reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

haha Gwiazdeczka może tak żle nie będzie- znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
a co do watku ,,dlaczego,, to ja się nawet już nie wypowiadam, bo sa ludzie którzy sami obrażają innych a potem odwracają kota ogonem i robią z siebie pokrzywdzonych.
Zyta wiem jak to jest mieć śliczną pogode bo u nas też fajnie, no upałów nie ma ale słonko grzeje, zimowe rzeczy od miesiąca w szafie i co najważniejsze juz czuć tę upragniona wiosnę.
 
reklama
mamuska24 jakoś teraz zadna sukienka na mnie ładnie nie lezy ze tak powiem przed ciaza az takiego problemu nie miałam moze jedynie z biustem a teraz tu cos wystaje, tam cos ciagnie :-D wogole nie lubie sukienek moze w tym cały problem
 
Hejki!

Nie wiem czy mnie pamiętacie, zaczęłam się udzielać na początku istnienia wątku, a potem jakoś tak życie mi nabrało rozpędu, że wpadam na BB na chwilę i pędzę dalej.
Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Na wątku Dlaczego już chyba nie ma sensu się odzywać :no:
U nas pogoda piękna, ale spacerek niestety nas omija, byliśmy rano na szczepieniach i Emilka jest na zmianę senna i niespokojna. Wolę posiedzieć w domu niż ryzykować krzyk na dworze.
 
Hello babeczki
coś mi dzień taki smętny.. ogólnie czas mi nie sprzyja :-( w pracy bagno...nie wiem co będzie za miesiąc...nienawidzę życia w zawieszeniu typu będzie praca czy nie będzie pracy :-(
wiec mi jakoś tak markotnie

Gwiazdeczko to szukaj sobie garnituru kobiecego :-) nikt nie powiedział ze musisz iść w kiecce:tak:
Freiya popieram, na wątku "dlaczego" nie będę się już wypowiadać, powiedziałam co miałam do powiedzenia...i Sory:-( bo się trochę czuję winna, że wojnę wywołałam :-)
 
Felidae moze to i dobry pomysł ale nie bede odbierac przyjemnosci mojemu mezowi popatrzenia na zone w sukience :-D ( to sie przeciez tak rzadko zdarza )
 
:-) nie no, jeśli zasłużył na nagrodę ;-) to spoko...

ja ogólnie lubię kiecki, ale po dziecięciu jakoś niekoniecznie się w nich widzę, a za leniwa jestem, żeby ten stan rzeczy zmienić jakimiś ćwiczeniami haha :-) więc akceptuję siebie taką jaka jestem :-D
 
gwiazdeczka89 napewno cos fajnego kupisz na wesele,ha w Polsce jest tyle roznych i fajnych przykladowo kiecek,ze :szok:ja zawsze sie opkupuje w Polsce i z weselami tez juz takiego problemu nie ma,bo naprawde juz jest moda na to co sie ma;-)byle sie dobrze czuc...
ale jak to my babeczki,hm przynajmniej u mnie jest tak,ze jak chce np.kupic cos konkretnie czyli na wesele to jakos tego jest malo,a jak juz zakupie i potem sobie bezinteresownie chodze po sklepach to tak jak by sie te suknie wysypaly i jeszcze piekniejsze sa;-):tak::-D:-D
mamuska24 ja jestem poprostu ta pogoda zaskoczona,doslownie z Polski przyjechalysmy po zimowemu,ufff goraco...;-)nas zaskoczylo:-pi jest mi sie poprostu trudno przestawic na te pogode,przezywam szok zmiany klimatu:baffled:
sewa witam i pisz...co u ciebie...
Freiya jak Emilka po szczepieniu sie czuje????
Felidae jaki dzisiaj masz dzien?mam nadzieje,ze z praca to tylko taki postrach i ty tego nie odczujesz.Trzymam &&&&&&&&
Edysiek hop,hop....!!!!!do tablicy wywoluje;-):tak::-D
andzia111.......................!!!
Milego dnia zycze!!!!
a ja dzisiaj zabieram sie za prace,uff...okna,firany uff:-p
 
reklama
Wczoraj mieliśmy dość ciężki dzień, Emilka po szczepieniu cały czas nam marudziła, chciała się nosić na rączkach, wieczorem zaczęła trochę gorączkować. Ale za to dziś rano odkryła, że może celowo śmiać się na głos i śmiała się ze wszystkiego, nawet z klamki (chociaż jej śmiech na razie brzmi trochę jakby się dusiła :-D)
Skorzystaliśmy też dziś z pięknego słońca i pospacerowaliśmy :)
 
Do góry