reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Zaglądam wieczornie.

Zalatana dziś byłam bo miałam parę spraw do pozałatwiania no i byłam też z synem u logopedy.

rox witam się bo chyba nie miałyśmy przyjemności poznać się :-)

Edysiek dobrze, że córa jedna bo jakby tak kilkoro dzieci trzeba było zaopatrzyć w książki, zeszyty, piórniki itp. To ja dziękuję pięknie :baffled:

Ja dla mojego do zerówki muszę książeczki kupić. Rety.... ja chyba jeszcze nie dorosłam do tego żeby być mamą dziecka w szkole :baffled: Może ja walnięta jestem, ale sama jestem nauczycielką i w swoim życiu trochę się napatrzyłam jak to w szkole może być... no i teraz świruję :sorry2::zawstydzona/y: oby mi przeszło bo się wykończę :-p

Spokojnej nocki Wam życzę!
 
reklama
Rox fajnie, że jeteś, no i super że masz już wolne :-)
Sewa mi też ciężko było się oswoić jak Angela szła do zerówki. Po pierwsze dlatego, że jakoś nie mogłam ogarnąć, że moje maleństwo już wkracza w szkolne progi. A po drugie ona nie chodziła do przedszkola i jak już poszła do zerówki to tak mi pusto było rano bez niej, nie mogłam się odnaleźć sama w domu, za cicho mi było. Jednak z czasem mi przeszło i cieszyłam sie z tego czasu tylko dla mnie :-D. Teraz jednak znowu mam dziecię w domu jeszcze przez 2 miesiące, więc na razie dobre się skończylo. Plus jest taki, że chociaż mamy czas dla siebie do południa, bo tak to widziałyśmy się godzinke i musiałam iśc do pracy na 2 zmianę. No i pospać teraz mogę dłużej ;-)
Sewa to Ty też masz wakacje ? A czego uczysz?
U nas pogoda się popsuła:wściekła/y: Rano jeszcze świeciło słońce, a teraz już się chmurzy.
Ja basen rozłożylam we wtorek, a wczoraj okazało się że ma dziurawe dno, bo cała woda zeszła :eek:.
 
Hej wam
biggrin.gif
ja we wtorek w nocy wróciłam no i w środę z rańca do Kuby mamy jechaliśmy po małą więc już nie miałam siły wczoraj pisać
wink2.gif

Teraz Kuba śpi mała bajki dorwała a ja mam chwilkę żeby się odezwać
p.gif
biggrin.gif


Wyjazd bardzo udany kupa śmiechu była momentam8i tam wszyscy płakaliśmy ze śmiechu
p.gif
p.gif
bardzo udany wyjazd
biggrin.gif

Praga piękna zwiedziliśmy chyba wszystko co się tam dało zwiedzić
biggrin.gif
o ogólnie jestem zachwycona
laugh.gif
p.gif
biggrin.gif




A u was widzę dalej wakacyjna cisza :-p :-)
 
Dzień dobry!!!

Sewa - ja to memu dziecku współczuje trochę z racji nauczycielstwa które uprawiam ;-)

Bo to straszne jest ;-):-D:-p


Sewa to Ty też masz wakacje ? A czego uczysz?

Ja obecnie jestem bezrobotna :-( w maju zjechałam do Polski po trzech latach pobytu w UK i jakoś tak na ten rok szkolny, który będzie nie ma pracy w moim kierunku, bo ja geografica jestem ;-) a to tylko praca może być w gimnazjum i w liceum, gdzie geografia jest tylko raz w tygodniu :wściekła/y: więc kolorowo nie jest :no:
Ale nie tracę nadziei i cały czas szukam :tak:


femme fatal Super, że wypad udał się :tak::tak:

U mnie też pogoda dziś nie za specjalna. Wybieram się dziś z synem na bilans sześciolatka. Odwalimy i będziemy mieli z głowy ;-)
Miłego dnia Wam życzę!
 
Sewa to masz tak popularny zawód jak i ja - histeryczka ;-) ja co prawda mogiem w podstawówcę jeno tam tych godzin też jak kto napłakał
ale w zawodzie pracowałam wczesniej jako anglistka... histerię właśnie finiszuje na studiach ;-)

femme - ja rozumiem że jeszcze jesteś w szoku wakacyjnym ale JAKA CISZA TU JESt SIĘ Pytam ?????
ja wróciłam, nie zauważyłaś nawet :-( a gdzie fanfary, gdzie czerwony dywan

ehh
a u mnie UPAŁ ;-D se se se
 
a u mnie UPAŁ ;-D se se se
Pewnie niedługo i do was chmury dotrą, więc ciesz sie słoneczkiem puki możesz:-p
U mnie jeszcze nie jest tak źle, na razie nie pada ale słonka za dużo nie widać
s035.gif


Sewa może jeszcze uda się coś znaleźć przez wakacje, może ktoś zaciąży ;-) i znajdzie się praca chociaż na rok.
Femme to super, że wyjazd udany.

Właśnie sprawdziłam pogode i w sobotę na być 14 stopni :szok:
 
Pewnie niedługo i do was chmury dotrą, więc ciesz sie słoneczkiem puki możesz:-p
U mnie jeszcze nie jest tak źle, na razie nie pada ale słonka za dużo nie widać
s035.gif


tak mi źle życzyłaś !!! a słonko zaszło dopiero w okolicy godziny 18 ! o !!!!
poza tym ja w rozjazdach byłam wczoraj więc mi to wsio ryba było jak w mojej mieścinie długo słońce świeciło ;-)

andzia111 dzięki o dobra kobieto !!!
 
reklama
tak mi źle życzyłaś !!! a słonko zaszło dopiero w okolicy godziny 18 ! o !!!!
poza tym ja w rozjazdach byłam wczoraj więc mi to wsio ryba było jak w mojej mieścinie długo słońce świeciło ;-)
Niedobrota ze mnie:-p, ale po prostu widziałam prognozę pogody. No i po za tym mieszkam na samym zachodzie, więc najpierw u nas się pogoda zmienia a dopiero potem idzie w Polskę:tak:
 
Do góry