją ciężko zadowolić, ale jedyne co o mnie dobrego mówi to to, ze robie słoiczki na zimę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry