reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

Witam.
Również dołączam do Pojedyńczych Mamuś :)
Mój synek ma dopiero skończony rok, ale jak na razie więcej dzieci - niet! :)
Każdą myśl o następnym dziecku, przekreśla pamięciowy poród;/
 
reklama
witaj Jagoda :)

no właśnie co z tym chomikiem ???

u nas tez pogoda do bani , psa by z domu niewygonił tak deszcz zacina i to od czwartku , cyfra mi coś przerywa i Oskar niezadowolony bo to bajkomaniak !!!

Edysiek a skAd ty dokładnie jestes / zaspokój moją ciekawość :)
 
Hejki! Ja tylko na chwilkę :tak:
Z tym naszym chomikiem to mamy tak... wkręcił sobie bida łapkę w kołowrotek i teraz ma ją niewładną. Nie można mu nijak pomóc, trzeba czekać, powinno samo się wygoić i zrosnąć, bo stawiam na złamanie tej łapki :-(

Taki biedny chodzi po klatce.... szkoda mi go jak nie wiem co :-( ale podobno czesto tak się zdarza :-(

Wyjaśniłam co i jak, odpiszę Wam jutro, bo teraz muszę pędzić dalej :tak:

Dobrej nocy Wam życzę!
 
Sewa to bida z tym chomikiem, oby się szybko zagoiło. My mamy 2 szczurki
Andzia z pięknej polskiej wsi :-D, która leży między Bolesławcem a Zgorzelcem, zaraz przy autostradzie A4, chyba 28 km do granicy z Niemcami
Wykroty 1 - Zumi.pl Lokalizator internetowy
Jagoda witaj!

a to nasze szczurki
 

Załączniki

  • 100_3458.jpg
    100_3458.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 20
SEWA - biedny chomik :no: ja z moim też ostatnio miałam przygodę jakimś cudem wylazł z klatki i kot go dorwał :no: na szczęście nic mu nie zrobił jedynie z naszego pokoju go przeniósł do pokoju gdzie ma klatkę :-D śmiałam się że chciał go po prostu odnieść :-p

EDYSIEK - ale masz fajne szczurki słyszałam że to bardzo mądre zwierzątka :-)

JAGODA - witamy :-) uu to musiało być na prawdę nie ciekawie skoro po roku jeszcze pamiętasz :no:


U nas dzisiaj pogoda się poprawiła zaraz śmigam z dzieciakami na plac zabaw :-)
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 razy wcieło mi posta !!!!!!!!

zatem w skrócie

Femme - rozumiem ze z Twoja pracą definitywnie THE END?

Edysiek - spora część rodziny mojego małża mieszka dosyć blisko Ciebie, najdalej - w Polkowicach a już bliżej w Lubaniu - bywam tam często :-)

MamaWiktorii - gratuluje pierwszych kroczków ! to takie ...wzruszające dla mamy :-)

Sewa nie przepadam za chomikami :sorry: ale baaardzo współczuje!

Jagoda witaj ! co tam z Twoim porodem było nie tak ? ja rodziłam 20h i uważam że był mega mega nie humanitarny ale jakoś mi przeszło :cool:
 
Ostatnia edycja:
a no pewnie,że wzruszające .. :-):-):-) teraz mój biegacz na szczęście śpi więc mam chwilę dla siebie :tak:
sesja - całkiem nieźle, spodziewałam się, że będzie gorzej.Ważne ,że są już waakacje !!!:-):-):-):-):-)
 
helo :)

edysiek to mam rodzine bardzo blisko ciebie bo - lubań, zgorzelec , żarska wieś , trójca itp . dużo tych wiosek wokoło dlatego pytam :), bo może mamy jakiś wspólnych znajomch:)

biedny ten chomik , niema co trzeba mu łapke w gipsik włożyć.

mamo wiktorji gratulacje zdanej sesji!!! no i kroczków . brawo dla wiki , a rechabilitujecie sie jeszcze?

a ja upiekłam sobie ciasto arbuzowei zajadam z blachy łyżeczką bo niechce mi sie wciąż biegać po dokładki :)
 
Rox, Andzia to naprawdę blisko mnie, rzut beretem:-) Tylko to nie moje strony, raczej pojedyncze osoby znam z Lubania czy Zgorzelca, bo ja wcześniej mieszkałam w Bolesławcu. Tylko tak mi się jakoś na wieś zachciało. Jednak strasznie się cieszę, że tak wybrałam, bo to moje klimaty;-).
Femme, no cwane bestie z nich są. Szczury są na tyle mądre, że nigdy nie biegają w kołowrotku :rofl2: Moje wolą po pokoju biegać, a jak im się znudzi to zagrzebują się pod kołderkę ( u Angeli w pokoju) i śpią. Tylko trzeba uważać, bo raz prześcieradło pogryzły:baffled:
Mama to gratuluję, to fajnie że masz już wakacje

A ja najadłam się bobu i ciężko mi teraz :zawstydzona/y:
 
reklama
Tak, już po rehabilitacji, nie jest jej już potrzebna ;)

no my póki co zwierząt nie mamy , psy u mojej mamy i teściów, ale na pewno z czasem Wiki zacznie o coś prosić ;)
 
Do góry