reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Dzień dobry!

Ale u mnie dziś paskudnie :baffled: gdzie to lato :baffled:

Edysiek ja właśnie mam taką cichą nadzieję, że ktoś zaciąży lub coś innego sobie znajdzie i wtedy ja się po cichutku wcisnę na jakiś etacik ;-)

rox nie ma co :baffled: obie mamy popularne kierunki ;-):-p

Byłam wczoraj z synem na bilansie sześciolatka i okazało się, że taki bilans będzie miał robiony dopiero ok października w szkole :baffled: pierwsze słyszę, ale jak tak nasza lekarka mówi no to chyba tak jest :baffled:
No i wczoraj mój syn zgubił pierwszego zęba :tak: rośnie mi dziecko :-)

Miłego dzionka Wam życzę....
 
reklama
Ogólnie melduję sie podziębiona.
młodemu przeszło na mnie he he ...
cały tydzień w pracy dużo roboty :/ i jeszcze takie niedogadanie w zespole wrrr nie lubię tego...ale tak jest jak w pracy same babeczki. eh....czasami dobrze jak taki babiniec ale u nas...masakra, to co mnie śmieszy" starsze panie potępiają...czasami nawet spokojnie radia nie można posłuchać bo sie komuś nie podobają żarty prowadzących...A ja tam sie lubię pośmiać:-) szczególnie jak to nie mnie kawał sie tyczy ;-) ehh życia jak to się mówi...
 
:
No i wczoraj mój syn zgubił pierwszego zęba :tak: rośnie mi dziecko :-)

..


no to gratulacje , a zębowa wróżka już była? ech dzieci już chyba niewierzą w takie głupoty co?


cały tydzień w pracy dużo roboty :/ i jeszcze takie niedogadanie w zespole wrrr nie lubię tego...ale tak jest jak w pracy same babeczki. eh....czasami dobrze jak taki babiniec ale u nas...masakra, to co mnie śmieszy" starsze panie potępiają...czasami nawet spokojnie radia nie można posłuchać bo sie komuś nie podobają żarty prowadzących...A ja tam sie lubię pośmiać:-) szczególnie jak to nie mnie kawał sie tyczy ;-) ehh życia jak to się mówi...

no masakra pracować z samymi babkami , każda pod każdym dołki kopie -tak jest u mnie niestety


pogoda fatalna , deszcz to można jeszcze przeboleć ale ten wiatr ! bryyyyyyyyyyyyy i dotego tylko 16 stopni a ma być jeszcze zimniej , lato o nas zapomniało jak nic.
 
Mam wrażenie, że jak co roku.
rok temu koło 10 czerwca były masakryczne upały, potem już takich nie pamiętam, a jak moja mama w sierpniu była nad morzem to było bardzo jesiennie, nawet nóżki w morzu nie zamoczyła,
 
no cóż u mnie też jakieś 15 stopni cały dzień ... ale jakoś nie narzekamy .. cały dzień świetnie się bawilśmy, nawet galerię handlowa zachaczyliśmy o ! i kupiliśmy tam GOFRA ;-)

byliśmy na piaskownicy, huśtawce i tak jakoś dzień minął

teraz jak zabrałam się za pisane czuję ze moje dziecie kooopkę robi :eek: w istocie CZUJĘ ...
 
Witam po weekendzie ;-):tak::-)

Pogoda mnie dobija, uczulenie mnie zaatakowało, chomik złamał nogę..... ogólenie mam dość wszystkiego :-(

Miłego dnia Wam życzę i lecę na zakupy i do apteki po jakieś specyfiki na moje swędzące placki.....
 
Witam wakacyjnie !
Oj, dawno się nie pokazywałam,przepraszam,ale seesja pochłonęła mnie do reszty.
Co się zmieniło u nas? Wika chodzi ;) i bardzo się cieszę z tego postępu ;))
będę starałą się nadrabiać posty na bieżąco,bo mam za duże zaległości ;)
miłego dnia ;*
 
Hej hej :-) u mnie pogoda cały czas do D :angry: cholera co za lato :no: :sorry:
U nas bez jakiś nowości jedyne co siostrzeniec do mnie na tydzień przyjechał i mam zadymę w domu :-D ale on ma 11 lat więc pomaga mi trochę zajmuje się małą zresztą ona w niego jak w obrazek wpatrzona :-p :-) no i K mi znowu na tydzień wyjechał -_-
 
reklama
Witam !
Sewa to gratulację ze zguby ;-) a rośnie już nowy ? Moja ma już kilka stałych, czyli wszystkie 1 i 2. Jednak od roku nic nie wypada i czekamy na kolejne.
A bilans tez mieli w szkole, przyjechała pielęgniarka i zmierzyła dzieciaki, bo tak normalnie przeciez w szkole teraz pielęgniarki nie ma.
A o co chodzi z tym chomikiem :szok:?

Felidae to dużo was tam razem siedzi? Ja na szczęście siedzę w mistrzówce i pracuję z 2 facetami, jakoś daje radę;-) Jak chce pogadać z jakąś babka to idę na produkcję.

Rox to poszaleliście z tymi goframi :-D Ważne, że czas milo spędzony.

Mama to gratulację dla córci i mamusi z nauki chodzenia :-) A jak sesja?

Femme, to masz trochę luzu, bo to zawsze jakaś pomoc.

U mnie nic sie nie działo, nawet nie zauważyłam jak minął weekend, pogoda taka że szkoda gadać. Nawet z domu się wychodzić nie chce:no:
 
Do góry